מתנת יומולדת - בעשיה עצמית

איך יוצרים מתנת יום הולדת לבד

יצירת מתנת יום הולדת בעצמכם יכולה לא רק להיות מקורית, אלא אפילו מהנה יותר ממתנה קנויה – לכם ולבעל השמחה!

כשאנחנו מוזמנים למסיבת יום הולדת לילדים, התגובה הראשונית שלנו היא בדרך כלל לקפוץ לחנות הצעצועים הקרובה, לשאול את המוכר מה הוא חושב שיהיה מתאים לחבר או לחברה שלנו, ולקחת את הקופסא הראשונה שעליה הוא מצביע. אבל מה שנקבל יהיה בדרך כלל יהיה ערכת יצירה או משחק קופסא נחמד, והאמת? רוב הסיכויים שחתן השמחה לא ישתמשו במתנה לאחר הפתיחה. הבעיה במתנות הקנויות שהן לא אישיות, ולכן בכלל לא בטוח שהן יתאימו לאופי של החוגג או החוגגת. חשבו על מתנות ימי ההולדת שקיבלתם בשנים האחרונות: כמה משחקי קופסא דומים קיבלתם והחזרתם? וכמה מהם אתם באמת זוכרים?

כלל ראשון – לאסוף מידע

אם אתם לא מעוניינים לקנות מתנות שיישכחו במהרה, תוכלו לבחור באפשרות של יצירת מתנת יום הולדת לבד. למעשה, זו משימה פשוטה מאד לעומת בחירת קופסא בחנות, והיא גם משמחת הרבה יותר. בשלב הראשון, נסו לאסוף את כל הפרטים שידועים לכם על החוגג או החוגגת: מפורסמים אהובים, סרטים נערצים או אפילו מקצוע שירצו לעסוק בו בעתיד. כל פרט מידע כזה יכול לעזור לכם לגבש רעיון למתנה מקורית, אישית ומרגשת שתתנו במסיבת יום ההולדת. אחרי שאספתם פרטי מידע רבים ככל שניתן (אפשר גם להיעזר בהורים של החוגג), הגיע הזמן לחשוב איך מחברים אותם יחד.

מתנת יומולדת - עשי זאת בעצמך

נושא אחד למתנה

ראשית, החליטו על נושא אחד שיהיה למתנה, כדי שהיא לא תהיה מבולבלת ומבולגנת. למשל – מתנה שסובבת סביב סרט אהוב, או סביב חוויה שמשותפת לשניכם. כך יהיה לכם קל יותר לחשוב על אופן הביצוע, והמתנה תהיה מיוחדת באמת. הנושא הזה יכול להתאים גם למתנה וגם לברכה שתצרפו אליה. אז קודם כל, נסו לכתוב את הברכה, ולהכניס בה את כל מה שהייתם רוצים לאחל ולהגיד לחבר או לחברה שלכם, ומשם תוכלו למצוא קישור לרעיון של המתנה שיופיע גם בתוך הברכה.

מתנת יומולדת - בעשיה עצמית

רק לפתוח את הראש!

מה שכיף במתנה שמכינים לבד הוא שאפשר להכין כל חפץ, אפילו חפץ שנחשב פשוט – והוא יהפוך למיוחד רק בזכות העובדה שאתם הכנתם אותו בעצמכם. כדי להוסיף את הצד האישי שלכם למתנה, תוכלו לשלב בה תמונות, מכתבים וזכרונות שמשותפים לכם ולבעל השמחה, בצורה מקורית ומרגשת. אם תשקיעו זמן ומחשבה במתנה שלכם, תוכלו להיות בטוחים שהיא תהיה זו שתיזכר אצלו לעוד ימי הולדת רבים, ובאמת תשמח אותו.

זה נראה קשה יותר מלקפוץ לחנות ולקנות מתנה מוכנה, אבל למעשה יצירת מתנה בעצמכם היא קלה לביצוע, וגם משמחת בהרבה!מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

ברכות ליום הולדת ולמגוון אירועים נוספים

ברכות ליום הולדת ולמגוון אירועים נוספים

06/11/2014 12:34:51

מחפשים ברכות ליום הולדת או לכל אירוע אחר? לא יודעים איזו ברכה לרשום ואיך לרגש? קבלו מאיתנו המון רעיונות ודוגמאות.
לבלות עם הילדים בחורף

לבלות עם הילדים בחורף

25/11/2014 09:48:53

איך מעסיקים ילדים בחורף כשגשום וקר? מה עושים כשמחשיך מוקדם, הילדים חוזרים היישר מבית הספר ומשתעממים... הנה כמה פתרונות.
מקום לחגוג בו: לוקיישנים

מקום לחגוג בו: לוקיישנים

11/12/2014 16:18:55

מחפשת מקום לחגוג בו את יום ההולדת של ילדיכם. יש לנו כמה לוקיישנים איכותיים ומיוחדים עבורכם. כנסו, מחכים לכם!
יום הולדת מזל עקרב

יום הולדת מזל עקרב

21/12/2014 15:58:47

24 באוקטובר ועד 22 בנובמבר, שייכים לקבוצת המזלות הקבועים, בני יסוד המים, כוכב השולט פלוטו.
2015: הילדים חוגגים בשנה חדשה

2015: הילדים חוגגים בשנה חדשה

28/12/2014 11:02:35

שנה אזרחית חדשה ואיתה טרנדים מפתיעים בתחום ההפעלות לילדים. עדיין לא מעודכנים? קראו והפתיעו את ילדיכם במסיבה שלא יישכחו בחיים.
בלי כיבודים! כיבוד לימי הולדת

בלי כיבודים! כיבוד לימי הולדת

12/01/2015 11:26:23

מתלבטים איזה כיבוד להגיש ביום ההולדת של ילדיכם והאם לטרוח? קרמל מציע הצעת הגשה שלא תוכלו לסרב לה.
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר