חדר בריחה לילדים

חדרי הבריחה בראשית הקמתם התחילו כחדרי בריחה למבוגרים אך עם הזמן והצורך הוקמו אט אט גם חדרי בריחה שמתאימים למשפחות וילדים. חדרי בריחה לילדים הם יותר מתונים והחידות, המשימות והתעלומה שמאחוריהן מותאמת לגיל המשתתפים. בדרך כלל חדר בריחה לילדים יהיה בדרגת קושי קלה עד בינונית, ברובם מצחיקים וקצת מסתוריים. מומלץ בחום לילדים שאוהבים אתגר ולהפעיל את המוח.

מגוון הצעות של חדרי בריחה לילדים לבחירתכם

My Real Quest חדרי בריחה

רח' התעשייה 37, נשר
רמה שלא הכרתם עם אפקטים מדהימים, תפאורה מציאותית, חידות מעניינות ועלילה מפתיעה
החל מ: ₪75
12 המלצות

Sherlocked חדרי בריחה

מרכז
חדרי בריחה בקונספטים מיוחדים, כולל חדר יום הולדת מקושט, אוכל ושתייה עלינו.
6 המלצות

סיטי קווסט חיפה

צפון
בואו למצוא את החותם האחרון בסיטי קווסט ותהנו מחוויה ייחודית, מאתגרת ומלאה באקשן!
החל מ: ₪380
53 המלצות

אסקייפ קידס אשדוד

רוגוין 7, אשדוד
חדרי בריחה לילדים חוויה מדליקה ומאתגרת עם חידות, רמזים ו60 דקות לבריחה.
החל מ: ₪75

המעבדה - חדר בריחה נייד

שרון, מרכז
המעבדה חדר בריחה ייחודי בו עליכם לפתור חידות ולהכין ניסויים מדעיים כדי לצאת.
9 המלצות

סיטי קווסט

הבנקים 8, העיר התחתית, חיפה
חווית משחק ייחודית המבוססת על טכנולוגיות מתקדמות ושחקנים בשטח
החל מ: ₪100
30 המלצות

חדר מסיבות היער הקסום

צפון
לא סתם חדר מסיבות אלא יער קסום שמשולב עם חדרי הבריחה הטובים בארץ
החל מ: ₪39
11 המלצות

תעלומה בחדר בריחה

אזור תעשיה החדש, אלטלנה 14, ראשון לציון
חדרי בריחה מיוחדים ומאתגרים עם שלל חידות, אתגרים, פאזלים ובעיקר הנאה לכל המשפחה
החל מ: ₪190

אקזיט גיים

רחוב התקשורת 5, אשדוד
חוויית חדרי הבריחה שמשגעת את המדינה עכשיו באשדוד עם החדרים הכי מדליקים שיש.

חדר בריחה לילדים ליום הולדת

חופשת הקיץ היא החופשה הארוכה ביותר במהלך שנת הלימודים של הילדים, ולכן הורים רבים מוצאים עצמם חסרי אונים מספר שבועות לאחר שהחופש כבר החל – מכיוון שאזלו להם כל הרעיונות האפשריים לתעסוקה עבור ילדיהם. כמובן שהפעילות אותה הילדים ירצו לעשות במהלך החופש תכלול רביצה מול מסכים כמו משחקי מחשב, צפייה בסדרות מצוירות, משחקים אינטראקטיביים בטאבלט או משחקי טלוויזיה ועוד.
במקום להיכנע לרצונם של הילדים, וגם כדי להוציא אותם מהבית לפעילות מעניינת ומאתגרת, מומלץ לקחת אותם אל חדר בריחה לילדים. מדובר על משחק הרפתקאות ייחודי ומרתק שכבר סחף אחריו אנשים רבים מרחבי העולם.

מהם חדרי בריחה
חדרי הבריחה הראשונים הומצאו כבר בשנת 2007 ביפן, שם חברת משחקים התחילה עם הרעיון של משחקי היחלצות המבוססים על משחק הווידאו "הבריחה מהחדר". במשחק הווידאו המפורסם המטרה של השחקן הייתה למצוא רמזים וחדרים בתוך חדר סגור ונעול עם שלל אלמנטים, עד שבסופו של דבר שרשרת הרמזים תוביל אותו למציאת המפתח המיוחל שיפתח לו את המנעול של הדלת. במשחק האינטראקטיבי של היום, חדרי הבריחה כוללים חדרים מציאותיים וסגורים בהם מפוזרים משימות, חידות ורמזים שמובילים לדלת היציאה מחוץ לחדר.

מאז ועד היום נפתחו אינספור חדרי בריחה בקונספטים שונים ברחבי העולם, שכל אחד מהם מציע סיפור ועלילה אחרת ומרתקת היוצרת שרשרת משימות מאתגרות, שכל אחת מהן מובילה למציאת רמזים שיובילו להימלטות מהחדר תוך הזמן שהוקצב לכך מלכתחילה. זוהי הסיבה מדוע המשחק נקרא חדר בריחה, חדר מילוט או בשמו הלועזי אסקייפ רום.

כיצד בוחרים חדרי בריחה לילדים
חדרי הבריחה מיועדים בדרך כלל למשחק של בני נוער או מבוגרים, מכיוון שרמות הקושי במשחק משתנות וכוללות גם חישובים מספריים, משחקי מילים, קריאת כתב סתרים ועוד. בשנים האחרונות המשחק הותאם גם עבור ילדים וקטנטנים, כך שגם הם יוכלו ליהנות ממשחק המשימות המאתגר.

חדר בריחה לילדים שונה מחדר בריחה סטנדרטי בתוכן שלו וברמת הקושי. ילדים יעדיפו לשחק בחדרי בריחה המציעים סיפורי מיסתורין מרגשים כמו מציאת חפץ שנעלם או סיפורי קסמים, וגם סיפורים עם יציאה להרפתקה מיוחדת כמו מסע להצלת הנסיכה ועוד. המשחק צריך לאתגר אותם כמה שיותר, אך במידה שהם יוכלו להצליח בכל המשימות וכמובן שלא יהיה בקונספט מפחיד הכולל חושך או קולות מרתיעים.

חדרי בריחה שמתאימים לבילוי משפחתי
חדרי בריחה מותאמים לילדים הם כאלו שיתאימו להשתתפות כל המשפחה, כך שמדובר ברעיון לאטרקציה ובילוי משפחתי ומיוחד. כאשר אתם בוחרים חדר בריחה וודאו כי גילאי כל המשתתפים תואמים לגילאים המומלצים על ידי המפעילים, ובנוסף בדקו כי סיפור העלילה של המשחק רלוונטי גם לילדים והם יבינו את מהלך ותוכן המשחק.
גם אם הילדים ירצו לשחק בחדר הבריחה לבד וללא מבוגרים, תוכלו להיות רגועים ובטוחים כי הם יצליחו וגם ייהנו. המפעילים של החדר יסתכלו על ההתקדמות שלהם בחדר כל הזמן, יעזרו ויזרקו רמזים במידה והילדים מעט יתקשו ויזדקקו להכוונה קצת יותר מדויקת כדי להתקדם במשחק.

חדרי בריחה לילדים, חדר בריחה לילדים

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר