אגרת למסיבת רווקות

רעיונות למבחר אגרות למסיבת רווקות

מערכת קרמל | פרסום: 30/01/2020 15:42:09

החברה הטובה שלכן, האחות או הגיסה לעתיד עומדת להתחתן ואתן עמלות על מסיבת רווקות טובה, הכל כבר כמעט מוכן אבל שכחתן מדבר אחד קטן אבל חשוב- האגרת!

כיצד באמת נאחל מזל טוב לחברה שלנו שעומדת להתמסר לבעל האוהב? זה הרי צריך להיות משהו יפה, שבא מהלב, אותנטי ורצוי גם מקורי עד כמה שניתן. להלן כמה רעיונות יפים של אגרת למסיבת רווקות בהם תוכלו להשתמש.

ספרון אגרת

רעיון לא מקורי למסיבת רווקות שכבר ביצענו עוד בבית הספר היסודי, אבל מקוריות היא רק העדפה, היא לא הדבר היחיד שחשוב. בנוסף, היתרון של רעיון הספרון הוא שכל הרווקות יוכלו להשתתף בו, אבל אפשר גם בנפרד, מחברה אל הכלה.
 

אז קונים ספרון אגרות בקונספט מסוים, זה יכול להיות משהו עתיק, או עליז ומצויר, או קרימינלי ואפל ועוד. מדפיסים תמונות שלנו עם הכלה ממשך השנים עם פילטרים שיתאימו לקונספט, מדביקים וכותבים אגרות, בקונספט עתיק אפשר לכתוב בשפה תנכי"ת "ותפגוש דנית את רונית בגן הילדים בשנת 1995... ותיתן לה את ברכת הדרך לקולות ששון וקולות שמחה".
 

הקלטת שיר אישי

אם אנחנו מכירות שיר יפה בעל מילים שנוכל להפנות אל הכלה, או שיר שהיא ממש אוהבת ובעל משמעות מיוחדת, נוכל להשיג אותו בגרסת קריוקי ולהקליט את עצמנו. כבר לא דרושים בשביל זה אולפנים והשקעות כספיות כבדות, אפשר לחבר מיקרופון למחשב ולהתחיל לזמר. 
 

כרטיס אגרת אלקטרוני

כיום ניתן למצוא כרטיסי ברכה עם מנגנונים אלקטרוניים קטנטנים, המשמיעים דברי אגרת או מוזיקה רומנטית ברגע שהנמען פותח את הכרטיס. כמובן שגם ניתן להשמיע אגרת שהקלטנו בעצמנו או שיר לבחירתנו, כל מה שנרצה, מדובר ברעיון פשוט וחמוד של אגרת למסיבת רווקות.
 

מופע משותף

אם החברות לא רוצות להתפצל אלא לעשות משהו יחדיו, ניתן לכתוב אגרת משותפת אותה כל אחת מהחברות תקריא בתורה. זה הופך את האגרת למופע של שירה, ריקודים, צחוק והרבה מצב רוח טוב, כמובן שזה גם גם מצטלם נהדר.

רעיונות לאגרת למסיבת רווקות
 

מופע מקצועי

בניגוד לקודמתה, האגרת הזאת לוקחת גם את רעיון האגרת עד הסוף, נוכל לשכור שירותים מקצועיים כמו להקת סלסה מזמרת, שחקנים למיניהם כמו שוטרים, ליצנים ועוד, שימסרו לכלה את אגרת מסיבת הרווקות בדרך אומנותית, יפה ומצחיקה. רעיונות מהסוג הזה שימושיים במיוחד כשמדובר בהפתעה לכלה והיא לא מבינה מאיפה הדבר הזה הגיע.
 

אגרת למסיבת רווקות בדרך כלל מגיעה בסוף המסיבה, רגע לפני שהכלה המיועדת עוזבת את חיי הרווקות לזרועותיו של הבעל המסור והאוהב. לכן חשוב להשקיע באגרת יפה ואישית המגיעה מהלב, ומשקפת את היחסים שלנו עם הכלה ממשך שנות הרווקות.

רעיונות לאגרת למסיבת רווקותמאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

יום הולדת בפורים

יום הולדת בפורים

03/03/2014 09:40:38

יום הולדת בחג פורים היא שמחה וששון לכל הילדים. יום הולדת פורימית, צבעונית עם המון תחפושות ומשלוחי מנות.

קישוטים למסיבת יום הולדת

קישוטים למסיבת יום הולדת

16/03/2014 09:45:22

יום ההולדת בפתחו, מה באמת נותר לכם לעשות? על קישוטים למסיבת ליום הולדת כבר חשבתם?

ילדים מזל טלה

ילדים מזל טלה

24/03/2014 12:18:41

בני מזל טלה : 19 במרץ ועד 20 באפריל, שייכים לקבוצת המזלות הקרדינליים, בני יסוד אדמה, כוכב השולט מאדים.

ילדים מזל שור

ילדים מזל שור

31/03/2014 14:57:27

בני מזל שור: 20 באפריל ועד 20 במאי, שייכים לקבוצת המזלות הקבועים, בני יסוד האדמה, כוכב השולט נוגה.

ילדים מזל תאומים

ילדים מזל תאומים

07/04/2014 10:42:19

בני מזל תאומים: 21 במאי ועד 21 ביוני, שייכים לקבוצת המזלות המשתנים, בני יסוד האוויר, כוכב השולט מרקורי.

יום הולדת בחג הפסח

יום הולדת בחג הפסח

13/04/2014 10:47:02

יום הולדת בפסח היא חגיגה כיפית במיוחד באווירת החג. באביב הפורח כל אורח הוא זורח.

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר