משחקי בנים

משחקי בנים - משחקים לבנים בלבד

מגוון משחקי בנים: משחקי אקשן, משחקי פעולה, משחקי יריות, הרפתקאות, חשיבה ועוד. ההנאה מובטחת.

נראה אתכם מצליחים לעשות פעלולים על אופניים כמו הילד הזה! נראה אתכם מנצחים במירוץ! נראה אתכם אלופים בכדורסל! חושבים שאתם מסוגלים? שיש לכם כשרון לנצח את כולם?! עכשיו בפורטל קרמל ? משחקי בנים מאתגרים, מטורפים ופופולאריים שמתאימים רק לבנים. איך בא לכם להעביר את הזמן; בדייג קצת מסוכן, בטורניר אליפות כדורסל, טניס וכדורגל במשחקים משוגעים של בורגרים, קרקס וליצנים? כל אחד והבחירה שלו... ואפשר פשוט לא לבחור בכלל ולשחק בכל המבחר. יש משחקי בנים תחרותיים לכאלה שחולים על ספורט כמו קליעה לסל, כדורגל, טניס ואולימפיאדה. אם אתם בקטע של משחקי מירוץ מהירים, אתם יכולים להכנס לנהוג במכונית הבוגאטי הכי מהירה בעולם, להיכנס לתחרות עם עוד מלא מתחרים במירוץ רכבת מטורף על פסים או לנסות להוביל את האמבלונס הפרטי ליעד בהצלחה בלי לגרום לתאונה. יש גם משחקים שפשוט כיף להשתשע איתם כמו פיצוץ הכדורים של זומה, שגעון הבורגרים שאתם צריכים להכין בזמן והמלך הופי גוגו המסכן שתצטרכו למצוא בשבילו את כסא המלוכה. וזה לא הכל! יש משחקים שמתאימים לבנים שאוהבים אקסטרים כמו פעלולים מטורפים על אופניים שתהיו חייבים לבצע מושלם כדי להמשיך, לרוץ כמו משוגעים כדי להתגבר על המתחרים, להשתתף בטירוף האופניים או לנסות להצליח בקרקס הליצנים. רגע, אל תשכחו את סופר מריו ועוד כמה משחקים מוכרים שכיף לשחק אותם בכל גיל.

משחקי בנים
כולנו, בכל גיל, אוהבים לשחק במשחקים מכל הסוגים ובפרט במשחקי מחשב. בנים אוהבים במיוחד להתמסר לעולם שבורא עבורם משחק מחשב איכותי. יכול להיות שהסיבה לכך היא התחרותיות שטבועה בבנים, יכול להיות שזוהי ההנאה מהאדרנלין שזורם בגוף גם כש"רק" יושבים מול מסך מחשב ויכול להיות שמדובר ברצון טבעי של כל ילד להרחיב את העולם שלו באמצעות הפעלת הדמיון - מה בטוח הוא שמשחקי בנים הם קטגוריה פופולרית מאוד.

משחקים מומלצים לילדים בגילאים שונים
בדף זה תוכלו למצוא מגוון רחב של משחקי מחשב מומלצים לבנים בטווח רחב של גילאים. כאן הילדים שלכם יוכלו להיות שחקני כדורגל מצטיינים, כדורסלנים מהוללים, אלופי טניס, נהגי אמבולנס מיומנים או נהגי מרוץ - כך שכל ילד יכול להתחבר לחלום הספציפי שלו ולזכות בחוויות מהנות מאוד. עוד אפשרות היא לבנות חווה מושקעת ולגדל בה גידולים שונים, ישנם גם משחקי הרפתקאות, משחקים קלאסיים כמו מריו וחברים, ועוד - כל מה שצריך כדי ליהנות מכל היתרונות של משחק מחשב איכותי.

היתרונות של משחקי מחשב לבנים
אנחנו ההורים אוהבים להתלונן לפעמים על הדור הצעיר ועל הזמן הרב שהוא מבלה מול מסכים שונים. אמנם תמיד כדאי לגוון את שגרת היום ולא להקדיש זמן רב מדי לצורת בילוי אחת, ותמיד כדאי להניח בצד את כל המסכים ולצאת לגינה ציבורית או לבלות עם בני המשפחה - אבל חשוב לדעת שלמשחקי המחשב השונים ישנם גם יתרונות עבור הילדים (כשמדובר, כמובן, במשחקים איכותיים שנבחרו בקפידה - באופן כללי מומלץ תמיד להורים לראות במה משחקים הילדים, לוודא שמדובר בתכנים הולמים לגילם ואפילו לעזור להם להפיק את המירב מכל משחק).

שדרוג תפקוד המוח
דרך אחת שבה תורמים משחקי מחשב מומלצים לבנים (גם בגיל צעיר מאוד וגם בשלב מאוחר יותר בחיים) היא שדרוג תפקוד המוח. מחקרים שונים גילו שישנם מספר כישורים קוגניטיביים ומנטליים חשובים שמשתפרים משמעותית בזכות משחקי מחשב שונים - בין השאר משתפר הקשב, מואצת מהירות העיבוד של מידע (שהרי כדי להצליח במשחקי מחשב יש צורך לעבד כמויות גדולות יחסית של מידע בזמן קצר), מתחזקת התפישה המרחבית של עצמים, מושגת גמישות טובה ביותר במעבר בין מטלה למטלה, משתפרת היכולת להבחין בין עיקר לטפל ועוד.

שיפור הראייה
עוד תרומה של משחקי מחשב איכותיים להתפתחות בנים היא שיפור הראייה. בפרט מתחדדת היכולת לראות גם בתנאי תאורה לקויים או אפילו בעייתיים, משתפרת מאוד הראייה ההיקפית ולמעשה ישנן אף שיטות טיפול מתקדמות בהפרעות כמו עין עצלה או היעדר פוקוס בעין אחת באמצעות משחקי מחשב.

חיזוק מיומנויות חברתיות
משחקי מחשב נתפשים ככאלה שפוגעים ביכולת לפתח אינטראקציות חברתיות טובות, אבל בפועל אפשר לנצל את החיבה הרבה של בנים למשחקי מחשב דווקא לחיזוק המיומנויות החברתיות - אם למשל שני בנים משחקים ביחד במשחק מסוים, הם יכולים לפרגן זה לזה, לשתף פעולה, להמתין בסבלנות לתורם ועוד מיומנויות חברתיות חשובות.

משחקי בנים - משחקים לבנים בלבד

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר