מצגות וסרטונים למסיבת רווקות

איך להכין מצגת מושקעת למסיבת רווקות?

דניאלה דדון -סיידוף | פרסום: 19/03/2024 10:00:00

אחד הרגעים המרגשים ביותר הוא החתונה של החברה הטובה שלכם ומסיבת הרווקות היא למעשה תחילת החגיגות.

מסיבת רווקות עם מתנה מיוחדת לכלה

אחד הרגעים המרגשים ביותר הוא החתונה של החברה הכי טובה שלכם, מסיבת הרווקות מסמל את תחילת החגיגות. מסיבת הרווקות מלווה באוכל, משחקים, הפעלות מיוחדות וכמובן בל נשכח את הכניסה המרגשת של הכלה והחברות מסביב שרוקדות ומשמחות אותה. 

כחלק מהמסיבה נהוג להעניק מתנה לכלה המיועדת. אז מעבר למתנות החומריות שניתן להעניק, אנו רוצים להמליץ לכם על אחת המתנות היותר סנטימנטליות שיכולה להיות מכל המשתתפות יחד והיא סרטון או מצגת המסכמים את הזכרונות לאורך השנים של הכלה עם חברותיה.

למה כדאי להכין מצגת למסיבת רווקות?

במסיבת רווקות אנו נוהגים לחגוג את הכניסה לעולם הזוגיות והנישואין. מדובר על מסיבה שעושים בדרך כלל פעם בחיים ואנו רוצים שהכלה לא תשכח אותה. כמו כן, במסיבה כזו נהוג להזמין את כל החברות של הכלה ולפעמים מדובר במספר קבוצות שלא מכירות אחת את השנייה. יצירת מצגת מגניבה עם חלקים מרגשים, משמחים ומצחיקים היא מתכון מעולה לשבירת הקרח ולסימון של פתיחת החגיגות
 

סרטון או מצגת יצירתיים מתחילים בבחירת הקונספט/ רעיון

כאשר יוצרים סרטון למסיבת רווקות או מצגת תמונות כדאי בשלב הראשון לבנות את הקונספט והמבנה של הסרטון או המצגת שתכינו. יש סרטונים ומצגות שהקונספט שלהן הוא זכרונות עם החברות, ואז למעשה משלבים בהן תמונות מאירועים שונים של החברות עם הכלה, יש סרטונים או מצגות שעוסקים בהכרות של החתן והכלה ומה הם עברו עד הרגע שהכירו, ויש את החברות שהולכות על צילום של שיר והפקה מיוחדת.

קביעת הקונספט תיקבע בעיקר על פי שיתוף הפעולה של החברות, כי לא כולן מתחברות להקלטת שיר או צילום סרטון, חלקן יעדיפו שימוש בתמונות. לאחר שהתאמתן את הקונספט לחברות המשתתפות, כעת עליכן להתחיל במלאכת איסוף התמונות או קביעת יום הצילום של הסרט. בחירת הקונספט היא גם זו שתשפיע על הבחירה במצגת או יצירת סרטון. במאמר זה אנו ניתן לכם מידע על הכנת מצגת תמונות והכנת סרטון ומה אתם צריכים עבור כל אחד מהם.
 

 

שלבים חשובים בהכנת מצגת או סרטון תמונות

כאשר יוצרים מצגת תמונות למסיבת רווקות, ניתן למעשה ליצור אותה ב- PowerPoint או בתוכנה ליצירת סרטוני תמונות כמו יוצר הסרטים של Windows. כמובן שיש תוכנות מתקדמות יותר, אך אלו מומלצות ודיי פשוטות לעבודה. בשלב הראשון, החליטו על הנושאים המשניים שיהיו בתוך הסרטון. לדוגמא: תמונות של הכלה בתור ילדה, תמונות של הכלה עם חברות מבית הספר, תמונות של הכלה עם חברות מהצבא וכו´. לאחר שכבר יש לכם את המבנה, כעת עליכן להתחיל במלאכת איסוף התמונות. זה הזמן ליצור קשר עם החברות, האחיות והאמא של הכלה וללקט מהן את התמונות אשר יהיו במצגת או סרטון התמונות.
 

עריכת התמונות בתוך מצגת או סרטון

את התמונות מומלץ מאוד לשמור בתיקיות לפי החלוקה של המבנה. כאשר כל התמונות כבר נמצאות, כעת עליכם להכניס את התמונות לתוך התוכנה שבחרתן לעבוד איתה. בתום הכנסת התמונות לתוכנה, כעת עליכם לעצב את המעבר בין התמונות. תוכלו לראות שגם במצגת תמונות וגם בסרטון תמונות ניתן להוסיף אפקטים מיוחדים אשר מוסיפים המון יופי ומקצועיות למצגת או הסרטון. בשלב הסופי, עליכם לבחור את השירים שיהיו במצגת. אם מדובר על מצגת של 10 דקות, סביר שתשתמשו ב2-3 שירים. תוכלו לבחור שירים שאתן יודעות שהכלה אוהבת או שירים אשר מאפיינים שמחה וחתונה. כמו כן, ניתן ללכת על שירים מרגשים.
 

שלבים חשובים בהכנת סרטון מצולם

סרטונים למסיבת רווקות מאוד פופלאריים בשנים האחרונות. סרטון מצולם יכול להיות כזה שהמשתתפות בו הן החברות והן שרות שיר מסוים, מחזיקות את מילות השיר או רוקדות, והוא יכול להיות כזה שמשלב דמויות מצוירות על גבי דף. כמובן שאם יש לכן רעיונות נוספים, זה הזמן לתת לדמיון לרוץ וליצור את הסרטון הייחודי לכן.
 

מצגת איחולים עם שיר

עוד רעיון מגניב במיוחד הוא מצגת איחולים עם שיר. כאשר רוצים לעשות מצגת מהסוג הזה, עליכן לבחור שיר שיש לכלה חיבור למילים והוא מתאר את מסיבת הרווקות והכניסה לעולם הנשואים נשואות. לאחר שבחרתם את השיר, כל משתתפת תצלם את עצמה עם חלק ממילות השיר. חיבור של כל התמונות יחד בליווי השיר הנבחר, יהפכו למצגת מגניבה במיוחד.
 

סרטון מצולם שהמשתתפות בו הן החברות של הכלה

על מנת להכין סרטון מצולם איכותי, עליכן להכין בשלב הראשון את ה"תסריט והבימוי", כלומר מה יהיה בכל קטע ומי המשתתפות בכל קטע. כעת עליכן לעבור לשלב החזרות בו תעשו מספר חזרות רגילות ומספר חזרות מצולמות. לאחר שתהיו מוכנות, עיברו לצילום הסרטון האמיתי. את הסרטון כדאי לצלם במצלמת וידאו איכותית. בסיום הצילום תעלו אותו ליוצר הסרטים ועירכו אותו על פי הצורך והוסיפו שירים מתאימים.
 

סרטון מצולם הכולל דמויות מצוירות

אם החלטתן ליצור סרטון עם דמויות מצוירות, עליכם להכין מראש את הדמויות. אם יש לכן בחבורה מישהי שיודעת לצייר טוב, זה יכול להיות מיוחד מאוד. במידה ולא, ניתן להשתמש במדבקות וכדומה. גם בסרטון מסוג זה יש לעשות מספר חזרות על מנת שהסרטון יצא מושלם.
 

בחירת מוסיקה למצגת

מוסיקה זה החלק המרגש, המצחיק וזה שהופך את המצגת למשהו הרבה יותר מיוחד. מוסיקה במצגת שנבחרה בקפידה, תהפוך את המצגת למזכרת הכי טובה שיכולתן להעניק לכלה. בחרו שירים עם טוויסט וכאלו שקשורים לתקופה של התמונות שאתן מציגות. כל תקופה במצגת יכולה להיות קטע משיר. רק אל תשכחו לסדר את המעברים בין השירים כדי שזה יראה מקצועי.
 

הקלטה באולפן הקלטות

עוד דרך מגניבה להשאיר לכלה מזכרת במצגת הייחודית שאתן מכינות, היא לגשת לאולפן הקלטות ולהקליט שיר שכתבתן במיוחד בשבילה. אפשר לקחת מנגינה של שיר אהוב ולשנות את המילים לפי מה שאתן רוצות לתאר. מדובר על השקעה מגניבה במיוחד שכל הבנות שבמסיבה יכולות להשתתף בה.
 

מה אורך המומלץ למצגת?

כשחושבים על אורך של מצגת, תמיד חשוב לחשוב על אורך שלא משמשעמם מידי ויאבדו עניין וגם לא קצר מידי, כך שלא ישאיר את החותם שאתן רוצות. מומלץ לנסות להגיע לעשר דקות של מצגת ולא לעבור את הזמן הזה. עשר דקות זה בהחלט זמן מצוין עבור מצגת מושקעת שכוללת את כל הרעיון שלכן.
 

האם לשלם למישהו מקצועי שיכין את המצגת?

זו בהחלט אפשרות שקיימת. אם יש לכן תקציב, בעל מקצוע בתחום יוכל להכין עבורכם מצגת מגניבה הכוללת גם אנימציה משובחת. כמובן שזה לא יהיה סרטון רגיל, אלא סרטון מושקע במיוחד. זה לא יחסוך לכן את הזמן של איסוף החומרים, מהסיבה שתצטרכו להגיע אליו עם החומרים מוכנים לעבודה, אך זה בהחלט יחסוך לכן זמן עבודה על המצגת ותקבלו מוצר מוגמר ואיכותי יותר.


כמה יכולה לעלות לכם מצגת מקצועית?

העלויות של מצגת מקצועית בדרך כלל יעמדו על סכום של 300 ₪ עד 1000 ₪. העלות תלויה בכמות העבודה שעל בעל המקצוע לעשות. אם תגיעו מוכנות עם רעיון ותמונות מסודרות בנושאים, המחיר יהיה בשלב הנמוך יותר. אם הוא יצטרך לבצע את כל העבודה היצירתית במקומכן, כמובן שהעלות תהיה לאזור הגבוה יותר.
 

לסיכום, סרטון או מצגת תמונות הן מתנה נהדרת לזכרון של רגעים מאושרים עבור הכלה, זו בהחלט מתנה שכל אחת תשמח לקבל מחברותיה ושתישאר לאורך זמן.מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

דרשות מגניבות לבר מצווה

דרשות מגניבות לבר מצווה

13/02/2020 13:17:19

אחד החלקים המרגשים והיפים ביותר בחגיגת בר מצווה הוא החלק בו הילד, שהפך כבר לגבר, אומר דרשה לכבוד האירוע בפני כל המוזמנים.

תסרוקות לבת מצווה

תסרוקות לבת מצווה

20/02/2020 13:43:05

גיל 12 הוא גיל מיוחד לכל ילדה. בנוסף לאירוע בת המצווה המרגש שנחגג בגיל הזה, מדובר על הגיל בו הילדה הופכת לנערה בוגרת.

הפעלות לבת מצווה DIY

הפעלות לבת מצווה DIY

27/02/2020 13:56:48

הילדה שלכם מתקרבת לגיל 12? זהו הזמן בשבילכם להתחיל לתכנן עבורה את מסיבת הבת מצווה הכי שווה!

רעיונות כניסה לבר מצווה, חגיגות ברחבה ועוד

רעיונות כניסה לבר מצווה, חגיגות ברחבה ועוד

08/03/2020 14:47:43

כל בר/ בת מצווה נועדה להוות טקס כניסה של הילד או הילדה לעולם הבגרות, זהו המאורע המשמעותי הראשון בחייהם (כזה שהם זוכרים לפחות) שמעמיד אותם במרכז תשומת הלב לערב אחד שכולו שלהם

צילום מגנטים כאטרקציה מדליקה לאירוע

צילום מגנטים כאטרקציה מדליקה לאירוע

18/05/2021 11:56:46

למה כדאי להזמין צלם מגנטים ואיך זה משמש כאטרקציה במסיבה? כל המידע על כך ויותר מחכה לכם ממש כאן במאמר.

טיול או מסיבה? כך תוכלו להחליט איך לחגוג את הבר/ת מצווה

טיול או מסיבה? כך תוכלו להחליט איך לחגוג את הבר/ת מצווה

31/05/2021 09:38:51

אירוע מצווה הוא רגע מיוחד וחשוב עבור כל ילד וילדה. הוא מסמל את המעבר מילדות לבגרות, את הרגע בו הם בשלים לחיי המחויבות והאחריות ועל כן חשוב לחגוג את הרגע הזה בצורה בלתי נשכחת כי בהחלט מדובר בחגיגה של פעם בחיים.

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר