יום הולדת מונדיאל

יום הולדת מונדיאל צבעוני ומדליק עם הקבוצות המובילות הכי טובות בעולם. איך? כל הפרטים כאן!

שריקת הפתיחה של מונדיאל 2014 נשמעה וזה הזמן להיכנס לאווירה עם חגיגת יום הולדת מונדיאל מדליקה, צבעונית ומטריפה! איזו קבוצה הילד שלכם הכי אוהב: ברזיל? ארגנטינה? ספרד? אז תנו לו לחגוג עם החברים במשחק מונדיאל מרהיב ותזמינו גם את הבנות שיתפקדו כמעודדות חמודות. בגדול, פשוט מזמינים את כל החברים למשחק כדורגל שהופך להיות טורניר מונדיאל חגיגי. הנה רעיונות וטיפים ליום הולדת מונדיאל חוויתי.
יום הולדת מונדיאל
אווירה צבעונית של מדינות מכל העולם

לא משנה מה הקבוצות האהובות על ילד יום ההולדת – מומלץ לשלב כמה שיותר דגלים של מדינות כתפאורה. מעבר ליופי ולצבעוניות, האווירה הופכת ליותר שמחה. אם קשה להשיג דגלים, אפשר לרתום את בני המשפחה למשימה, להדפיס או לצייר דגלים ולתלות בסביבת החגיגה. ומה עם תלבושות? אפשר לבקש להגיע עם חולצה לבנה/לחלק לילדים ולצייר על החולצה את סמל המדינה.

משחק טורניר כדורגל

הרעיון המרכזי של יום הולדת מונדיאל הוא לערוך טורניר כדורגל
שישלב את כל המשתתפים. מחלקים את המוזמנים למספר קבוצות שוות. כל קבוצה מייצגת מדינה ומתחרה נגד האחרת. לכל משחק מוקצבות 10 דקות כדי שכולם ישתתפו ולא ישתעממו על הספסל. הקבוצה שמפסידה יוצאת מהתחרות ובסוף, שתי הקבוצות המובילות משחקות אחת נגד השניה בגמר. כמובן שילד יום ההולדת הוא קפטן המונדיאל והוא יכול לבחור לשחק בכל קבוצה. רצוי שבחירת הקבוצות האחרות תיערך על ידי הגרלה כדי למנוע חוסר נעימות בין הילדים.

טריווית מונדיאל


אפשר לשלב משחק תחרותי בין כל משתתפי יום ההולדת. מחלקים את המשתתפים לשתי קבוצות. קפטן המונדיאל בוחר שני נציגים שיענו את התשובות מכל קבוצה. הקפטן ישאל שאלות שקשורות לכדורגל ולמונדיאל. לכל קבוצה יש 15 שניות לענות, אם אין תשובה, עוברים לקבוצה הבאה. הקבוצה שידעה הכי הרבה תשובות זוכה בתעודות הצטיינות על השתתפות בתחרות הידע הבינלאומית של יום הולדת מונדיאל.

כיבוד ועוגה

השקעתם מאמצים בארגון התפאורה... אל תזניחו את המראה של הכיבוד והעוגה! כדי ליצור אווירה מושלמת, חובה להיערך עם אביזרים ומאכלים בצבעים ובנושאים שקשורים למונדיאל. למשל, כדורי שוקולד עם סוכריות צבעוניות בגוונים של קבוצות מובילות, צלחות וכוסות עם הדפסים של כדורגל, קשים לשתיה שמונחים בתוך גביע מזהב שאפשר למצוא בחנויות שמוכרות ציוד לימי הולדת וכמובן עוגה עם סמל המונדיאל (לכל מונדיאל יש סמל שונה אז חשוב להתעדכן).

הזמנות ומזכרות

מומלץ לעצב הזמנה מיוחדת עם סמל המונדיאל, ובמקום לכתוב טקסט רגיל, לשנות לפי הנושא. לדוגמה: "קפטן המונדיאל שי מזמין אותך, השחקן שחר לחגיגת יום הולדת מונדיאל שתיערך ב-10.6.2014! נא להיכנס לכושר ולהגיע עם המון אנרגיה ספורטיבית!". ומה למזכרת? אפשר ליצור מסגרת תמונה מקרטון גדול, לקשט עם מדבקות או ציורים שקשורים למונדיאל. לכתוב על המסגרת "תודה ששיחקת איתנו ביום הולדת מונדיאל 2014!" ולצלם כל שחקן-מוזמן עם קפטן יום ההולדת. לפתח את התמונות ולחלק למחרת.

אז ממה אתם יותר מתרגשים מיום ההולדת שלכם או מהמונדיאל? מה זה חשוב?! בשביל זה יום הולדת מונידאל!

יום הולדת מונדיאלמאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

שירי ילדים, שירים לילדים

שירי ילדים

21/06/2018 14:34:20

מאגר שירי ילדים שיקפיצו אתכם ואת הילדים שלכם - שירי ינקות, שירי ילדים, שירים קלאסיים ונכסי צאן ברזל.

יום הולדת באמצע שבוע

יום הולדת באמצע השבוע

26/02/2014 14:19:56

נכון שאתם עמוסים נורא, אך מדובר בחגיגה של פעם בשנה. למה להשאיר את שישי למנוחה ולחגוג יום הולדת באמצע שבוע?

מתנות לילדים, מתנה לילד, מתנה לילדה

מגוון מתנות לילדים הכי שוות שיש לימי ההולדת של החברים

14/01/2018 12:20:07

הסוף לדילמות מה לקנות לחברים. אספנו בשבילכם מגוון רעיונות מקוריים שיראו שלא רק שהשקעתם מחשבה אלא גם הצלחתם לשמח עם המתנה

יום הולדת מדעי, יום הולדת למדענים, יום הולדת לחכמים

יום הולדת לילדים חכמים!

10/02/2020 16:48:11

, יום הולדת מדעי הוא דרך נהדרת לגרום לילדים להסתקרן ולרדת לעומקם של דברים.

הטרנדים הלוהטים, טרנדים לשנת 2018

הטרנדים הלוהטים לשנת 2018

11/03/2018 11:48:34

כל הטרנדים הכי לוהטים של קיץ 2018. בואו להכיר את ההפעלות המדליקות והחמות ביותר של עולם ימי ההולדת לילדים.

הרעיונות הכי חדשים להפעלות ילדים

הרעיונות הכי חדשים להפעלות ילדים

18/02/2019 09:42:59

רשימת הפעלות חדשות ומקוריות במיוחד שיהפכו כל מאורע לחגיגה של ממש. כנסו והזמינו את ההפעלה הכי מתאימה לכם.

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר