קריאת כף יד

שמעתם על חברים שקראו להם בכף היד ואתם סקרנים לדעת מה מספרת כף היד שלכם? תוכלו לעשות זאת עם מיטב האורחים שלכם עם הפעלה משגעת לאירוע : קריאת כף יד. מדובר על פעילות נפלאה שמתאימה לקהל אורחים מבוגר. אם אתם מחפשים דרך לרגש את האורחים ולמנף את האירוע, דעו שמצאתם את הפעילות המובילה.

מגוון הצעות של קריאת כף יד לבחירתכם

תמיר בן אשר - נומרולוג

כל הארץ
חוויה סוחפת ומרתקת, בהשתתפותכם, שתחשוף אתכם אל עולם הנורמולוגיה.
11 המלצות

רבקה - נומרולוגית בכירה וקוראת בכף היד

כל הארץ
חוויה ייחודית ושונה שתפגיש אתכם עם מספרי הגורל, קלפי הקסם וקריאה בכף היד.
החל מ: ₪1000
17 המלצות

מורן אנטיגנוס - איזון גוף-נפש-נשמה

שרון, מרכז, ירושלים
הרצאות מרתקות על אורח חיים בריא והפוטנציאל הנסתר שנמצא בכולנו
5 המלצות

קריאה בכף יד

קריאה בכף היד הינה אמנות או תורה מסתורית ועתיקה מזה אלפי שנים. עדויות לשימוש בקריאה בכף היד להתנהלות ולחיזוי העתיד ישנן במקומות רבים ברחבי העולם כמו למשל בהודו העתיקה וגם ביוון. למעשה חוקרים גילו בכתביהם של פילוסופים מפורסמים אזכורים לשימוש בטכניקת קריאה בכף היד, אפילו אצל אריסטו.
כיום משמשת קריאה בכף היד בעיקר לשעשוע או לקבלת חיזוי של העתיד. בטכניקה הזו פועלות לרוב נשים, אך גם גברים, שהתעמקו בה או זכו בסודותיה שעברו ממאסטר אחד למשנהו.
קוראים בכף היד מגיעים אל אירועים שונים, ירידים ופסטיבלים וגם מקבלים במקום פרטי לקוחות מכל הגילאים, המינים, העדות והמקומות בעולם. ושם בארבע עיניים וארבע ידיים קוראים את עתידם ואת עברם.

הטכניקה המיוחדת החוזה את העתיד
אמנם אין הוכחות מדעיות לכך שכף היד שלנו מכילה מידע מקיף אודות האופי שלנו, אבל מה שבטוח הוא שהפעלה ליום הולדת או לכל אירוע אחר שמבוססת על קריאה בכף היד היא תמיד חוויה מרתקת. בפרט כך הדבר כשהפעילות מועברת על-ידי מקצוענית מנוסה (או גבר מיומן, כמובן).
כיצד בעצם קוראים בכף היד? בעזרת מסרים ומשמעויות הטמונות בכל אחד מהסימנים האישיים המופיעים בכף היד שלנו, למשל קמטים וחריצים, קווים (קו החיים, קו הראש, קו הלב, קו הגורל ועוד), אורך ועובי האצבעות, העור על גווניו וסימניו, הבליטות והגבעות השונות באצבעות ובכף היד עצמה (גבעת ונוס שצמודה לאגודל והגבעות שליד האצבעות האחרות) ועוד. כל אחד מאלו מסמל משהו עבור הקורא בכף היד, וכך הוא יודע כיצד לספר ללקוח על עתידו ועברו.
בנוסף, קריאת כף יד במסגרת אירוע תכלול לרוב משחקים מדליקים שמותאמים ספציפית להרכב הספציפי של המשתתפים והמשתתפות, הרצאה בנושא, הנחיות כלליות כיצד נוכל לדעת מי אנחנו על סמך כפות הידיים שלנו וכן קריאה אישית אצל מי מהמשתתפים שמעוניין בכך. כשמדובר באשת מקצוע מוצלחת גם האורחים היותר סקפטיים נשבים תוך זמן קצר בקסם, והתוצאה היא חוויה מרתקת, משעשעת ובמקרים רבים גם מרגשת להפליא. חשוב להדגיש כי קריאה בכף היד באופן אישי במסגרת אירוע מתבצעת ברגישות ומתוך תשומת לב מלאה לכל אדם.
לפעמים אל הפעילות העיקרית של קריאת כף יד מוסיפים הקוראים והקוראות פעילויות אחרות מהתחום הרוחני והמיסטי. דוגמה אחת להפיכת האירוע לעוד יותר מהפנט היא טארוט - קלפים שמגלים לנו מהן האנרגיות הקוסמיות שלנו ומהם המשאבים הרוחניים שבהם נוכל להיעזר בתקופה הנוכחית, ועוד תחום שמתחבר היטב לקריאה בכף היד הוא נומרולוגיה - שיטה שמבוססת על המשמעות והאנרגיה של המספרים השונים בחיינו.
חושבים על אטרקציית יום הולדת מיוחדת? אין ספק שקורא בכף היד המלמד את הטכניקה ומספר עליה בערב קבוצתי מיוחד יכול להיות אטרקציה מרגשת, שמסתיימת כמובן בקריאה אישית בכף ידם של האורחים, שבסופו של הערב לא יוכלו לשכוח אותו במהרה.

קריאת כף יד, קריאה בכף יד

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר