46 משחקים ליום הולדת שמח במיוחד

משחקים ליום הולדת לבנים ולבנות

מערכת קרמל | פרסום: 09/09/2014 14:37:50 | עדכון: 07/02/2024 11:32:43

המשחקים שאסור לכם לפספס! שכחתם את אחד המשחקים? לא נורא יש פה הרבה משחקים ליום ההולדת מהם תוכלו לבחור, אז הכינו את עצמכם ליום ההולדת הקרבה והעניקו לילדכם ולחברים חוויה מהנה.

חוץ מהרגע הזה שקורעים את העטיפה מהמתנות, אין ספק שהחלק הכי מהנה ומשעשע בימי הולדת לחברים מהשכונה או מהכיתה הם ההפעלות והמשחקים. 

 

בשנים האחרונות, לא כל הילדים בוחרים ביום הולדת עם משחקים. יש כאלה שמזמינים את הכיתה לסרט בבית או בקולנוע, או שוכרים מפעילים ליום הולדת בנושאים האהובים עליהם: בנים יעדיפו מדריך אמנות לחימה שיעביר שיעור מתחילים למוזמני החגיגה, לעומת בנות שייהנו מסדנת אופנה או סדנת איפור

סדנאות וימי הולדת עם מפעילים זה נחמד ומעניין, אבל מרגיש שחסר קצת אקשן, קצת חוויה מגבשת יותר, לא כך? אנחנו ממליצים לשלב משחקים ליום הולדת מלא מתנות ופרסים, כולם יתלהבו.


אז איך בוחרים משחק ליום הולדת? אספנו עבורכם 46 משחקים מוצלחים ביותר

 

הכנה מוקדמת

 • כמה טיפים שיקלו עליכם בהכנת המשחקים ובארגון יום הולדת מוצלחת.
 • מומלץ להתכונן ליום ההולדת לפחות שבוע מראש 
 • כדאי לבחור עם החוגגים את  המשחקים שיהיו במסיבה
 • הכינו רשימת ציוד שצריך לכל אחד מהמשחקים הנבחרים
 • ארגנו את הציוד מראש

 

 


משחקים ליום הולדת שמח לבנות

החלטתן להזמין ליום ההולדת רק חברות? מצוין! אפשר לשלב את מה שאתן הכי אוהבות עם משחקים של תחרויות אתגריות

1. משחק איפור בחשכה
אם אתן בקטע של איפור, זה בהחלט משחק מדהים והכי חשוב מצחיק.

 • איך משחקים? שתי משתתפות שמקבלות אודם, צללית וסומק צריכות לאפר שתי משתתפות נוספות. 
 • הקאץ´: נשמע קל? אז זהו שלא. המשתתפות שמאםרות צריכות להיות עם עיניים מכוסות ובעזרת יד אחת! 
 • תדמיינו את הפרצופים המאופרים לרגע, זו תחרות מצחיקה במיוחד. 

   

2. איפה התות
אם בישול זה תחביב שלכן, אפשר לשחק במשחק הטעים איפה התות. 

 • איך משחקים: בשתי קערות מניחים תות בתחתית, ואת התות מכסים בקצפת. 
 • הקאץ´: המטרה היא להגיע לתות רק בליקוק כשהידיים קשורות. 
 • זו תחרות שאפשר לשתף בה יותר משתי משתתפות, לכן זו פעילות חברתית מלהיבה, טעימה ומצחיקה שבטוח תרצו לשחק עוד ועוד. 

 

3. תגידו צ´יזזז
ארגנו מראש אביזרים של הרבה סגנונות, כמו: המערב הפרוע, שנות ה-90, ילדי הפרחים, גיבורי על ועוד. רשמו את הסגנונות הללו על פתקים ושימו בקערה. כל משתתפת בתורה לוקחת פתק ומתלבשת בהתאם לסגנון הנבחר. כעת עליה לעשות את הפוזה המתאימה ולהצטלם. מדובר במשחק כיפי ומצחיק.

 • יש מלא רעיונות, אבל העיקרון ברור מאוד, אפשר ליצור משחק מכל מה שאתן אוהבות.
   .


משחקים יום הולדת לבנים

בנים אוהבים להתחרות כל יום, בלי קשר לחגיגות, אז מה יותר טוב מהפעלות ומשחקים אתגריים ותחרותיים?! הנה כמה אופציות עבור יום הולדת לבנים שכולם יהנו בה:

4. קליעה למטרה עם טוויסט

מדפיסים תמונה גדולה עם הפרצוף של הילד החוגג ומניחים על לוח קליעה למטרה. על כל פגיעה מקבלים נקודות, אפשר בשביל שיהיה אפילו יותר מצחיק, מי שפוגע באף מקבל את הכי הרבה נקודות. 

5. בול פגיעה - זה הזמן לבחון את יכולות הכיוון ועוצמת הפגיעה של הבנים. במשחק זה יש להכין מראש עמדה ועליה תפוח בקודקוד. על הילדים לנסות ולפגוע בתפוח בלבד על מנת להפילו.

 • לצורך הפגיעה בתפוח יש להכין חצים או כדורי פינגפונג קטנים. כמה קטן יותר ככה מאתגר יותר.

 

בתמונה: ניר עדין - מתנפחי ספורט וכיף - 073-7782255

 

חוגגים במקום סגור 

אם בחרתם לחגוג בבית, במקלט או בכל מקום סגור אחר, הנה כמה רעיונות לתחנות משחק:

6. הורדת ידיים - תחרות בין 2 משתתפים. ניתן להפוך לטורניר הורדת ידיים.
מחלקים את המשתתפים למספר קבוצות, כאשר בכל סבב קבוצה שולחת נציג. כל מנצח בסבב עולה שלב, עד שנשאר מנצח אחד מכל קבוצה שעולה לגמר הגדול. וכך גם בגמר משחקים זה נגד זה בהורדת ידיים עד שרק אחד מנצח את כולם.

7. שק קמח ותפוחי אדמה - סחיבה של שק תפוחי אדמה עם ידיים קשורות וחבר על הגב

8. תחרות התרת קשרים מחבל - הכינו חבלים עבים עם הרבה קשרים. עכשיו כל משתתף צריך להתיר את הקשרים הכי מהר.

9. חוט למחט - משחק אכזר ומבדר - אז מי מצליח להשחיל חוט למחט בזמן הכי קצר? 

חוגגים יום הולדת בגינה או בפארק

אם החלטתם על מקום פתוח עם מרחבים הנה עוד כמה תחרויות לבנים שאפשר לשלב:

10. קליעה לסל נייד - כמובן שגם פה לא הקלנו את המשחק, לכן הקליעה צריכה להעשות בעיניים עצומות. ואם ממש בא לכם לאתגר את הילדים, אמרו להם להסתובב במקום לפחות 3 פעמים לפני הקליעה.

11. בעיטה לשער נייד עם רגל אחורית - הם בטוחים שהם אלופי הכדורגל? זה הזמן לבחון את כישורי המשחק שלהם.

כמובן שגם אצל בנים אפשר לבחור בתחום אהוב אחד ולפתח אותו לכל משחק, אבל מניסיון, לא משנה מה תבחרו, העיקר שהפעילות תכלול תחרות.

 


משחקים ליום הולדת שמח לבנים ולבנות

אפשר לחלק את המוזמנים לקבוצות, הבנים נגד הבנות, וליצור תחרויות קבוצתיות. כל קבוצה מכריזה על קפטן וכל ניצחון מזכה בנקודות בהתאם לניקוד שתקבעו. בסוף החגיגה מכריזים מי היא אלופת היומולדת. יש אין סוף משחקים לבנים ובנות והרעיון לחלק לקבוצות תורם עוד מתח לכל פעילות. 

אז אם בא לכם להשקיע ממש, וליצור משחק ליום הולדת שמח ומאתגר שידברו עליו גם בבית הספר בחצר, הנה כמה דרכים לכך:

 • קנו סרטים או גזרו חולצות ישנות עם צבע אחד לבנים ואחר לבנות
 • תנו לקפטן לבחור שמות לקבוצות
 • ארגנו לוח נקודות

 

12. מישכו בחבל - משחק תחרותי בין 2 קבוצות- אפשר הבנים נגד הבנות. ראשית מחלקים את האזור לשתיי צדדים באמצעות קו מפריד. כל קבוצה עומדת בצד אחר ואוחזת בחבל. כעת על הקבוצות למשוך בחבל עד שאחת מצליחה למשוך את השנייה לצד שלה ובכך לנצח.

13. קפיצה עם שק - הבנים נגד הבנות, אז מי יגיע ראשון? 
מייצרים מסלול עם תחנת התחלה, תחנת החלפה ותחנת סיום. בתחנת ההתחלה מתחיל המשתתף הראשון שצריך להיכנס לתוך שק ולקפוץ איתו עד לתחנת ההחלפה, שם יעביר את השק למשתתף הבא שחיכה לו. כעת המשתתף השני צריך לקפץ עד לקו הסיום. 

 

 


קצת נוסטלגיה - משחקים של פעם ליום הולדת

פעם, בעבר הרחוק היו מלא משחקים קלילים וכיפיים שכל הילדים אהבו לשחק אותם. הם היו חלק מהותי ביום ההולדת והפכו כל חגיגה לכיף בלתי נשכח. הם אומנם נשמעים פשוטים, אבל בסך הכל כמו בחיים הדברים הפשוטים הם לרוב אלו שמסבים לנו הכי הרבה אושר.

אז אם גם אתם רוצים להעניק לילדיכם יום הולדת כמו פעם הנה כמה אפשרויות עבורכם:

14. השחלת נר לבקבוק - משחק תחרותי בו קושרים לכל משתתף מכל קבוצה חוט שבקצהו מחובר נר חנוכה. הנר יושב באזור האחורי ועל כל משתתף להתכופף עם הברכיים ולנסות להכניסו לתוך בקבוק. מי שהצליח כמובן הוא המנצח.
 

15. ביצה על כף - אחד המשחקים היותר משעשעים. ניתן לקיים עם ביצה חיה או ביצה קשה, תלוי כמה בא לכם שיהיה מלכלך. כל משתתף מחזיק בפיו כף רגילה ועליה מניחים לו ביצה. על המשתתפים להגיע מקצה אחד לשני עם ביצה שלמה ומבלי להשתמש בידיים.
 

16. פיצוץ בלון בזוג - מלחיץ קצת אבל אל חשש כל עוד כולם לבושים לא יכאב לאף אחד ;) 
2 משתתפים מכל קבוצה מקבלים בלון אותו עליהם לחבק חזק חזק עד שיתפוצץ. ניתן לעשות זאת פנים מול פנים או גב לגב.
 

17. שליפת סוכריות מקמח - לא טעים במיוחד אבל משחק נוסטלגי חמוד. לכל משתתף מחכה קערה מלאה בקמח ובתוכה מוחבאת סוכריה. מי ימצא אותה ראשון?
 

 

18. שליפת תפוחים מגיגית מים - ניתן לעשות גיגית לכל משתתף או גיגית אחת ענקית מאוד. כל משתתף צריך להוציא כמה שיותר תפוחים בזמן שהוגדר. במקביל לשאר המשתתפים, לכן כדאי שיהיה גיגית משותפת. הופך את המשחק למאתגר יותר ובטוח מבדר יותר.
 

19. חבילה עוברת - אחד המשחקים האהובים ביותר שעד היום מככבים בימי הולדת, מסיבות רווקות ועוד. מראש מכינים את המשחק, כל מה שצריך זה: הרבה עיתונים או עטיפות של מתנות, הפתעה שווה, משפטים מצחיקים או שאלות מעניינות, מומלץ להוסיף משימות למי שקיבל את המעטפה. 

עוטפים את המתנה והפתק הראשון (שבסוף יהיה האחרון) צריך להיות קשור בחוגגים כך שהם יקבלו את ההפתעה אבל לא חייב. אחרי כל פתק עוטפים שוב בעיתון ושמים עוד אחד. 
דוגמא לפתק:

 • העבר לילדה הכי גבוהה בכיתה + משימה למקבל - עלייך לשיר שיר מצחיק.
 • העביר לילד הכי חתיך בכיתה + משימה למקבל- עלייך לרקוד ריקוד קצר.
   
 • אפשר לעשות זאת גם בסגנון של מוזיקה ברקע והחבילה עוצרת כשמוזיקה עוצרת ואז החבילה כוללת רק משימות. בטוח מצחיק יותר. וככה אף אחד לא יעלב שלא נתנו לו.20. משחק הכיסאות - משחק מוזיקלי ותחרותי. מארגנים שרשרת של כיסאות כאשר הכיסא הראשון פונה קדימה והשני אחורה השלישי שוב קדימה וכך הלאה. צריך להיות כיסא אחד פחות מכמות המשתתפים. 

כל המשתתפים צריכים להתהלך, לרוץ או לרקוד במעגל סביב הכיסאות, ברקע מתנגנת מוזיקה. ברגע שהמוסיקה נעצרת כולם צריכים לשבת בכיסא. מי שלא מצא כיסא יוצר מהמשחק.
 

21. דג מלוח - אל דאגה אין לזה כל קשר לדג אמיתי, אפשר גם לקרוא לזה משחק הפסלים. בעצם כל המשתתפים עומדים בקצה אחד כאשר המנחה בצד השני. על המנחה להסתובב עם הגב למשתתפים ולצעוק אחד, שתיים,שלוש דג מלוח.

בזמן הזה על המשתתפים לרוץ ולנסות להגיע לצד של המנחה. אם המנחה הסתובבה לפני שהגיע מישהו עליהם לעמוד בלי לזוז.
המנחה ינסה להצחיק ולגרום לכמה שיותר לזוז ובכל להיפסל. הראשון שמגיע לקצה השני מנצח. 
 

22. Freez – או בשמו האחר, משחק הפסלים. אז אם אתם בטוחים שאתם מסוגלים לעמוד כמו פסלים זה המשחק עבורכם. בדומה לדג מלוח על המשתתפים לעמוד בקו אחד. שמים מוזיקה וברגע שהיא נעצרת כולם צריכים לקפוא במקום, ממש כמו פסלים. על ה"מנחה" להצחיק את הפסלים, מי שצוחק כמובן נפסל. אחרי מספר שניות ממשיכים את המוזיקה, וככה לסירוגין מוזיקה – פסלים -הצחקות – וחוזר חלילה. עד שאחד המשתתפים מגיע לקו השני. 
 

23. אמת או חובה - משחק שכיף לשחק בכל גיל. כל מה שצריך זה בקבוק ושכולם ישבו במעגל. הצד הצר יהיה העונה. אחד המשתתפים מסובב והוא זה גם שישאל את השאלה. על העונה להחליט אמת או חובה. במצב של אמת המסובב ישאל שאלה. במצב של חובה המסובב ייתן משימה.

 • למבוגרים כדאי לכלול הרבה אלכוהול הופך את החוויה למצחיקה יותר.
 • אפשר להכין מראש כרטיסיות של שאלות ומשימות, כך המשחק יזרום טוב יותר.

 

 

24. הדבקת זנב לחמור – משחק חמוד, מושלם לגילאים הקטנים אך יכול להיות כיף גם לגדולים. 
מכינים מראש דמות של חמור או כל דמות שרוצים להדביק אליה חלק (למשל אולף – מחברים לו אף וכו´). מכסים את העיניים של המשתתף ואומרים לו להסתובב במקום 3 פעמים לפחות. לאחר מכן על המשתתף לנסות ולהדביק את החלק החסר.
 

25. ים יבשה – במשחק זה צריך חישוקים או חבל שיפריד בין הים ליבשה. לאחר יצירת ההפרדה או פיזור החישוקים, על המשתתפים לעמוד ביבשה ועל המנחה להכריז ים יבשה באקראיות על מנת לבלבל את המשתתפים ולגרום לפסילתם עד שנשאר משתתף אחד מנצח.
 

26. הרצל אמר בגרסת יום הולדת – המשחק המוכר והאהוב רק בוורסיה שונה בה נקרא לזה ילד/ת יום ההולדת אמרה. על החוגג/ת להגיד לשאר המשתתפים מה לעשות ועליהם לבצע זאת. מי שלא מצליח נפסל.
 

27. טלפון שבור – עד גמה תצליחו לשמור על המילה כפי שנאמרה בתחילתה? במשחק הזה יושבים במעגל. החוגג/ת בוחרת מילה ומעבירה אותה באוזן לזה שיושב מימין. וכך הבא בתור מעביר לזה שאחריו עד שמגיעים לאחרון שצריך להכריז על המילה. מה אומרים, תצליחו?

 • מומלץ להכין רשימת מילים מראש בתוך קערה שהמשחק יזרום בקלות

 

28. סוכריה בחוט - מחברים סוכריה באמצע של חוט תפירהץ זוג משתתפים מתחרה זה בזה בהגעה לסוכריה על ידי הכנסת החוט לפה ואכילת החוט עד שמאחד מהן מגיע לסוכריה. .  


מגיעים להווה - המשחקים הכי טרנדים ליום הולדת

הטרנדים האהובים על הדור הצעיר הגיעו גם לימי ההולדת והפכו למשחקים הלוהטים בכל מסיבה. כדי שגם אתם תוכלו לשלב את המשחקים המהנים הללו אספנו אותם עבורכם ממש כאן:

29. משחקי טיקטוק - הטרנד שכבש את כולם מקטן ועד גדול. אז איך זה עובד? עומדים בקצב. על המשתתפים לבצע את הריקוד כפי שנעשה בסרטון טיקטוק, מנצח מי שמצליח הכי טוב לעמוד בקצב. משחק מעולה לראש בראש.

 • מכינים מראש לפלייליסט של שירי טיקטוק.

 

30. משחקי הכל הולך- בדיוק כמו בתוכנית הטלוויזיה משחק הכל הולך מאתגר את המשתתפים. מתחלקים למספר קבוצות ובכל סבב יש מגוון משימות לעשות.
משימות לדוגמא: נחשו כמה שיותר מילים – העברת המילים בפנטומימה בלבד.
 

31. משחקי ג´אסט דטנס – לאוהבי המוזיקה והריקודים זה בדיוק בשבילכם. מקרינים במסך את ריקודי המשחק ועל כלל המשתתפים לנסות ולבצע את הריקוד כמו שבמסך.

 • זהו משחק בשביל הכיף ולאוו דווקא תחרות.

 

32. מצא את המטמון – משחק כיפי עם משימות ואוצר. יש לבצע הכנה מוקדמת עם משמימות מצחיקות וכמובן, להחביא את המטמון אותו המשתתפים יצטרכו למצוא. 

33. משחקי הישרדות – זה הזמן לגלות מי יכול להיות השורד האחרון. ניתן לקיים את המשחק כקבוצתי או אישי. במשחק זה מכינים משימות מאתגרות שעל המשתתפים יהיה לבצע עד שנותר רק אחד שמסוגל לבצע הכל. הנה כמה משימות לדוגמא:

 • משימת אוכל – מגוון מאכלים מוזרים/ ערבובים מגעילים יחכו למשתתפים כשהם מוסתרים. כל אחד בתורו יבחר מנה נסתרת ויצטרך לאכול אותה או שיהיה פסול.
   
 • מה בקופסה – מכינים מספר קופסאות שלא ניתן לראות מה בתוכן. משאירים חור אבל מכסים בבד שלא יציצו ? כל משתתף בתורו יכניס את היד לקופסה ויצטרך למשש מה שיש בה ולהשאיר שם את היד לפחות 30 שניות. אז מי יהיה אמיץ מספיק?

 

בתמונה: הישרדות אמזונס עם גו פאן - 073-7585439
 

34. מסלול מכשולים בסגנון אתגר הנינג´ה - מכינים מראש מסלול מאתגר מומלץ שיהיה דומה למכשולי "אתגר הנינג´ה" אותו המשתתפים צריכים לעבור.

 • ניתן להכין את מכשול הסטפר, הליכה על קורה, טיפוס על קיר וכמובן לא לשכוח את הפעמון לסוף.

 


טריוויה ושאלונים

חלק מהמשחקים היותר חווייתיים ומצחיקים במסיבה הם משחקי הטריוויה שהופכים את כל המשתתפים לתחרותיים.

טיפים לפני הכנת המשחק:
 • מומלץ להכין לפחות 10 שאלות.
 • ניתן להכין את הטריוויה עם 4 תשובות שונות ומהם על המשתתפים לבחור את הנכונה.
 • אפשר להחליט שעל כל טעות, זה שטעה יאכל משהו חמוץ או מר.

 

35. טריוויה על החוגג/ת - זה הזמן לגלות כמה החברים מכירים את החוגג/ת עם משחק טריוויה מצחיק ומענין. 
כמה שאלות לדוגמא:

 • מה המאכל האהוב ביותר על החוגג/ת
 • מה המזל של החוגג/ת
 • גיבור על/ נסיכה אהוב/ה

 

36. נחש את החיה – כמה אתם טובים בזיהוי בעלי חיים? הכינו מראש פתקים עם שמות של בעלי חיים שונים.
כל משתתף בתורו לוקח פתק ומבלי להסתכל מצמיד לראש. כעת עליו לשאול שאלות של כן ולא על מנת לגלות איזה חיה הוא.

37. זהו את השיר – חושבים שאתם בקיעים בכל שירי היום הולדת? זה הזמן לגלות. תחילה השמיעו צליל קצר מתוך השיר, כעת על כל קבוצה בתורה לנות לזהות את השיר, בכל סבב של זיהוי יש להשמיע עוד קצת מהשיר.
 

38. משימה בבלון - תולים על קיר הרבה בלונים כאשר בכל אחד מהם פתק עם משימה מצחיקה/מאתגרת. כל משתתף בתורו צריך לפוצץ בלון ולבצע את המשימה שיצאה. 

 

39. פתרו את הפאזל - מכינים פאזל מחלקים גדוליםץ על כל קבוצה להשלים את הפאזל הכי מהר שאפשר. 

40. שאלה או העברה - מכינים מראש כמות גדולה של שאלות ידע כלליות התואמות את גיל המשתתפים. מחלקים את המשתתפים למספר קבוצות, מומלץ בהתאם לכמות החוגגים. אם הקבוצה לא יודעת את התשובה או לא ענתה נכון השאלה עוברת לקבוצה הבאה אם יש מספר קבוצות השאלה עוברת למי שמשמיע צליל הכי מהר עם המכשיר שהשארתם לכל קבוצהץ

מראש יש להכין: 

 • לחצן כלשהו - זמזם/ פעמון/ משרוקית וכדומה.
 • שאלות ידע כלליות בהתאם לגיל החוגגים/ תחומי עניין של החוגגים. 

 


משחקי תופסת מגוונים

41. פרה עיוורת – מי לא זוכר את המשחק הנוסטלגי והאהוב מכל שהפך את התופסת למצחיק יותר. אחד המשתתפים הוא הפרה העיוורת ולכן יש לשים לו כיסוי עיניים. כעת עליו לתפוס את כלל המשתתפים האחרים מבלי שהוא רואה דבר. המשתתפים צריכים להשמיע קולות כדי לבלבל אותו.
 

 

42. תופסת צבעים - משחק התופסת תופס תפנית ומשלב צבעים. התופס בוחר צבע ומכריז עליו. שאר המשתתפים צריכים לברוח ממנו ורק אם הם נוגעים בחפץ בצבע שנאמר על ידי התופס הוא לא יכול לתפוס אותם. משתתף שנתפס מכריז על צבע אחר וכך הלאה.
 

43. תפסוני - מחלקים את המשתתפים ל-2 קבוצות. כל קבוצה עומדת בצד אחר של המגרש. בכל סבב שולחים נציג מאחת הקבוצות , והוא ניגש לקבוצה השניה. כאשר חברי הקבוצה השניה כבר מחכים עם ידיים מושטות קדימה. על הנציג לתת “כיף” לחברי הקבוצה לפי ההברות: תי - פ - סו - ני. מי שניתן לו “כיף” כשנאמרה ההברה “ני” צריך לנסות לתפוס את הנציג, בזמן שהוא רץ בחזרה לקבוצה שלו.

 • אם הצליח להגיע עד לקבוצה שלו חזרה ולא נתפס - התופס נפסל ונחשב כשבוי בקבוצה היריבה.
 • אם הנציג נתפס לפני שהגיע חזרה לקבוצתו - הופך להיות שבוי של הקבוצה השניה.
   

 

44. גולם במעגל - כל המשתתפים יושבים במעגל, כאשר אחד המשתתפים אינו יושב והוא אוחז מטפחת בידו. כעת עליו לעבור מסביב למעגל בהליכה כפופה שלא יראו אותו מניח את המטפחת. מי שהמטפחת הונחה לידו צריך לקום ולתפוס אותו לפני שהוא תופס את מקומו במעגל. לאורך הסיבוב שרים “יֵשׁ לָנוּ בַּמַּעְגָּל גֹּלֶם אֶת מִי שֶׁיַּכֶּה עַל הַגַּב לִקְרָאתוֹ יָרוּץ מִיָּד”.

 


עוד משחקי יום הולדת מהנים


45. לימבו - משחק זה דורש מהמשתתפים יכולת התכופפות וגמישות מעולה. מחזיקים מקל בשני צדדיו כאשר על כל משתתף בתורו לעבור מתחתיו מבלי להפילו או לגעת במקל. מי שהצליח ממשיך לשלב הבא בו המקל יורד רמה למטה והמשחק הופך קשה יותר ויותר.
 

46. אכלת אותה - מי יצליח לסיים את העוגה ראשון? אבל אל תתבלבלו גם פה יש קאץ´.
הקאץ´: על המשתתפים להיות עם כיסוי עיניים וידיים מאחורי הגב. את העוגה יצטרכו לסיים עם הפה בלבד.

 • במשחק הזה צריך להכין מראש עוגות קאפקייק וכיסוי לעיניים. 
 • מומלץ לשים את העוגה בצלחת קצת עמוקה להקל על הילדים למצוא אותה ולאכול את כולה

 

 

אז אחרי שהגעתם עד כאן זה הזמן לבחור את המשחקים ולהתכונן ליום הולדת בלתי נשכח.
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

סקירת מפעילים טרנדים 2019

סקירת מפעילים טרנדים 2019

10/02/2019 14:48:56

ערכנו עבורכם סקירת מפעילים טרנדים 2019 שכל מה שנותר לכם הוא לבחור, להתקשר ולהזמין.

יום הולדת DIY השכרת ציוד, טיפים ועוד

יום הולדת DIY השכרת ציוד, טיפים ועוד

13/02/2019 14:55:23

אם אתם רוצים לתכנן יום הולדת לילדיכם שיהיה מוצלח ומהנה, יש כמה דברים חשובים שעליכם לתכנן מראש ולזכור לפני החגיגה.

רעיונות לבילוי עם הילדים בבית

רעיונות לבילוי עם הילדים בבית

29/06/2021 16:16:56

הורים רבים מכירים את הסיטואציה שבה הם רוצים לעשות משהו עם הילדים, אבל לא ממש בא להם לצאת לאטרקציות מחוץ לבית. זה בדיוק הזמן לעשות פעילויות מעשירות בבית.

הרעיונות הכי חדשים להפעלות ילדים

הרעיונות הכי חדשים להפעלות ילדים

18/02/2019 09:42:59

רשימת הפעלות חדשות ומקוריות במיוחד שיהפכו כל מאורע לחגיגה של ממש. כנסו והזמינו את ההפעלה הכי מתאימה לכם.

חגיגה מדעית - השוואה בין מפעילים וסוגי ההפעלות

חגיגה מדעית - השוואה בין מפעילים וסוגי ההפעלות

24/02/2019 09:39:19

הכניסו את ילדיכם לעולם המדע עם מגוון הפעלות מפתיעות, מצחיקות ומחכימות שהם לא ישכחו.

דפי צביעה ליום הולדת

דפי צביעה ליום הולדת

19/03/2019 14:50:54

אם חיפשתם דפי צביעה ליום הולדת חגיגיים וצבעוניים יש לנו מה להציע לכם.

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר