יום הולדת בראש השנה 2021

איך חוגגים יום הולדת מושלם בראש השנה?

גם אם בכל ראש השנה פורחת שושנה בגינה, לא תמיד הוא חל ביום הולדת! אז איך לחגוג אותו הכי כיף שאפשר?


ראש השנה הוא חג יחיד ומיוחד, בגלל שהוא מסמל את השנה העברית החדשה שבפתח. לאלו שהתמזל מזלם והם חוגגים באותו זמן גם יום הולדת, יש הזדמנות לציין גם את הולדת השנה החדשה וגם את זו שלהם. אבל השאלה היא לא מה חוגגים במהלך החג הזה, אלא בעיקר: איך חוגגים ימי הולדת בראש השנה?
 

כך תחגגו יום הולדת בראש השנה 2021
 

יום הולדת מתוק

ברוח החג, אפשר להזמין את כל חברי הכיתה למסיבת יום הולדת עם המאכלים המסורתיים, ובמיוחד התפוח בדבש האהוב. זוהי דרך טובה מאוד לוודא שלכולם יהיה חג מתוק ושכולם ייהנו ביום ההולדת. כמובן שמלבד תפוחים בדבש, רימונים וראשי הדגים המסורתיים, מומלץ להכין גם חטיפים קצת יותר מוכרים כמו במבה, ביסלי, כיפלי ואפרופו. אפשר גם להזמין מפעיל אירועים שידאג להפוך את המסיבה לקופצנית יותר, כך שאף אחד לא ישתעמם.
 

משאלה ליום ההולדת

בראש השנה נהוג להחליט מה רוצים לעשות במהלך השנה הקרובה. דרך נחמדה מאוד לבחור מה עושים בשנה הזו היא לאפשר לילד יום ההולדת לכתוב משאלה לשנה החדשה. אפשר לכתוב אותה לבד, או אפילו לשבת יחד, הילד וההורים, ולבחור משאלה מיוחדת ליום ההולדת – כזו שבאמת אפשר לבצע אותה. אחרי שנבחרה המשאלה המיועדת, אפשר לשים את הפתק במקום שבו הוא לא ילך לאיבוד, כך שניתן יהיה לפתוח אותו בשנה שלאחר מכן ולראות האם המשאלה התגשמה.
 

כך תחגגו יום הולדת בראש השנה 2021
 

מגשימים משאלות

אמנם משאלות הן בדרך כלל סודיות, ולרוב בודקים רק בסוף השנה אם הן התגשמו או לא, אבל צריך לזכור שלא תמיד ימי הולדת יוצאים בדיוק בראש השנה. בגלל זה אפשר  לחגוג יום הולדת בראש השנה בצורה נפלאה: ללכת דוקא למחרת החג, כחלק מחגיגת יום ההולדת, ולהגשים את המשאלה! אמנם מדובר בדבר שצריך לתכנן מראש, לפנות זמן וכדי להתכונן אליו, אבל בדיוק בשביל זה אפשר לבחור את המשאלה ביחד. חוץ מזה, עדיין מדובר בחגיגת יום הולדת – דבר שתמיד צריך להתכונן אליו מראש בכל מקרה. בגלל זה מסע הגשמת משאלת ראש השנה יכול להיות הדרך היפה ביותר לחגוג את יום ההולדת. ומה אם באמת התגשמה המשאלה? אפשר לכתוב משאלה חדשה ולשמור אותה לשנה הבאה.
 

אם השנה יש לכם יום הולדת בראש השנה – כדאי להיערך לכך מראש, להביע משאלה ולהפוך אותה למציאות!מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

כל הדוכנים החמים לאירוע שלכם

כל הדוכנים החמים לאירוע שלכם

01/04/2018 11:02:37

כל הדוכנים החמים לאירוע שלכם - בואו לבחור מתוכם את המאכלים שיהפכו את האירוע שלכם למושלם.
הרעיונות הלוהטים לחגיגת יום הולדת לבנים

הרעיונות הלוהטים לחגיגת יום הולדת לבנים

01/04/2018 11:09:42

מגוון רעיונות מדליקים לחגיגת יום הולדת לבנים - החל מגיבורי על, הפעלות ספורטיביות ועד לטרנדים, לייזר טאג, הפעלות מדעיות ועוד.
יצירות לילדים

יצירות לילדים

11/04/2018 14:57:40

כולנו מכירים ואוהבים את תקופת הקיץ- ים, שמש, בריכה, שקיעה מאוחרת. אך מה עושים הורים לילדים בתקופה זו של השנה?
למה אנחנו קונים מותגים?

למה אנחנו קונים מותגים?

11/04/2018 15:04:48

רובנו משתדלים להיות צרכנים חכמים ובעיקר מודעים, ואנחנו גם מבינים שמוצר של מותג מוכר הוא לא בהכרח איכותי - אז למה אנחנו קונים בעיקר מותגים?!
אמא יקרה בואי לארגן יום הולדת שהבת שלך לא תשכח

אמא יקרה בואי לארגן יום הולדת שהבת שלך לא תשכח

26/04/2018 12:00:02

לא משנה בת כמה הילדה - שנתיים, ארבע או 12, בואי לחגוג לבת שלך יום הולדת שהיא לא תשכח בשנים הקרובות.
נטע ברזילי זכתה בגדול

נטע ברזילי זכתה בגדול

10/05/2018 16:41:22

נטע ברזילי זכתה בגדול וזה בכלל לא משנה מה המיקום שלה בתחרות. בשבילנו היא תמיד היתה ותהיה מספר 1.
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר