קוסם למבוגרים

לכל אירוע או חגיגה אין כמו חוויה מהפנטת ועוצרת נשימה של קוסם למבוגרים שידע להפתיע אתכם ואת כל המוזמנים. קוסמים למבוגרים מביאים איתם משהו ייחודי בשונה מקוסמים לילדים, כל קוסם מביא חוויה אחרת חלקם מביאים את חווית המנטליזם, חלקם משלבים קסמים עם מוזיקה אבל כולם יעניקו לכם חוויה שתטריף לכם את החושים.

מגוון הצעות של קוסמים למבוגרים לבחירתכם

גיל כהן אמן חושים

מופע אומנות חושים אינטרקטיבי שיתעתע בכל החושים שלכם.
2 המלצות

אהרון הקוסם

כל הארץ
חווית קסמים סוחפת ועוצרת נשימה המשלבת קיסמי אש, יונים, אילוזיות, טלפתיה, ריחוף ועוד
6 המלצות

עופר ביסקר אמן החושים

כל הארץ
מופע על חושי מהפנט מלא חוש הומור ועיניין. המופע בשילוב הקהל ואנרגיות מטורפות.
14 המלצות

מופע אשליות מהפנט הטבה

כל הארץ
מופע אשליות מטורף שישאיר אתכם ללא מילים ויגרום לכל אירוע שלכם להיות בלתי נשכח
33 המלצות

עומרי ישי - אמן חושים קומי

כל הארץ
מופע צעיר ותוסס, שמתובל בים של הומור ואווירה מהפנטת שתשאיר אתכם מופתעים.
12 המלצות

נטע ברסלר - אמן מחשבות

כל הארץ
בואו ליהנות ממופע מושקע וייחודי של אשליות שיגרום לכם לפקפק במוח שלכם
11 המלצות

יואב פרץ - אמן חושים

כל הארץ
מופע חושים ואשליות סוחף, מצחיק ומרתק שמשתף את הקהל לאורך כל המופע!
15 המלצות

קליוסטרו הקוסם

כל הארץ
מופע על חושי מטריף בשילוב משחק חדר בריחה שיעורר לכם את החושים.
20 המלצות

משחקים במנטליזם

כל הארץ
מופע מנטליסטי עוצר נשימה עם מגוון קטעים מקוריים שיתוף הקהל ועוד הפתעות.
6 המלצות

איתי אמן חושים

כל הארץ
חוויה מטריפת חושים ועוצרת נשימה עם איתי "התופעה" שידהים אתכם כל פעם מחדש.
15 המלצות

חיים פרץ אמן על חושי הטבה

כל הארץ
מופע על חושי מדהים עם אמן החושים חיים פרץ. כישרון, אנרגיות והומור.
46 המלצות

קוסם למבוגרים ליום הולדת

קוסם לפי ההגדרה הרווחת הוא אדם המבצע מעשים שנראים לקהל על טבעיים אך בעצם מורכבים מזריזות ידיים ואחיזת עיניים תוך כדי שימוש בחפצים מיוחדים שעוצבו במיוחד למעשי קסמים והם נראים לכאורה כחפצים רגילים. מופעי קוסמים למבוגרים היו מוצגים בעבר במסגרות שונות כגון קרקסים נודדים או ירידים מקומיים ונחשבו בידור זול. ילדים לא תמיד הורשו להיכנס למופעים אלה כי היו שחששו שהילדים יבהלו למראה הפעולות העל טבעיות ולא יוכלו להתמודד איתן. בימינו מופעי קוסמים הם דבר מקובל מאוד, בקרקסים רבים שבהם פסק השימוש בבעלי חיים הורחבו מופעי הקסמים כדי למלא את זמן המופע שקוצץ, ואפילו מופעי קסמים שלמים של אמנים מוכשרים ומוכרים.

מה זה קסמים למבוגרים?
בעוד שילדים הם תמימים מאוד וניתן להדהים אותם ולהלהיב אותם בקלות, מופעים הקסמים המיועדים לקהל יעד של ילדים הם קלילים יותר ויש בהם שימוש באלמנטים שלא מפתיעים קהל של מבוגרים.

כאשר מופיע קוסם למבוגרים עליו לשכלל את רמת הביצועים וליצור קסמים חדשים ופעלולי אחיזת עיניים מורכבים ומפתיעים כדי לסקרן ולרתק את הקהל המבוגר.
הארי הודיני שהיה פורץ דרך בתחום קוסמים למבוגרים החל את הקריירה שלו כלהטוטן קלפים מוכשר אך פשוט ושמו הפך לשם דבר והפרסום הגדול שלו החל כאשר יצר בעצמו פעלולי היחלצות מאתגרים ומסוכנים, סוג של קסמים למבוגרים שלא נראה לפניו.

מורשתו של הודיני משמשת עד היום במופעים קוסמים למבוגרים המבצעים תרגילי היחלצות נועזים ומסוכנים שנראים בלתי אפשריים, ואין ספק שסגנון זה של קסמים פונה בעיקר לקהל המבוגר ומצליח להדהים אותו.

סוגי מופעי קוסמים למבוגרים
כפי שכבר ציינו, קהל מבוגר הוא קהל שקשה יותר לרצותו. כאשר מתקיים מופע קוסם למבוגרים בפני קהל של מבוגרים, הקהל מצפה שיפתיעו אותו, ידהימו אותו ויבצעו בפניו קסמים שאין להם הסבר הגיוני.

ישנם אמנים המשלבים מופע בידור במופע הקסמים שלהם. הם מספרים בדיחות הקשורות או מובילות לקסם הבא, עוברים לסטנדאפ המשתף את הקהל בין פעלול לפעלול, ומעבירים את המופע בין צחוק להתפעלות. קוסם למבוגרים המוכשר בשני התחומים: קסמים וסטנד אפ מובטחת לו הצלחה במופעים בפני קהל מבוגר.
ישנם גם מופעי קוסמים למבוגרים שמשתמשים בקסמים ליצירת מופע מצחיק והיחס לכל קסם וקסם הוא ברמה הומוריסטית, לעיתים אפילו משבשים את הקסמים כדי ליצור אפקט מצחיק יותר והמופע כולו הופך ממופע קסמים סטנדרטי למופע שצוחק על הקסמים ולא מתרכז בהם.

סוג נוסף של מופעי קוסמים למבוגרים משלב את אמנות הטלפתיה והעל חושי במופע הקסמים. בנוסף לקסמים הפועלים על זריזות ידיים או נעזרים באביזרים שונים ליצור קסמים, יש שימוש גם באלמנטים של קריאת מחשבות, טלקינזיס או השפעה על מחשבה של אנשים מהקהל. אמנות העל חושי פועלת על ניתוח פסיכולוגי של העומד מולך, קריאת שפת גוף וניתוח אופי לפי פרטים הנראים לעין.
וכמו שאביזר שנעלם לאוויר מול עיני הקהל גורם לתדהמה והשתאות, גם קוסם למבוגרים שמנחש נכונה פרטים אינטימיים על איש או אישה מהקהל שהרגע פגש ידהים את הקהל באותה מידה.

קוסמים למבוגרים, קוסם למבוגרים

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר