חבילה עוברת למסיבת רווקות

פרסום: 28/07/2019 14:39:43

זכרי כי אין מסיבת רווקות בלי כמה משחקים משעשעים שאת ויתר החברות תוכלו להכין בעצמכן. חבילה עוברת - בואו לעשות את זה נכון.

הגיע הרגע בו חברתך הטובה ביותר מבית הספר היסודי קיבלה הצעת נישואין מרגשת עד דמעות. אין ספק כי את מתרגשת כמעט כמוה, ואפילו יותר מכיוון שאת יודעת כי עלייך לתכנן עבורה את מסיבת הרווקות הכי מטורפת ומושקעת שאת יכולה לעשות! אחרי כל כך הרבה שנים של חברות נפש, זוהי ההזדמנות עבורך להראות את אהבתך אליה, ולארגן עבורה את המסיבה הגדולה שהיא תמיד חלמה עליה, ואף דיברתן עליה בחצי צחוק עוד כשהייתן קטנות מאוד.

בתכנון מסיבת רווקות יש כל כך הרבה דברים שעלייך לתכנן ולארגן מבעוד מועד, ולכן ההמלצה הטובה ביותר שלנו עבורך היא להיעזר בחברה נוספת (או אולי יותר מאחת) וכך לסגור את כל הדברים הנחוצים למסיבה. נוסף על הארגונים השגרתיים כמו לוקיישן מקסים ומקורי, קישוטים ואקססוריז שווים, הזמנת אוכל וקייטרינג, אלכוהול כמובן, אטרקציה מעניינת ומציאת פלייליסט מקפיץ – זכרי כי אין מסיבת רווקות בלי כמה משחקים משעשעים שאת ויתר החברות תוכלו להכין בעצמכן, לצלם סרטון ותמונות וכמובן להעלות (מה שהבנות מרשות כמובן) לפייסבוק וליוטיוב.

משחקי היכרות במסיבת רווקות

המשחקים במסיבת הרווקות נועדו להכניס אווירה שמחה והומוריסטית למסיבה, אך גם כדי לשבור את הקרח בין כל הבנות המשתתפות במסיבה. מכיוון שהכלה שחוגגת את מסיבת הרווקות עברה כמה וכמה דברים ומקומות בחייה, היא רכשה לעצמה מעגל חברות מחוגים שונים כך שלא כל אחת מכירה את השנייה.

בעזרת משחקי ההיכרות במסיבה כולן יוכלו לדעת על השנייה קצת יותר, לגלות דברים משותפים וליהנות יחד מרגעים מצחיקים במיוחד וכך להיפתח ולהשתחרר כמו שצריך. בין משחקי ההיכרות המומלצים ביותר הוא משחק חבילה עוברת למסיבת רווקות. כן, זהו משחק זהה למשחק הנוסטלגי שנהגנו לשחק עם החברים כשהיינו ילדים, אך כעת מדובר על משחק בקונספט אחר – יותר מעניין והרבה יותר נועז.

חבילה עוברת למסיבת רווקות


כך תכינו את משחק חבילה עוברת במו ידיכן

המשחק חבילה עוברת מסיבת רווקות כולל חבילה/קופסה קטנה עטופה בכמה שכבות של ניירות, בין כל שכבה מפריד פתק עם שאלה ובסוף החבילה ממתינה מתנה מיוחדת ומקסימה עבור הכלה לעתיד. אז כל מה שתצטרכו כדי להכין את המשחק הוא כמה ניירות רכים וגמישים שאיתם תוכלו לעטוף את המתנה בקלות, כמה פתקים צבעוניים, עט בולט או טוש צבעוני וכמובן מתנה מיוחדת וסמלית לכלה.

אם מדובר בכמות גדולה של בנות המשתתפות במסיבה, מומלץ להשתמש בכמה שיותר שכבות עטיפה וכמובן יותר שאלות. אך אם מדובר בחבורה קטנה ומצומצמת של בנות, כדאי להסתפק בכמה שכבות עטיפה בלבד כך שהבנות לא ישתעממו או יתייאשו מקילוף השכבות עד סיום המשחק.


חוקי המשחק של חבילה עוברת למסיבות רווקות

החוק המרכזי והחשוב של המשחק הוא להיות משוחררות כמה שאפשר ועם ראש פתוח! אך נוסף לזה, כדאי שתדעו כיצד המשחק מתנהל. המטרה היא להעביר את החבילה מאחת לשנייה כאשר כל אחת מהמשתתפות מקלפת שכבה מהחבילה העטופה, וחושפת שאלה המופיעה בפתק על גבי שכבת העטיפה הבאה ולאחר מכן הנחיות למי להעביר את החבילה.

המעבר של החבילה מאחת לשנייה צריך להתבצע על פי סוג השאלות שמופיעות והבחירה של כל משתתפת. לדוגמה אם המשתתפת הראשונה מתחילה את המשחק, בפתק תהיה כתובה שאלה כמו "באיזה גיל התנשקת לראשונה בחייך – העבירי את החבילה לבחורה שלדעתך התנשקה עם הכי הרבה גברים". על המשתתפת לענות על השאלה ולהעביר את החבילה לבחורה שהיא חושבת שמתאימה לתיאור שנכתב בפתק, וכך הלאה. בשכבה האחרונה של החבילה צריכה להיות שאלה שתהיה מיועדת לכלה לעתיד, מכיוון שהמתנה בחבילה היא כמובן בשבילה, לכן הפתק האחרון צריך להיות בסגנון "העבירי את החבילה לזו שקיבלה הצעת נישואין/זו שתלבש שמלה לבנה עוד כמה ימים" או כל רעיון מקורי אחר.

חבילה עוברת למסיבת רווקות


 

מחפשות משימות לחבילה עוברת למסיבת רווקות? עוד רגע אנחנו שם.
דאגנו במיוחד עבורכן לכמה שאלות לחבילה עוברת למסיבת רווקות בהתאם לסוג המסיבה שלכן:

רעיונות לשאלות לרווקות הנועזות

כפי שהוזכר, הרעיון של משחק חבילה עוברת למסיבות רווקות היא כדי לשבור את הקרח בין כל הבנות, להכניס עניין וגם רוח שטות למסיבה. לכן מומלץ לשלב בחבילה כמה שאלות נועזות במיוחד, כמובן אם מדובר בחבורה של בנות שמרגישות בנוח ומשוחררות.

הנה כמה רעיונות לשאלות נועזות שניתן לכלול בחבילה:

  • איזה מקרה מביך קרה לך עם גבר? העבירי לזו שלדעתך הייתה עם הכי הרבה גברים.
  • מה את הכי אוהבת אצל גברים? העבירי לזו שלדעתך מתחילה תמיד עם גברים.
  • מהי הפנטזיה הכי פרועה שלך? העבירי לזו שלדעתך הכי נועזת במיטה.
  • האם היה לך סטוץ ללילה אחד? העבירי לזו שלדעתך עברה לפחות 3 סטוצים בחייה.

 

רעיונות לשאלות לרווקות הביישניות

אם חבורת הבנות המשתתפת במסיבה היא ביישנית ומעט סגורה, מומלץ להכין שאלות ניטרליות ככל הניתן אך גם שיהיו מעניינות. הנה כמה רעיונות לשאלות בסגנון הזה:

  • מהו הטיפ הכי טוב שיש לך על זוגיות מוצלחת? העבירי לזו שלדעתך מתחזקת זוגיות הכי ארוכה.
  • מהי הפדיחה הכי גדולה שקרתה לך בחיים? העבירי לזו שלדעתך עושה פדיחות כל מקום.
  • מהו הדבר הכי הזוי שיש לך בתיק? העבירי לזו שלדעתך יש הכי הרבה דברים בתיק באופן קבוע.
  • באיזו עבודה הכי מוזרה יצא לך לעבוד? העבירי לזו שלדעתך עובדת במקום שהיא לא מרוצה ממנו.

 

טיפים נוספים למשחק חבילה עוברת

לפני סיום, אנו ממליצים להיעזר בכמה טיפים נוספים שישדרגו את המשחק של חבילה עוברת שהכנתן למסיבה. כדי להוסיף עניין גבוה יותר במהלך המשחק, מומלץ להחביא בין כמה שכבות עטיפה פרסים קטנים נוספים שידרבנו את הבנות. גם הוספה של כמה משימות בנוסף לשאלות יכול להוסיף עניין וכיף לאווירה - כמו להתקשר לעבוד על מישהו בטלפון, להחליף פריט לבוש עם בחורה אחרת במסיבה, ברכה אישית בקול לכלה, לאפר את הכלה באיפור נועז ועוד מגוון משימות מקוריות ומצחיקות.


חבילה עוברת למסיבת רווקותמאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

מצגות וסרטונים למסיבת רווקות

מצגות וסרטונים למסיבת רווקות

28/01/2020 10:33:14

אחד הרגעים המרגשים ביותר הוא החתונה של החברה הטובה שלכם ומסיבת הרווקות היא למעשה תחילת החגיגות.

מבחר גדול של ברכות למסיבת רווקות!

מבחר גדול של ברכות למסיבת רווקות!

27/01/2020 10:13:48

מחפשת ברכה מעניינת לכלה? כזו שתפתיע, תרגש ואפילו קצת תצחיק? פה תמצאי מבחר גדול של ברכות למסיבת רווקות לכלה לעתיד.

הסקסולוגיות המושלמת למסיבת הרווקות שלך

הסקסולוגיות המושלמת למסיבת הרווקות שלך

24/12/2020 16:30:48

סקסולוגית מצחיקה, רוחנית, נועזת, מי הסקסולוגית שתתאים למסיבת רווקות שלך. בואי גלי איך תוכלי להחליט בין מגוון סקסולוגיות מי המתאימה עבורך

51 משחקים למסיבת רווקות מנצחת!

51 משחקים למסיבת רווקות מנצחת!

25/02/2021 09:04:50

מבחר ענק של משחקים למסיבת רווקות מוצלחת ביותר. שלל משחקים לנועזות ביותר או לרגועות ביותר לבחירתכן.

מבחר אפשרויות לחוגגות מסיבת רווקות בחורף

מבחר אפשרויות לחוגגות מסיבת רווקות בחורף

04/03/2021 09:05:58

אירועים בחורף מאתגרים יותר לתכנון וליישום, וכאשר מדובר במסיבת רווקות בחורף יש להשקיע יתר תשומת לב, על מנת ליצור את האירוע השמח והמרגש בהתאמה לתנאי מזג האוויר ומבלי להתפשר.

איך לחגוג בטבע מסיבת רווקות

איך לחגוג בטבע מסיבת רווקות

15/03/2021 09:29:18

בואי גלי אלו מקומות מהממים הטבע מציע לחגיגת מסיבת רווקות בלתי נשכחת וכל המידע שתצטרכי לארגון המסיבה

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר