ברכה למסיבת רווקות

רעיונות לברכות למסיבת רווקות

החברה הטובה שלכן, האחות או הגיסה לעתיד עומדת להתחתן ואתן עמלות על מסיבת רווקות טובה, הכל כבר כמעט מוכן אבל שכחתן מדבר אחד קטן אבל חשוב- הברכה!

כיצד באמת נאחל מזל טוב לחברה שלנו שעומדת להתמסר לבעל האוהב? זה הרי צריך להיות משהו יפה, שבא מהלב, אותנטי ורצוי גם מקורי עד כמה שניתן. להלן כמה רעיונות יפים של ברכה למסיבת רווקות בהם תוכלו להשתמש.

ספרון ברכה

רעיון לא מקורי שכבר ביצענו עוד בבית הספר היסודי, אבל מקוריות היא רק העדפה, היא לא הדבר היחיד שחשוב. בנוסף, היתרון של רעיון הספרון הוא שכל הרווקות יוכלו להשתתף בו, אבל אפשר גם בנפרד, מחברה אל הכלה.
 

אז קונים ספרון ברכות בקונספט מסוים, זה יכול להיות משהו עתיק, או עליז ומצויר, או קרימינלי ואפל ועוד. מדפיסים תמונות שלנו עם הכלה ממשך השנים עם פילטרים שיתאימו לקונספט, מדביקים וכותבים ברכות, בקונספט עתיק אפשר לכתוב בשפה תנכי"ת "ותפגוש דנית את רונית בגן הילדים בשנת 1995... ותיתן לה את ברכת הדרך לקולות ששון וקולות שמחה".
 

הקלטת שיר אישי

אם אנחנו מכירות שיר יפה בעל מילים שנוכל להפנות אל הכלה, או שיר שהיא ממש אוהבת ובעל משמעות מיוחדת, נוכל להשיג אותו בגרסת קריוקי ולהקליט את עצמנו. כבר לא דרושים בשביל זה אולפנים והשקעות כספיות כבדות, אפשר לחבר מיקרופון למחשב ולהתחיל לזמר. 
 

כרטיס ברכה אלקטרוני

כיום ניתן למצוא כרטיסי ברכה עם מנגנונים אלקטרוניים קטנטנים, המשמיעים דברי ברכה או מוזיקה רומנטית ברגע שהנמען פותח את הכרטיס. כמובן שגם ניתן להשמיע ברכה שהקלטנו בעצמנו או שיר לבחירתנו, כל מה שנרצה, מדובר ברעיון פשוט וחמוד של ברכה למסיבת רווקות.
 

מופע משותף

אם החברות לא רוצות להתפצל אלא לעשות משהו יחדיו, ניתן לכתוב ברכה משותפת אותה כל אחת מהחברות תקריא בתורה. זה הופך את הברכה למופע של שירה, ריקודים, צחוק והרבה מצב רוח טוב, כמובן שזה גם גם מצטלם נהדר.

 

ברכה למסיבת רווקות
 

מופע מקצועי

בניגוד לקודמתה, הברכה הזאת לוקחת גם את רעיון הברכה עד הסוף, נוכל לשכור שירותים מקצועיים כמו להקת סלסה מזמרת, שחקנים למיניהם כמו שוטרים, ליצנים ועוד, שימסרו לכלה את ברכת מסיבת הרווקות בדרך אומנותית, יפה ומצחיקה. רעיונות מהסוג הזה שימושיים במיוחד כשמדובר בהפתעה לכלה והיא לא מבינה מאיפה הדבר הזה הגיע.
 

ברכה למסיבת רווקות בדרך כלל מגיעה בסוף המסיבה, רגע לפני שהכלה המיועדת עוזבת את חיי הרווקות לזרועותיו של הבעל המסור והאוהב. לכן חשוב להשקיע בברכה יפה ואישית המגיעה מהלב, ומשקפת את היחסים שלנו עם הכלה ממשך שנות הרווקות.

 

רעיונות לברכות למסיבת רווקותמאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

האופציות המדליקות לרווקות בחורף

האופציות המדליקות לרווקות בחורף

24/02/2019 09:49:43

במיוחד בשבילך ריכזנו מספר רעיונות מדליקים במיוחד לחגיגת מסיבת הרווקות של חברתך בטובה בימי החורף הקרירים.
חבילה עוברת למסיבת רווקות

חבילה עוברת למסיבת רווקות

28/07/2019 14:39:43

זכרי כי אין מסיבת רווקות בלי כמה משחקים משעשעים שאת ויתר החברות תוכלו להכין בעצמכן. חבילה עוברת - בואו לעשות את זה נכון.
משחקי שתייה למסיבת רווקות

משחקי שתייה למסיבת רווקות

23/01/2020 15:29:23

אנחנו גם ככה מתכננות לשתות במסיבה, אז למה שלא ננצל את המצב עם משחקי שתייה למסיבת רווקות? הנה כמה משחקים שתוכלו לערוך במסיבת הרווקות הממשמשת ובאה
מסיבת רווקות שווה לכלה הנועזת ולכלה הצנועה

מסיבת רווקות שווה לכלה הנועזת ולכלה הצנועה

24/12/2019 11:23:34

חשוב במיוחד להתאים את כל מערך המסיבה על פי העדפותיה האישיות של הכלה מכיוון שהיא מרכז העניינים. לפני הכל כדאי קודם כל להבין מי נחשבת כלה נועזת ומי רגועה
איך בוחרים מפעילה למסיבת רווקות?

איך בוחרים מפעילה למסיבת רווקות?

25/12/2019 11:43:54

לא בטוחה אילו הפעלות יתאימו לאופי המסיבה? יש לך שאלות אחרות בנושא הפעלות ואטרקציות למסיבת רווקות? המידע הבא הוא בדיוק בשבילך!
חבילה בהפתעה למסיבת רווקות

חבילה בהפתעה למסיבת רווקות

26/12/2019 11:56:37

אחד מהמשחקים הוותיקים והאהובים ביותר במסיבת הרווקות הוא משחק "חבילה עוברת". למי שלא מכירה את המשחק (למרות שקשה להאמין שיש מישהי כזו בינינו...)
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר