משחקי שתייה למסיבת רווקות

מערכת קרמל | פרסום: 23/01/2020 15:29:23

אנחנו גם ככה מתכננות לשתות במסיבה, אז למה שלא ננצל את המצב עם משחקי שתייה למסיבת רווקות? הנה כמה משחקים שתוכלו לערוך במסיבת הרווקות הממשמשת ובאה

הקפצת מטבע

משחק מאוד מוכר מהסרטים וסדרות הנעורים, ותפס תאוצה בשלל מסיבות רווקות. כל החברות יושבות סביב השולחן עם כוסות שוטים המונחות במרכזו, כל אחת מנסה בתורה להקפיץ מטבע אל תוך הכוס שלה, לא הצליחה? עליה לשתות, אם הצליחה כל האחרות שותות, או שהיא מצווה רק על אחת החברות.
 

גלגול הקובייה

כמו במשחק הקודם, גם כאן נשב כולנו סביב השולחן וכל אחת תגלגל בתורה את הקוביה הפשוטה של משחקי שש בש וכדומה. כל אחד מהמספרים 1 עד 6 מזמן אתגר אלכוהול אחר לחברות, דברים שקבענו מבעוד מועד, כמו לדוגמה אם הקוביה מראה את המספר 3 - רק הגבוהות שותות שוט. מספר 5 - רק הפנויות שותות וכו´. 
 

בגרסה אחרת ופשוטה ביותר של הקובייה, אפשר להתחלק בכל סיבוב לזוגות ולהתחרות אחת על אחת בגלגול הקובייה, ומי שיוצא לה מספר נמוך יותר צריכה לשתות.
 

Never

המשחק הכי פשוט והכי מוכר שיש, בגרסה הפשוטה יותר שלו כל אחת מספרת על עצמה דבר שמעולם לא עשתה, ומי שכן עשתה אותו צריכה לשתות. אם משקיעים קצת יותר אפשר להכין מראש פתקים עם מעשים שכאלה או לקנות חבילות קלפים ייעודיות, זה נחמד יותר וכמובן יגרום לכך שגם הדוברת בעצמה תוכל לשתות ולאו דווקא תהיה פטורה.
 

שתייה או חובה

בעיקרון די דומה לזה של המשחק הקודם, כל אחת מהחברות שולפת פתק או קלף עם משימה מאתגרת, במידה והיא לא רוצה לעשות אותה עליה לשתות שוט של אלכוהול.

 

משחקי שתייה למסיבת רווקות
 

חשבי על מספר

עוד משחק פשוט ביותר, כל אחת מהחברות כותבת מספר על פתק והאחרות צריכות לנחשו, מי שהייתה הקרובה ביותר פטורה משתיית שוט, או לחילופין רק מי שהייתה הכי לא בכיוון צריכה לשתות.
 

פליטת פה - לגימה לפה

משחק נחמד שבניגוד לאחרים יכול להימשך על פרק זמן ארוך ולאו דווקא להיות תחום בזמן של "אוקיי, עכשיו אנחנו משחקות". במשחק כל אחת מצוידת בכוס עם משקה אלכוהולי, לא שוט אלא כוס רגילה. הבנות מנהלות שיחה סביב השולחן ובכל פעם שמישהי אומרת את השם של הכלה - עליה ללגום שלוק מן הכוס שלה. במידה והיא מזכירה את החתונה - עליה לשתות את כל הכוס שלה. כאמור, ניתן לשחק את המשחק גם לאורך כל הערב.

 

משחקי שתייה למסיבת רווקות

משחקי שתייה למסיבת רווקותמאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

פותחים את שנת הלימודים 2023-2024

פותחים את שנת הלימודים 2023-2024

24/08/2023 17:33:56

הכנו במיוחד עבורכם מדריך שיעזור לכם לעשות את כל ההכנות המנטאליות והפיזיות לפני שהילדים חוזרים לגנים ולבתי הספר.

רשימת סרטי ספיידרמן המלאה משנת 2002 ועד היום

רשימת סרטי ספיידרמן המלאה משנת 2002 ועד היום

30/08/2023 10:15:22

מעריצים את ספיידרמן, בטוחים שאתם יודעים עליו הכל? קבלו את רשימת הסרטים המלאה ובנוסף כמה טיפים ליום הולדת ספיידרמן מדליק במיוחד.

רשימת הציוד המלאה לארגון יום הולדת חד קרן

רשימת הציוד המלאה לארגון יום הולדת חד קרן

31/08/2023 11:25:28

הילדה רוצה יום הולדת חד קרן קסומה ונסיכותית ואתם אובדי עצות איך לעשות זאת ומה לקנות כדי להיות מוכנים ליום הולדת סופר מגניבה?

טיפים להפקת יום הולדת חד קרן עם מתכון לעוגה מדליקה

טיפים להפקת יום הולדת חד קרן עם מתכון לעוגה מדליקה

31/08/2023 12:21:51

חד קרן הוא יצור קסום, מסתורי ומתוק שכמעט כל ילדה אוהבת מיד כשהיא פוגשת אחד כזה. אז איך תארגני לילדה מסיבת חד קרן קסומה?

כל הציוד שכדאי לארגן ליום הולדת ספיידרמן

כל הציוד שכדאי לארגן ליום הולדת ספיידרמן

31/08/2023 12:58:20

הערצה של גיבור העל האהוב הגיעה גם לילדינו, ולכן אין זה מפתיע שגם הם חולמים על מסיבה צבעונית וכיפית במיוחד של יום הולדת ספיידרמן.

הכדור שכולם אוהבים - הפעלת באבל בול מדליקה

הכדור שכולם אוהבים - הפעלת באבל בול מדליקה

31/08/2023 13:23:02

השילוב בין הריגוש הספורטיבי לאתגרי ההקפצה של הכדור, כבשו ילדים ומבוגרים בכל העולם וכעת הוא השם החם ביותר בימי הולדת ואירועים.

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר