משחקים למסיבת רווקות

51 משחקים למסיבת רווקות מנצחת!

שירלי כהן | פרסום: 25/02/2021 09:04:50

מבחר ענק של משחקים למסיבת רווקות מוצלחת ביותר. שלל משחקים לנועזות ביותר או לרגועות ביותר לבחירתכן.

מסיבת רווקות היא אמנם מסיבה לנשים בוגרות, אולם האווירה והייעוד שלה הם חופש, חוסר מעצורים, המון הומור וצחוק וחזרה לאווירה של הילדות. את אלה ניתן להשיג באמצעות תכנון מוקדם של האירוע ושילוב של משחקים למסיבת רווקות, מותאמים במיוחד המייצרים אווירה פתוחה, הנאה ולא מעט חשיפה אישית של הכלה וחברותיה.

ניתן לרכוש משחק למסיבת רווקות, מאתרים וחנויות המתמחים במשחקי קופסא למבוגרים, או לחילופין לתכנן באופן עצמאי ולהכין את הנדרש לערב של משחקים מהנים ומצחיקים.

אצלנו בפורטל קרמל הכנו עבורכן 51 משחקים למסיבת רווקות המושלמת:

רגע לפני שאתן בוחרות את המשחקים שלכן הנה כמה טיפים:

 1. יש לבצע הכנות מוקדמות לפי המשחקים השונים, כמו הכנת שאלות, קלפים וכו'
 2. מומלץ לארגן פרסים לחלוקה בתחרויות ומשחקים השונים.
 3. מנחת הערב היא בחירה חשובה מאוד על כן חשוב לבחור מישהי שהיא פלפלת ותוססת שלא תתבייש לשאול את השאלות הנועזות ביותר.

51 משחקים למסיבת רווקות מנצחת!

משחקי פתיחה קצרים -

לרוב במסיבת רווקות מדובר בקיבוץ גלויות, כלומר חברות שונות של הכלה מתקופות שונות בחייה שנפגשות במקום אחד במטרה להעניק לכלה לעתיד מסיבת רווקות בלתי נשכחת, לכן חשוב מאוד לפתוח את המסיבה במשחקים קלילים וזורמים.
הנה כמה רעיונות למשחקים למסיבת רווקות שהם קלילים, לפתיחת הערב, לבחירתכן:

 1. מה שמך ומה מקור השם שלך?
 2. מהי התקופה ההיסטורית אליה היית חוזרת ולמה?
 3. ספרי על רגע מטורף בחייך והאם היית עושה אותו שוב?
 4. מהו הדייט ההזוי ביותר שהיה לך?
 5. מה משפט הפתיחה המעפן ביותר ששמעת/ דרך הזוי בה התחילו איתך?
 6. אם יכלת להיות בעל חיים איזה היית?
 7. עם מי היתה הנשיקה הטובה ביותר שלך?
 8. מי המפורסם שהוא אוברייטד בעינייך?
 9. כל אחת מספרת על 3 סדרות שאין מצב שתוותר עליהן.
 10. מצאי את הנועזות שיזייפו אורגזמה – של הכלה
 11. להעניק מחמאה – כל אחת בתורה צריכה להגיד לכלה משפט שיחמיא לה
 12. איפה את ישנה? – כל אחת מספרת איך היא ישנה ועל איזה צד במיטה היא לא מוותרת
 13. דפקי נענוע – כולן מוחאות כפיים או תופחות על הברכיים וכל אחת בתורה דופקת הופעה של ריקוד בטן במשך 30 שניות.
 14. באור או בחושך – גלו מי מעדיפה לקיים סקס באור ומי בחושך
 15. משחק האסוציאציה – הכיני קלפים עם מילים שונו כמו אורגזמה/ בייבידול/ סקס וכו'. שלפי קלף וכל אחת בתורה צריכה להגיד את האסוציאציה שעולה לה לראש.

משחקי אלכוהול שיכניסו פלפל למסיבה –

 1. אמת או שתייה – הכינו מראש מבחר גדול של שאלות על הכלה, קפלו אותם והכניסו לקערה או כלי כלשהו. התיישבו במעגל וכל אחת בתורה תשלוף שאלה מהקערה. מי שתדע לענות נכונה תוכל להעביר אלאה את הקערה בלי לשתות צ'ייסר. אך מי שתטעה תצטרך לשתות.
   
 2. שתי אם – הכינו מראש רשימת משפטים עובדתיים או חווייתיים על פתקים והכניסו לקערה. במהלך המסיבה כל אחת תשלוף בתורה פתק, במידה והפתק נכון לגבי מי הרימה את הפתק היא תאלץ לשתות צ'ייסר, במידה והמשפט נכון לגבי הכלה הכלה תאלץ לשתות.
  משפטי עובדות וחוויות לדוגמה: - שתי אם... עשית סקס במקום ציבורי - שתי אם... את חברת ילדות של הכלה - שתי אם... את רווקה - שתי אם... יש לך לפחות ילד אחד - שתי אם... יש לך ויברטור במגירה - שתי אם... יש לך קרבה משפחתית לכלה - שתי אם... את לא אוהבת את הבוס שלך - שתי אם... היית בחו"ל בחצי שנה האחרונה - שתי אם... יש לך חיית מחמד - שתי אם... יש לך יום הולדת בחודש של החתונה
 3. אמת או שקר - כל משתתפת בתורה מספרת שני עובדות על עצמה, אחד שיקרי ואחד אמיתי. מי שחושבת כי המשפט הראשון אמת מרימה יד ומי שחושבת שהשני אמת לא מרימה. מי שטועה שותה.

51 משחקים למסיבת רווקות מנצחת!

משחקים שישברו את הקרח

 1. אמת או חובה – אחד המשחקים הנוסטלגיים ביותר הוא משחק אמת או חובה. משחק שמאפשר לשבור את הקרח בצורה קלילה ומצחיקה. כל אחת בתורה מסובבת את הבקבוק. מי שהבקבוק עצר עליה עם הצד של הפניה בוחרת אמת או חובה, ומי שהתחתית בצד שלה שואלת או נותנת משימה.
  שאלות לדוגמה: - איך את מכירה את הכלה וכמה זמן? - מתי קרה הסקס האחרון שלך? - מה אין מצב שתאכלי? - איזה גבר עושה לך את זה? * ניתן לשחק עם בקבוק אלכוהול ולהחליף את האמת/החובה בשתיית צ'ייסר מהבקבוק. משחקים עד שתכולת הבקבוק נגמרת. * מומלץ להכין מראש קלפי משימות וקלפי שאלות שיבחרו במהלך המשחק
 2. ויברטור מוזיקלי – בדומה למשחק הנוסטלגי כיסאות מוזיקליים. כולן מתיישבות במעגל ומעבירות בניהם את הוויברטור, כל עוד המוזיקה מתנגנת הוויברטור עובר מיד ליד. ברגע שהמוזיקה מפסיקה זו שעם הוויברטור ביד נפסלת. ממשיכים ככה עד לקבלת המנצחת.
   
 3. חבילה עוברת – מי לא מכירה את המשחק האהוב חבילה עוברת?
  הכינו מראש מתנה עטופה  המוסתרת תחת שכבות של עיתונים שבין כל שכבה שאלה.
  שאלות לדוגמה:
  - תני לבחורה עם השיער הכי כהה
  - תני לבחורה הגבוהה ביותר
  - תני לזאת שיצאה עם הכי הרבה גברים
  - תני לזו שעשתה סקס במקום ההזוי ביותר וכו'.

משחקיי טריוויה

 1. המשחק המוכר מכל טריוויה על החתן – עד כמה החתן מכיר את הכלה? הכינו שאלון של מינימום 10 שאלות על הכלה, את התשובות תשיגו ממנו בטרם יום המסיבה. ביום המסיבה תשאלו את הכלה את השאלות בזו אחר זו. כל תשובה תואמת תאפשר לה לאכול/ לשתות משהו טעים, כל תשובה לא תואמת תחייב אותה לשתות צ'ייסר/ לאכול משהו חריף.
  * ניתן לצלם מראש את החתן בסרטון ולהקרין במסיבה אם לא מדובר במסיבת רווקות משותפת. שאלות טריוויה לחתן לדוגמה: - איפה הכרתם לראשונה - איזה מאכל אהוב על הכלה? - כמה ילדים הכלה היתה רוצה? - כמה חברים היו לה לפניך? - מתי הייתה הנשיקה הראשונה שלה? - מה היא חשבה עלייך בפגישה הראשונה? - איפה היה הדייט הראשון? - איזה משקה אהוב עליה? - מה החופשה החלומית שלה? - מתי התנשקתם לראשונה ואיפה?
 2. טריוויה חתן כלה – מתאים למסיבת רווקות ורווקים משותפת. הכינו רשימת שאלות מראש
  ביום המסיבה שאלו את החתן והכלה שאלה אחר שאלה במקביל, על החתן והכלה לכתוב את התשובה על לוח מחיק ואח"כ לחשוף אותה יחד. תשובה נכונה תזכה אותם במשהו טעים, תשובה שגוייה תחייב במשהו לא טעים. ניתן להשתמש בממתק/ שוקולד/ אלכוהול/ פלחי לימון ועוד. * ניתן להשתמש באותם שאלות מהשאלון חתן ולהוסיף עוד שאלות כאוות נפשכן
 3. הכלה שואלת אתן עונות – אז עד כמה באמת אתן מכירות את הכלה?
  הכינו מראש שאלות (כפול מכמות המשתתפות) על הכלה. במשחק זה הכלה שואלת את השאלות מהרשימה בזו אחר זו, מי שעונה נכונה על מספר השאלות הרב ביותר מנצחת!
  שאלות על הכלה לדוגמה: - מה המאכל האהוב עליה? - מה הצבע האהוב? - מהו תאריך הלידה שלה? - כמה אחים ואחיות יש לה? - איפה היא הייתה רוצה לחגוג את ירח הדבש? - מה עושה לה את זה בגבר? (איבר אהוב: פנים, תחת, עיניים וכו') - סדרה שאין מצב שתפספס? - שחקן שעושה לה את זה? - היכן היא הכירה את החתן? - היא בנאדם של כלב או חתול? * ניתן לתת 4 תשובות אפשריות מהן תיבחר התשובה הנכונה.
 4. משחק השאלות – במשחק זה יוצרים כ-20-30 כרטיסיות עם שאלות. כל אחת תשלוף בתורה שאלה עלייה תצטרך לענות.
  שאלות לדוגמה: - האם בגדת פעם בבן הזוג? - האם נתפסת במהלך אקט מיני על ידי בן משפחה? - האם קיימת סקס בשירותים ציבוריים? - האם היית עם בחורה? - מה מספר הפעמים הרב ביותר שעשית בלילה? - מהי הפנטזיה שלך? - מה אין סיכוי שתעשי במיטה? - מה מרגיז אותך בגבר? - מה עושה לך את זה בגבר? - באיזה גיל הייתה הפעם הראשונה שלך?

51 משחקים למסיבת רווקות מנצחת!

קצת רגש להעצמת החוויה

חשוב לכלול במהלך מסיבת רווקות משחקים שמציפים את הרגשות זה מכניס פן אישי ומגביר את החוויה, אך יותר מכל זה גם חלק שהכלה תזכור יותר.

 1. זהי את הילדה שבתמונה –  האחראית על המסיבה אוספת מבעוד מועד תמונות ילדות של כל אחת מהמשתתפות. ביום המסיבה הכלה שולפת בכל פעם תמונה אחת וצריכה לנחש מי זאת שבתמונה. ניתן להוסיף אקשן ולגרום לה לשתות צ'ייסר על כל טעות או לטעום מחתיכת לימון.
   
 2. משחק הברכות – משחק זה משמש להעצמת הכלה לעתיד ומאפשר לברך את הכלה בצורה בקורית יותר. כל אחת מהמשתתפות בתורה רושמת על חלוק נחל מילת ברכה שהיא רוצה להעניק לחוגגת, בהתאם למילה שרשמה היא מברכת את הכלה ושמה את האבן בתוך הצנצנת או האגרטל.
  הכינו מראש: טושים לא מחיקים | חלוקי נחל | צנצנת שקופה מקושטת/ אגרטל.
   
 3. של מי הסיפור הזה? – במשחק זה כל אחת מהבנות רושמת על גבי פתק מקרה הזוי שקרה לה, פאדיחה כלשהי או חוויה משעשעת. את הפתקים מכניסים מקופלים לקערה. בכל פעם אחת המשתתפות שולפת פתק ומקריאה אותו. היה והצליחה לנחש מיהי בעלת הסיפור, בעלת הסיפור שותה צ'ייסר, היה ולא היא שותה את הצ'ייסר.

משחקי מסיבת רווקות נוספים

 1. מעצבים שמלת כלה - מחלקים את המשתתפות למספר קבוצות בהתאם לכמות המשתתפות במסיבה. כל קבוצה עוטפת את אחת המשתתפות בנייר טואלט ליצירת "שמלת כלה" מאולתרת. הכלה לעתיד מכריזה על המנצחות.
   
 2. צ'ייזזזז – מה הסגנון? - הכינו מראש מבחר גדול של אביזרים ורשימת קלפים שעל כל אחד מהם סגנון שונה של לבוש, כמו: המערב הפרוע, הוואי, נסיכות, גיבורי על וכדומה. בכל סיבוב תשלפו קלף ותעשו תמונות בהתאם לקלף הנבחר. ניתן להתחלק לקבוצות.
   
 3. כן או לא - במשחק זה כל אחת בתורה שולפת פתק עם שם של חפץ כלשהו ומדביקה על המצח מבלי להסתכל. כעת עליה לשאול עד 10 שאלות על מנת לחש את החפץ שבפתק. על שאר המשתתפות לענות לה אך ורק בכן ולא. לא הצלחת לגלות שתי צ'ייסר.
  דוגמאות למילים: חזייה, ויברטור, חוטיני, אזיקים, שוט, זיקפה ועוד.
 4. פנטומימה – מתחלקים לשתי קבוצות. כל קבוצה בתורה שולחת נציגה שתשלוף קלף אותו רק היא רואה ועליה להמחיז לשאר הקבוצה על ידי פנטומימה בלבד.
  הכינו מראש: רשימה של נושאים, כמו: בייבידול, מסאז', משחק מקדים, ויאגרה, מקלחת וכו'.
   
 5. משחקים ברשת – אחד המשחקים הפופולרים של ימינו הוא הרשתות החברתיות. כבר בתחילת המסיבה כל אחת מעלה סרטון או תמונה מהמסיבה לרשת החברתית במטרה לזכות בכמה שיותר תגובות ופרגונים. זו שתקבל בתום המסיבה את כמות התגובות הגבוהה ביותר תזכה בפרס.
   
 6. מה הקשר? – כל אחת תביא חפץ שלה שקשור לכלה. את החפצים יש להכניס לקופסה בלי שאף אחת תראה מה האחרת הביאה. בכל פעם ישלף חפץ אחר ומי שהביאה אותו תצטרך לחשוף את הסיפור המרגש/המצחיק/ההזוי העומד מאחוריו ואיך הכלה מעורבת בו. הסיפור שיגרוף הכי הרבה תגובות מהבנות ינצח.
   
 7. הוידוי – כולן עומדות במעגל כאשר אחת הבנות זורקת דף למרכזו וקוראת בשם של אחת המשתתפות. אם המשתתפת ששמה נקרא תפסה את הדף היא ניצלה וממשיכה לשם הבא. אם לא עליה התוודות על סיפור סקס/דייט הזוי או גרוע שהיה לה.
   
 8. חזרי אחריי - בסגנון טלפון שבור. כל אחת בתורה אומרת את שמה ומשפט על מקרה הזוי שקרה לה, בנוסף לזה היא מוסיפה את המשפט האחרון שזו שלפניה אמרה. וכן הלאה.
   
 9. לחזות את העתיד? - במשחק הזה עליכם לדמיין את עתידה של הכלה ולענות על שאלות החיזוי, מה יהיה עם הכלה בעוד 10 שנים.
  שאלות לדוגמה: - האם בעתידה ממתין ילד, שניים או יותר? - האם הכלה תשמור על הגזרה או תתפח לתפארת? - האם הילדים יהיו דומים לה או לחתן המיועד? - האם תפתח קריירה או תבחר להיות עקרת בית? - האם החתן יוסיף להיות מר מושלם או שבעצמו יפתח כרס וכמה הרגלים מעצבנים? - היכן תגור? * ניתן כמובן להוסיף שאלות כיד הדמיון הטובה עליכן.
 10. זהו את השיר - מתחלקים לקבוצות כל קבוצה בתורה צריכה לנסות לזהות את השיר. אם הקבוצה לא מזהה תור הקבוצה הבאה לנסות. מתחילים מכמה מילים של השיר וכל פעם מוסיפים עוד קטע קצר עד שאחת הקבוצות מנחשת.
  * הכינו פלייליסט של שירים מראש.
   
 11. כתבו לי שיר - כל קבוצה צריכה לכתוב לכלה שיר בתוך 5 דקות. דאגו לשיר מרגש או מצחיק. הכלה בוחרת את השיר המנצח!
   
 12. התלבושת המוזרה - במשחק זה תכינו מראש כמה תלבושות מצחיקות. במהלך המסיבה 2 בנות או יותר מתחרות זו בזו על ההתחדשות המהירה ביותר בתוך דקה. זו שתצליח ללבוש את כל התלבושת או הרוב בתוך דקה מנצחת.
   
 13. שיחה מבורכת – כל אחת זורקת ספרה ליצירת מספר טלפון כלשהו, מחייגים את המספר ומבקשים ממי שענה לברך את הכלה.
   
 14. בינגו מסיבת רווקות – הכינו מראש כ-20 שאלות שונות על הכלה והחתן וגלגלו אותן לתוך קערה. בנוסף הכינו לוחות בינגו עם תשובות לשאלות (מספיק 9 תשובות בכל לוח) דאגו לערבב את התשובות בין הלוחות. במהלך המסיבה הגרילו שאלות מתוך הקערה. על המשתתפות לסמן בלוח בינגו שלהן במידה והתשובה הנכונה מופיעה. מי שמסיימת את הלוח מנצחת.
   
 15. גלגל המזל – ניתן להכין או לקנות מוכן.
  להכנה צריך 2 חתיכות קרטון עבות – טושים (מומלץ צבעוניים) ומספריים.
  אופן הכנה: גזרו עגול גדול מחתיכת קרטון וחץ עם עיגול בבסיסו. קשטו כאוות נפשכן ורשמו שעלות על גבי העיגול הגדול. הכניסו שיפוד/ מקל שיחבר בין שני הקרטונים.
  במהלך המסיבה כל אחת בתורה מסובבת את הגלגל וצריכה לבצע את מה שיצא לה.
  משימות לדוגמה: הורידי חזייה |  ספרי מה הכי סקסי אצל בן זוגך | הכיני קוקטייל אלכוהולי תוך 30 שניות ושתי אותו ועוד.
   
 16. של מי החתן? – הכיני מראש כ-20 תמונות של כלות מפורסמות (מומלץ שבדף תכתבי לעצמך מי החתנים שלהם). שבו במעגל ובכל עם שלפי תמונה של כלה מפורסמת, על הבנות לנחש מי החתן שלה. מי שנחשה הכי הרבה זוכה בפרס.
   
 17. זוגות מהאגדות – המטרה היא שכל אחת תכתוב בתוך 2 דקות כמה שיותר זוגות של דיסני/ מהאגדות. זו עם הרשימה הארוכה ביותר מנצחת וזוכה בפרס.
   
 18. מה הסרט? – הכיני מראש רשימה של כ-15 ציטוטים מתוך סרטי אהבה הוליוודיים מוכרים. בכל פעם על הבנות יהיה לנחש את הציטוט שהקראת בקול.
   
 19. הדביקי שפתיים – הכיני פוסטר של שחקן קולנוע חתיך שאפשר להתעלף, גזרי לו את השפתיים ושכפלי כמספר הבנות במסיבה (או הכיני שפתיים שונות). במסיבה תלי את הפוסטר על הקיר. כל אחת בתורה תכסה את העיניים ותצטרך לנסות לנעוץ/ להדביק את השפתיים. מי שתצליח במדויק - מנצחת.
   

51 משחקים למסיבת רווקות מנצחת!

משחקי מישוש/ ניחוש

 1. זהי את הפריט - הביאו מגוון אביזרים כמו ויברטור אזיקים חזיה. תחתונים וכו'. כסו לכלה את העיניים חתנו לה בכך פעם חפץ אחר למשש. עליה לזהות את הפריט שבידיה
   
 2. מי זאת? - כסו לכלה את העיניים והביאו את אחת הבנות לפניה. על הכלה למשש ולנסות לגלות מי זאת 
  * ניתן להקשות על הכלה ולשים מסיכה לפני או אביזר כלשהו.
   
 3. מה הטעם? - כסו לכלה את העיניים ותנו לה לטעום מאכלים, פירות וירקות שונים. על הכלה לזהות כמה שיותר.
   
 4. זהי את החתן? - השמיעו לכלה קול של מישהו אחר ובמקביל קול של החתן לעתיד. תראו אם היא מזהה.


מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

איך לבחור מקום מושלם למסיבת רווקות

איך לבחור מקום מושלם למסיבת רווקות

16/02/2021 09:13:10

ככה תדעי איך לבחור את המקום המושלם למסיבת הרווקות שלך! במאמר זה תמצאי את כל המידע שתצטרכי כדי שתבחרי את המקום שהכי מתאים למסיבה שלך ותהני ממסיבת רווקות בלתי נשכחת.

חבילה עוברת למסיבת רווקות

חבילה עוברת למסיבת רווקות

28/07/2019 14:39:43

זכרי כי אין מסיבת רווקות בלי כמה משחקים משעשעים שאת ויתר החברות תוכלו להכין בעצמכן. חבילה עוברת - בואו לעשות את זה נכון.

חבילה בהפתעה למסיבת רווקות

חבילה בהפתעה למסיבת רווקות

26/12/2019 11:56:37

אחד מהמשחקים הוותיקים והאהובים ביותר במסיבת הרווקות הוא משחק "חבילה עוברת". למי שלא מכירה את המשחק (למרות שקשה להאמין שיש מישהי כזו בינינו...)

אלכוהול למסיבת רווקות

אלכוהול למסיבת רווקות

27/12/2019 12:03:24

אז כיצד בוחרים אלכוהול איכותי למסיבת הרווקות? אילו סוגים של אלכוהול כדאי לרכוש לפני המסיבה? מה אפשר לעשות עם אלכוהול חוץ ממשחקי שתייה?

האביזרים הכי שווים למסיבת רווקות

האביזרים הכי שווים למסיבת רווקות

28/12/2019 12:09:04

בין כל הסידורים למסיבה הכוללים מציאת מיקום מיוחד, הזמנת חברות, בחירת אוכל ואלכוהול שיהיה במסיבה ועוד המון דברים נוספים – זכרי כי עלייך גם לדאוג לעיצוב ולקישוט של המסיבה הגדולה

מתנות למסיבת רווקות

מתנות למסיבת רווקות

26/01/2020 10:21:45

מכיוון שהמלאכה רבה והזמן קצר, הרשי לנו לסייע מעט בתכנון המסיבה בכל הנוגע לנושא מתנות למסיבת רווקות שתוכלי למצוא כדי להעניק לה.

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר