איך לחגוג יום הולדת בל"ג בעומר

האפשרויות הטובות ביותר למסיבת יום הולדת מדליקה בל"ג בעומר

אם ילדכם נולד בל"ג בעומר, תוכלו לערוך לו מסיבת יום הולדת מדליקה ושווה במיוחד בשלל סגנונות יחד עם כל החברים מסביב למדורה הענקית.

איך יודעים של"ג בעומר מתקרב? רואים קבוצות גדולות של ילדים הולכות ברחוב עם עגלות, מריצות וידיים מלאות בעצים מסוגים שונים. בכל שנה כל קבוצת ילדים רוצה שלהם יהיה את המדורה הכי גדולה, הכי יפה ושתחזיק מעמד לאורך כל הלילה, לכן הם מחפשים כמה שיותר עצים במגוון מקומות יצירתיים ומפתיעים.

אם ילדכם נולד בל"ג בעומר, תוכלו לערוך לו מסיבת יום הולדת מדליקה ושווה במיוחד יחד עם כל החברים מסביב למדורה הענקית. מכיוון שמדובר במסיבת יום הולדת שנערכת בשעות הערב והלילה, וגם מעורבת במסיבה מדורת אש גדולה – חשוב לשמור על בטיחות הילדים ולדאוג לכך שיהיו לפחות שני מבוגרים אחראיים במהלך כל המסיבה.

תוכלו להתרשם ממספר רעיונות מקוריים ומיוחדים, שיעזרו לכם לחגוג את מסיבת יום ההולדת של ילדכם בקונספט מגניב של ל"ג בעומר:
 

האפשרויות הטובות ביותר למסיבת יום הולדת מדליקה בל"ג בעומר

מסיבת יום הולדת בסגנון פול מון
מסיבות פול מון נהוגות בתאילנד בכל חודש, כאשר יש ירח מלא בשמיים. לכבוד האירוע כל המשתתפים במסיבה מתקשטים בהמון צבעים צבעוניים וזוהרים בחושך, ונערכת מסיבה המונית גדולה על חוף הים לכבוד המאורע היפה והמרגש.

מכיוון שיום ההולדת של ילדכם חל בל"ג בעומר, תוכלו לנצל את שעות הערב שבהם מדליקים מדורה, ולערוך לו מסיבת יום הולדת צבעונית בסגנון מסיבת פול מון מגניבה. תוכלו ליצור קשר עם מפעילי יום הולדת שעורכים מסיבות פול פון עם המון אביזרים, משחקים וצבעים זוהרים להנאת הילדים.

כל הילדים יוכלו להתחיל את המסיבה בעמדת איפור פנים וגוף עם צבעים זוהרים מיוחדים, ולאחר מכן כולם יוכלו ליהנות עם המון עמדות הפעלה ומשחק, לרקוד לצלילי מוזיקה מקפיצה וכמובן לא לשכוח את טקס העוגה שיערך בסגנון זוהר ומדליק במיוחד.
 

משחק סימני דרך מאתגר
וודאי אתם ההורים שיחקתם לא מעט פעמים בילדות את משחק סימני הדרך האהוב והקלאסי. כעת בחגיגת יום ההולדת של ילדכם במהלך ל"ג בעומר, זוהי הזדמנות נהדרת לחזור לילדות ולערוך לו מסיבה כיפית עם המחשק המאתגר והכיפי הזה.

חלקו את כל הילדים לשתי קבוצות כאשר קבוצה אחת יוצרת ראשונה והיא הבורחת, ולאחר כרבע שעה הקבוצה השנייה תצא ארחיה והיא הרודפת. המטרה של המשחק היא שקבוצה הרודפת צריכה לתפוס את הקבוצה הבורחת. על מנת שהקבוצה הרודפת תדע איך למצוא את הקבוצה הבורחת, על חברי הקבוצה לפזר סימני דרך באמצעות גיר או אבנים שיצביעו על הכיוון אליו הם הלכו.

לפני תחילת המשחק, חלקו לכולם פנסים כך שהם יוכלו לנווט בחושך וגם גירים לבנים שהם יוכלו לסמן את הדרך. בכל קבוצה יש להציב מבוגר שיהיה עם הילדים, כך שהוא יוכל לשמור עליהם ולעזור עם רמזים שונים מדי פעם.
 

האפשרויות הטובות ביותר למסיבת יום הולדת מדליקה בל"ג בעומר

ל"ג בעומר עם מדורת ממתקים
אם החלטתם לערוך לילדכם את אחת מההפעלות שצוינו למעלה, וגם אם ילדכם אינו מעוניין בהפעלה אלא רק מדורה גדולה עם החברים – תוכלו לערוך להנאת כל הילדים מסיבת יום הולדת עם מדורה מתוקה לאחר ההפעלות והמשחקים שתערכו.

אכן, יש דבר כזה. תוכלו להכין בעזרת המדורה המון מאכלים טעימים ומתוקים להנאת כל הילדים, כמו שנהוג בכל יום הולדת שישנם ממתקים מכל הסוגים. בנוסף לצליית מרשמלו במגוון טעמים, תוכלו להכין לילדים פיתות ממולאות בשוקולד מתוק. בעזרת סיר גדול ועמוק שיוצב על יד מבוגר בזהירות על הגחלים, ערבבו קמח עם מים עד שיתחיל להיות בצק יציב ורך. לאחר מכן חלקו לכל הילדים חתיכות מהבצק והראו להם כיצד לשטח מעט כל חתיכה לצורת פיתה כך שניתן יהיה להניח אותם על גבי משטח ברזל שטוח שיונח גם הוא במדורה. לאחר כמה דקות שחתיכות הבצק יאפו על המשטח, הן יהפכו לפיתות טעימות ומשביעות עליהן ניתן למרוח שוקולד או כל מרח אחר אהוב.מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

מסיבת גן

מסיבת גן

16/07/2014 15:35:52

יום ההולדת של הילדה המתקרב ואתם עדיין מתלבטים איפה לחגוג את המסיבה? בבית או בחצר, המאמר הזה נכתב בדיוק עבורכם
קייטנה לילדים

קייטנה לילדים

28/07/2014 13:42:42

קייטנה לילדים היא לא רק חוויה מרתקת לילדים אלא גם פתרון יעיל להורים. שני הצדדים מרווחים בגדול!
בני מזל מאזניים

בני מזל מאזניים

05/08/2014 13:30:06

בני מזל מאזניים: 23 ספטמבר ועד 22 באוקטובר, שייכים לקבוצת המזלות הקרדינליים, בני יסוד האוויר, כוכב השולט ונוס.
סודות ליום הולדת מוצלח

סודות ליום הולדת מוצלח

19/08/2014 15:28:39

יום הולדת הוא יום מיוחד, יום אשר חייב להיות מוצלח במיוחד. אז מה הסודות ליום הולדת מוצלח ומיוחד?
משחקים ליום הולדת | קרמל ימי הולדת

משחקים ליום הולדת | קרמל ימי הולדת

09/09/2014 14:37:50

המשחקים שאסור לכם לפספס! שכחתם את אחד המשחקים? הרסתם את יום ההולדת! אל תתנו לזה לקרות, הכינו את עצמכם ליום ההולדת הקרבה.
ימי הולדת רק לבנים

ימי הולדת רק לבנים

14/10/2014 17:24:56

יום הולדת לבנים מאותגרת ברוב המקרים באקשן, במרץ רב ובאנרגיות רבות. חגיגה ברוח ספורטיבית לבנים בלבד!
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר