ברכה למסיבת רווקות

רעיונות לברכות למסיבת רווקות

החברה הטובה שלכן, האחות או הגיסה לעתיד עומדת להתחתן ואתן עמלות על מסיבת רווקות טובה, הכל כבר כמעט מוכן אבל שכחתן מדבר אחד קטן אבל חשוב- הברכה!

כיצד באמת נאחל מזל טוב לחברה שלנו שעומדת להתמסר לבעל האוהב? זה הרי צריך להיות משהו יפה, שבא מהלב, אותנטי ורצוי גם מקורי עד כמה שניתן. להלן כמה רעיונות יפים של ברכה למסיבת רווקות בהם תוכלו להשתמש.

ספרון ברכה

רעיון לא מקורי שכבר ביצענו עוד בבית הספר היסודי, אבל מקוריות היא רק העדפה, היא לא הדבר היחיד שחשוב. בנוסף, היתרון של רעיון הספרון הוא שכל הרווקות יוכלו להשתתף בו, אבל אפשר גם בנפרד, מחברה אל הכלה.
 

אז קונים ספרון ברכות בקונספט מסוים, זה יכול להיות משהו עתיק, או עליז ומצויר, או קרימינלי ואפל ועוד. מדפיסים תמונות שלנו עם הכלה ממשך השנים עם פילטרים שיתאימו לקונספט, מדביקים וכותבים ברכות, בקונספט עתיק אפשר לכתוב בשפה תנכי"ת "ותפגוש דנית את רונית בגן הילדים בשנת 1995... ותיתן לה את ברכת הדרך לקולות ששון וקולות שמחה".
 

הקלטת שיר אישי

אם אנחנו מכירות שיר יפה בעל מילים שנוכל להפנות אל הכלה, או שיר שהיא ממש אוהבת ובעל משמעות מיוחדת, נוכל להשיג אותו בגרסת קריוקי ולהקליט את עצמנו. כבר לא דרושים בשביל זה אולפנים והשקעות כספיות כבדות, אפשר לחבר מיקרופון למחשב ולהתחיל לזמר. 
 

כרטיס ברכה אלקטרוני

כיום ניתן למצוא כרטיסי ברכה עם מנגנונים אלקטרוניים קטנטנים, המשמיעים דברי ברכה או מוזיקה רומנטית ברגע שהנמען פותח את הכרטיס. כמובן שגם ניתן להשמיע ברכה שהקלטנו בעצמנו או שיר לבחירתנו, כל מה שנרצה, מדובר ברעיון פשוט וחמוד של ברכה למסיבת רווקות.
 

מופע משותף

אם החברות לא רוצות להתפצל אלא לעשות משהו יחדיו, ניתן לכתוב ברכה משותפת אותה כל אחת מהחברות תקריא בתורה. זה הופך את הברכה למופע של שירה, ריקודים, צחוק והרבה מצב רוח טוב, כמובן שזה גם גם מצטלם נהדר.

 

ברכה למסיבת רווקות
 

מופע מקצועי

בניגוד לקודמתה, הברכה הזאת לוקחת גם את רעיון הברכה עד הסוף, נוכל לשכור שירותים מקצועיים כמו להקת סלסה מזמרת, שחקנים למיניהם כמו שוטרים, ליצנים ועוד, שימסרו לכלה את ברכת מסיבת הרווקות בדרך אומנותית, יפה ומצחיקה. רעיונות מהסוג הזה שימושיים במיוחד כשמדובר בהפתעה לכלה והיא לא מבינה מאיפה הדבר הזה הגיע.
 

ברכה למסיבת רווקות בדרך כלל מגיעה בסוף המסיבה, רגע לפני שהכלה המיועדת עוזבת את חיי הרווקות לזרועותיו של הבעל המסור והאוהב. לכן חשוב להשקיע בברכה יפה ואישית המגיעה מהלב, ומשקפת את היחסים שלנו עם הכלה ממשך שנות הרווקות.

 

רעיונות לברכות למסיבת רווקותמאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

אלכוהול למסיבת רווקות

אלכוהול למסיבת רווקות

27/12/2019 12:03:24

אז כיצד בוחרים אלכוהול איכותי למסיבת הרווקות? אילו סוגים של אלכוהול כדאי לרכוש לפני המסיבה? מה אפשר לעשות עם אלכוהול חוץ ממשחקי שתייה?
האביזרים הכי שווים למסיבת רווקות

האביזרים הכי שווים למסיבת רווקות

28/12/2019 12:09:04

בין כל הסידורים למסיבה הכוללים מציאת מיקום מיוחד, הזמנת חברות, בחירת אוכל ואלכוהול שיהיה במסיבה ועוד המון דברים נוספים – זכרי כי עלייך גם לדאוג לעיצוב ולקישוט של המסיבה הגדולה
מתנות למסיבת רווקות

מתנות למסיבת רווקות

26/01/2020 10:21:45

מכיוון שהמלאכה רבה והזמן קצר, הרשי לנו לסייע מעט בתכנון המסיבה בכל הנוגע לנושא מתנות למסיבת רווקות שתוכלי למצוא כדי להעניק לה.
ציוד למסיבת רווקות

ציוד למסיבת רווקות

27/01/2020 10:27:50

תכנון של מסיבת רווקות דורש יצירתיות והשקעה מצד חברותיה של הכלה, כך שארגון וסדר נכון יכולים לעזור מאוד בהפקת מסיבת רווקות איכותית ומוצלחת במיוחד
מצגות וסרטונים למסיבת רווקות

מצגות וסרטונים למסיבת רווקות

28/01/2020 10:33:14

אחד הרגעים המרגשים ביותר הוא החתונה של החברה הטובה שלכם ומסיבת הרווקות היא למעשה תחילת החגיגות.
מתנות למסיבת רווקות מהכלה

מתנות למסיבת רווקות מהכלה

29/01/2020 10:43:48

ישנו דבר אחד שהוא מיועד עבור כל החברות והמשתתפות במסיבה והוא כמובן מתנה למסיבת רווקות מהכלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר