מצגות וסרטונים למסיבת רווקות

פרסום: 28/01/2020 10:33:14

אחד הרגעים המרגשים ביותר הוא החתונה של החברה הטובה שלכם ומסיבת הרווקות היא למעשה תחילת החגיגות.

מסיבת רווקות עם מתנה מיוחדת לכלה

אחד הרגעים המרגשים ביותר הוא החתונה של החברה הטובה שלכם ומסיבת הרווקות היא למעשה תחילת החגיגות. מסיבת הרווקות מלווה באוכל, משחקים, הפעלות מיוחדות וכמובן בל נשכח את הכניסה המרגשת של הכלה והחברות מסביב שרוקדות ומשמחות אותה. כחלק מהמסיבה נהוג להעניק מתנה לכלה המיועדת. אז מעבר למתנות החומריות שניתן להעניק, אנו רוצים להמליץ לכם על אחת המתנות היותר סנטימנטליות שיכולה להיות מכל המשתתפות יחד והיא סרטון או מצגת המסכמים את הזכרונות לאורך השנים של הכלה עם חברותיה.
 

סרטון או מצגת יצירתיים מתחילים בבחירת הקונספט

כאשר יוצרים סרטון למסיבת רווקות או מצגת תמונות כדאי בשלב הראשון לבנות את הקונספט והמבנה של הסרטון או המצגת שתכינו. יש סרטונים ומצגות שהקונספט שלהן הוא זכרונות עם החברות, ואז למעשה משלבים בהן תמונות מאירועים שונים של החברות עם הכלה, יש סרטונים או מצגות שעוסקים בהכרות של החתן והכלה ומה הם עברו עד הרגע שהכירו, ויש את החברות שהולכות על צילום של שיר והפקה מיוחדת. קביעת הקונספט תיקבע בעיקר על פי שיתוף הפעולה של החברות, כי לא כולן מתחברות להקלטת שיר או צילום סרטון, חלקן יעדיפו שימוש בתמונות. לאחר שהתאמתן את הקונספט לחברות המשתתפות, כעת עליכן להתחיל במלאכת איסוף התמונות או קביעת יום הצילום של הסרט. בחירת הקונספט היא גם זו שתשפיע על הבחירה במצגת או יצירת סרטון. במאמר זה אנו ניתן לכם מידע על הכנת מצגת תמונות והכנת סרטון ומה אתם צריכים עבור כל אחד מהם.
 

מצגות וסרטונים למסיבת רווקות
 

שלבים חשובים בהכנת מצגת או סרטון תמונות

כאשר יוצרים מצגת תמונות למסיבת רווקות, ניתן למעשה ליצור אותה ב- PowerPoint או בתוכנה ליצירת סרטוני תמונות כמו יוצר הסרטים של Windows. כמובן שיש תוכנות מתקדמות יותר, אך אלו מומלצות ודיי פשוטות לעבודה. בשלב הראשון, החליטו על הנושאים המשניים שיהיו בתוך הסרטון. לדוגמא: תמונות של הכלה בתור ילדה, תמונות של הכלה עם חברות מבית הספר, תמונות של הכלה עם חברות מהצבא וכו´. לאחר שכבר יש לכם את המבנה, כעת עליכן להתחיל במלאכת איסוף התמונות. זה הזמן ליצור קשר עם החברות, האחיות והאמא של הכלה וללקט מהן את התמונות אשר יהיו במצגת או סרטון התמונות.
 

עריכת התמונות בתוך מצגת או סרטון

את התמונות מומלץ מאוד לשמור בתיקיות לפי החלוקה של המבנה. כאשר כל התמונות כבר נמצאות, כעת עליכם להכניס את התמונות לתוך התוכנה שבחרתן לעבוד איתה. בתום הכנסת התמונות לתוכנה, כעת עליכם לעצב את המעבר בין התמונות. תוכלו לראות שגם במצגת תמונות וגם בסרטון תמונות ניתן להוסיף אפקטים מיוחדים אשר מוסיפים המון יופי ומקצועיות למצגת או הסרטון. בשלב הסופי, עליכם לבחור את השירים שיהיו במצגת. אם מדובר על מצגת של 10 דקות, סביר שתשתמשו ב2-3 שירים. תוכלו לבחור שירים שאתן יודעות שהכלה אוהבת או שירים אשר מאפיינים שמחה וחתונה. כמו כן, ניתן ללכת על שירים מרגשים.
 

מצגות וסרטונים למסיבת רווקות
 

שלבים חשובים בהכנת סרטון מצולם

סרטונים למסיבת רווקות מאוד פופלאריים בשנים האחרונות. סרטון מצולם יכול להיות כזה שהמשתתפות בו הן החברות והן שרות שיר מסוים, מחזיקות את מילות השיר או רוקדות, והוא יכול להיות כזה שמשלב דמויות מצוירות על גבי דף. כמובן שאם יש לכן רעיונות נוספים, זה הזמן לתת לדמיון לרוץ וליצור את הסרטון הייחודי לכן.
 

סרטון מצולם שהמשתתפות בו הן החברות של הכלה

על מנת להכין סרטון מצולם איכותי, עליכן להכין בשלב הראשון את ה"תסריט והבימוי", כלומר מה יהיה בכל קטע ומי המשתתפות בכל קטע. כעת עליכן לעבור לשלב החזרות בו תעשו מספר חזרות רגילות ומספר חזרות מצולמות. לאחר שתהיו מוכנות, עיברו לצילום הסרטון האמיתי. את הסרטון כדאי לצלם במצלמת וידאו איכותית. בסיום הצילום תעלו אותו ליוצר הסרטים ועירכו אותו על פי הצורך והוסיפו שירים מתאימים.
 

סרטון מצולם הכולל דמויות מצוירות

אם החלטתן ליצור סרטון עם דמויות מצוירות, עליכם להכין מראש את הדמויות. אם יש לכן בחבורה מישהי שיודעת לצייר טוב, זה יכול להיות מיוחד מאוד. במידה ולא, ניתן להשתמש במדבקות וכדומה. גם בסרטון מסוג זה יש לעשות מספר חזרות על מנת שהסרטון יצא מושלם.
 

לסיכום, סרטון או מצגת תמונות הן מתנה נהדרת לזכרון של רגעים מאושרים עבור הכלה, זו בהחלט מתנה שכל אחת תשמח לקבל מחברותיה ושתישאר לאורך זמן.


מצגות וסרטונים למסיבת רווקות



מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

ציוד למסיבת רווקות

ציוד למסיבת רווקות

27/01/2020 10:27:50

תכנון של מסיבת רווקות דורש יצירתיות והשקעה מצד חברותיה של הכלה, כך שארגון וסדר נכון יכולים לעזור מאוד בהפקת מסיבת רווקות איכותית ומוצלחת במיוחד

מבחר גדול של ברכות למסיבת רווקות!

מבחר גדול של ברכות למסיבת רווקות!

27/01/2020 10:13:48

מחפשת ברכה מעניינת לכלה? כזו שתפתיע, תרגש ואפילו קצת תצחיק? פה תמצאי מבחר גדול של ברכות למסיבת רווקות לכלה לעתיד.

הסקסולוגיות המושלמת למסיבת הרווקות שלך

הסקסולוגיות המושלמת למסיבת הרווקות שלך

24/12/2020 16:30:48

סקסולוגית מצחיקה, רוחנית, נועזת, מי הסקסולוגית שתתאים למסיבת רווקות שלך. בואי גלי איך תוכלי להחליט בין מגוון סקסולוגיות מי המתאימה עבורך

51 משחקים למסיבת רווקות מנצחת!

51 משחקים למסיבת רווקות מנצחת!

25/02/2021 09:04:50

מבחר ענק של משחקים למסיבת רווקות מוצלחת ביותר. שלל משחקים לנועזות ביותר או לרגועות ביותר לבחירתכן.

מבחר אפשרויות לחוגגות מסיבת רווקות בחורף

מבחר אפשרויות לחוגגות מסיבת רווקות בחורף

04/03/2021 09:05:58

אירועים בחורף מאתגרים יותר לתכנון וליישום, וכאשר מדובר במסיבת רווקות בחורף יש להשקיע יתר תשומת לב, על מנת ליצור את האירוע השמח והמרגש בהתאמה לתנאי מזג האוויר ומבלי להתפשר.

איך לחגוג בטבע מסיבת רווקות

איך לחגוג בטבע מסיבת רווקות

15/03/2021 09:29:18

בואי גלי אלו מקומות מהממים הטבע מציע לחגיגת מסיבת רווקות בלתי נשכחת וכל המידע שתצטרכי לארגון המסיבה

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר