יום הולדת באמצע השבוע

נכון שאתם עמוסים נורא, אך מדובר בחגיגה של פעם בשנה. למה להשאיר את שישי למנוחה ולחגוג יום הולדת באמצע שבוע?

יום הולדת יש רק פעם בשנה, לכן, אפשר להיערך לקראת האירוע הכל כך מרגש הזה עבור הילדים הרבה זמן מראש ולא לדחות את ההכנות לחודש האחרון. כדי שהאירוע יצליח, צריך להתחשב במספר דברים, ביניהם, מקום החגיגה, נושא יום ההולדת, בחירת כיבוד וכמובן, יום ותאריך. לעומת שנים עברו, המגמה בעשור האחרון היא לחגוג ימי הולדת בשישי או שבת, כך שרוב ההורים במילא בחופש ולילדים אין בית ספר. עם זאת, לא תמיד כל הילדים זמינים להגיע עקב טיולים ובילויים עם המשפחות ובמקום לנוח משגרת השבוע, אתם מוצאים עצמכם עובדים בסופ"ש שעות נוספות. אז אם זה לא ברור עדיין, בואו תקראו למה כדאי לחגוג יום הולדת באמצע שבוע.
יום הולדת באמצע השבוע
תעסוקה לילדים אחר הצהריים

כשמדברים על יום הולדת באמצע שבוע, הכוונה אינה לשעות הבוקר. בניגוד לילדי הגן שחוגגים מוקדם בגן ובדרך כלל בימי שישי, ימי הולדת לילדים בגילאי בית הספר נערכים בשעות אחר הצהריים. אחד היתרונות הבולטים של יום הולדת באמצע שבוע בשעות אחר הצהריים הוא תעסוקה מעולה לשעות הפנאי. ימי ההולדת שנערכים באמצע השבוע מתקיימים בדרך כלל בין 16:00-18:00 או בין 17:00-19:00, תלוי בעונה, כך שבמקום לשבת בבית ולבהות במחשב, מבלים עם כל החברים לכיתה. מלבד הכיף עבור כוכבי האירוע, יום הולדת באמצע שבוע משמש כדרך גיבוש מצוינת להיפגש יחד ולשבור את השגרה השבועית לא רק כי הגיע סופ"ש. והכי חשוב, בזמן שהילדים נהנים עם החברים, ההורים מרוויחים חופש של שעתיים למנוחה או סידורים בלי דאגה ובלי לחץ.

שישי-שבת הם למנוחה!

אמצע שבוע מאופיין בריצות להספיק כל כך הרבה דברים! קניות, סידורים, הסעות של הילדים, לימודים, שיעורים, חוגים, קופת חולים... עד שמגיעים לאותו יום אהוב שנקרא שישי ואז... אפשר לנשום קצת, להירגע ולהתמסר ליממה של מנוחה. יום הולדת באמצע שבוע אמנם נחשב לעוד "מטלה" שבועית שמצריכה זמן ואנרגיות, אך אל תשכחו שמדובר בפעם אחת בשנה, או כמה פעמים, אם יש לכם מספר ילדים. עדיין, היערכות נבונה תכניס את יום ההולדת ללוח הזמנים בהצלחה כך שבשישי ושבת תהיו מנועים מלהמשיך לעבוד ולנוח באמת, בשקט ובשלווה (כן , כן, לארח ולארגן יום הולדת לילדים זו עבודה קשה).

משתלם כלכלית

זה ידוע שכל מה שיקר באמצע שבוע, מכפיל את המחיר בשישי ושבת. כניסות למתחמי משחקים, בריכה, כרטיסים לקולנוע. הסיבה לכך היא שסוף השבוע נועד לבילויים, ולכן הביקוש הרב לבלות במקומות שונים גדול יותר מאשר בראשון עד חמישי. סיכון נוסף הוא שפשוט לא תמצאו מקום בתאריך ובשעה שאתם רוצים מכיוון שנהוג להזמין מקום לאירועים חודשים מראש. אמצע השבוע מאפשר לכם לחסוך בהוצאות ולשמור את הכסף למתנות שוות יותר לילדים. אפשר להגיע להסדרים מצויינים עם מקומות לילדים שבקושי פעילים באמצע שבוע מאחר והם יעדיפו להרוויח כסף מאשר להישאר סגורים.

מה אתם מעדיפים? לבזבז את יום שישי הקצר ואת החופשה בשבת או ליהנות מחגיגה באמצע שבוע עם כל החברים? ספרו לנו על חווית יום ההולדת האמצע שבועית שלכם!מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

סינמלדת

סינמלדת יום הולדת לאוהבי קולנוע אמיתיים

11/08/2015 15:54:46

מה דעתכם על יום הולדת שוברת קופות, להיט של קיץ ובלוקבסטרית אמיתית? כל הרעיונות לחגיגה קולנועית בלתי נשכחת, ממש כאן!

תלבושת אחידה

מה עדיף, תלבושת אחידה או תלבושת חופשית?

21/08/2017 08:18:37

אז בסופו של יום, מה עדיף? תלבושות אחידה או תלבושת חופשית לבית הספר... כל אחד חושב אחרת, אז מה ההיתרונות ומה החסרונות?

הכל למסיבה, למסיבה

הכל למסיבה

12/06/2018 14:23:46

כל מה שצריך למסיבת יום הולדת מושלמת - למה כדאי להקדיש תשומת לב? כך תוכלו לארגן מסיבה בלי לשכוח כלום

מתנות מקוריות ליום הולדת

מתנות מקוריות ליום הולדת

23/07/2013 11:12:36

מתנות מקוריות ליום הולדת? כל ההמלצות, הרעיונות והטיפים הכי מעודכנים לקניית מתנה מוצלחת ונכונה.

קריוקי ליום הולדת,יום הולדת מוזיקלית,מסיבת קריוקי

מי יהיה הכוכב הבא?

27/03/2016 10:49:53

חגיגת יום הולדת מוזיקלית ותחרותית ביותר לגילאי 10 ומעלה!

אירוע לבנים, הפקת אירוע לבנים

מסיבת בנים ביום הולדת: קונספטים נבחרים

23/03/2017 17:04:59

אירועי קונספט הפכו לשם דבר בכל הקשור לימי הולדת, המצב לא שונה גם כאשר מדובר בהפקת אירוע לבנים. מגוון האפשרויות בלתי נגמר - וכל שנותר הוא לבחור את הקונספט המועדף.

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר