מצגות וסרטונים למסיבת רווקות

אחד הרגעים המרגשים ביותר הוא החתונה של החברה הטובה שלכם ומסיבת הרווקות היא למעשה תחילת החגיגות.

מסיבת רווקות עם מתנה מיוחדת לכלה

אחד הרגעים המרגשים ביותר הוא החתונה של החברה הטובה שלכם ומסיבת הרווקות היא למעשה תחילת החגיגות. מסיבת הרווקות מלווה באוכל, משחקים, הפעלות מיוחדות וכמובן בל נשכח את הכניסה המרגשת של הכלה והחברות מסביב שרוקדות ומשמחות אותה. כחלק מהמסיבה נהוג להעניק מתנה לכלה המיועדת. אז מעבר למתנות החומריות שניתן להעניק, אנו רוצים להמליץ לכם על אחת המתנות היותר סנטימנטליות שיכולה להיות מכל המשתתפות יחד והיא סרטון או מצגת המסכמים את הזכרונות לאורך השנים של הכלה עם חברותיה.
 

סרטון או מצגת יצירתיים מתחילים בבחירת הקונספט

כאשר יוצרים סרטון למסיבת רווקות או מצגת תמונות כדאי בשלב הראשון לבנות את הקונספט והמבנה של הסרטון או המצגת שתכינו. יש סרטונים ומצגות שהקונספט שלהן הוא זכרונות עם החברות, ואז למעשה משלבים בהן תמונות מאירועים שונים של החברות עם הכלה, יש סרטונים או מצגות שעוסקים בהכרות של החתן והכלה ומה הם עברו עד הרגע שהכירו, ויש את החברות שהולכות על צילום של שיר והפקה מיוחדת. קביעת הקונספט תיקבע בעיקר על פי שיתוף הפעולה של החברות, כי לא כולן מתחברות להקלטת שיר או צילום סרטון, חלקן יעדיפו שימוש בתמונות. לאחר שהתאמתן את הקונספט לחברות המשתתפות, כעת עליכן להתחיל במלאכת איסוף התמונות או קביעת יום הצילום של הסרט. בחירת הקונספט היא גם זו שתשפיע על הבחירה במצגת או יצירת סרטון. במאמר זה אנו ניתן לכם מידע על הכנת מצגת תמונות והכנת סרטון ומה אתם צריכים עבור כל אחד מהם.
 

מצגות וסרטונים למסיבת רווקות
 

שלבים חשובים בהכנת מצגת או סרטון תמונות

כאשר יוצרים מצגת תמונות למסיבת רווקות, ניתן למעשה ליצור אותה ב- PowerPoint או בתוכנה ליצירת סרטוני תמונות כמו יוצר הסרטים של Windows. כמובן שיש תוכנות מתקדמות יותר, אך אלו מומלצות ודיי פשוטות לעבודה. בשלב הראשון, החליטו על הנושאים המשניים שיהיו בתוך הסרטון. לדוגמא: תמונות של הכלה בתור ילדה, תמונות של הכלה עם חברות מבית הספר, תמונות של הכלה עם חברות מהצבא וכו'. לאחר שכבר יש לכם את המבנה, כעת עליכן להתחיל במלאכת איסוף התמונות. זה הזמן ליצור קשר עם החברות, האחיות והאמא של הכלה וללקט מהן את התמונות אשר יהיו במצגת או סרטון התמונות.
 

עריכת התמונות בתוך מצגת או סרטון

את התמונות מומלץ מאוד לשמור בתיקיות לפי החלוקה של המבנה. כאשר כל התמונות כבר נמצאות, כעת עליכם להכניס את התמונות לתוך התוכנה שבחרתן לעבוד איתה. בתום הכנסת התמונות לתוכנה, כעת עליכם לעצב את המעבר בין התמונות. תוכלו לראות שגם במצגת תמונות וגם בסרטון תמונות ניתן להוסיף אפקטים מיוחדים אשר מוסיפים המון יופי ומקצועיות למצגת או הסרטון. בשלב הסופי, עליכם לבחור את השירים שיהיו במצגת. אם מדובר על מצגת של 10 דקות, סביר שתשתמשו ב2-3 שירים. תוכלו לבחור שירים שאתן יודעות שהכלה אוהבת או שירים אשר מאפיינים שמחה וחתונה. כמו כן, ניתן ללכת על שירים מרגשים.
 

מצגות וסרטונים למסיבת רווקות
 

שלבים חשובים בהכנת סרטון מצולם

סרטונים למסיבת רווקות מאוד פופלאריים בשנים האחרונות. סרטון מצולם יכול להיות כזה שהמשתתפות בו הן החברות והן שרות שיר מסוים, מחזיקות את מילות השיר או רוקדות, והוא יכול להיות כזה שמשלב דמויות מצוירות על גבי דף. כמובן שאם יש לכן רעיונות נוספים, זה הזמן לתת לדמיון לרוץ וליצור את הסרטון הייחודי לכן.
 

סרטון מצולם שהמשתתפות בו הן החברות של הכלה

על מנת להכין סרטון מצולם איכותי, עליכן להכין בשלב הראשון את ה"תסריט והבימוי", כלומר מה יהיה בכל קטע ומי המשתתפות בכל קטע. כעת עליכן לעבור לשלב החזרות בו תעשו מספר חזרות רגילות ומספר חזרות מצולמות. לאחר שתהיו מוכנות, עיברו לצילום הסרטון האמיתי. את הסרטון כדאי לצלם במצלמת וידאו איכותית. בסיום הצילום תעלו אותו ליוצר הסרטים ועירכו אותו על פי הצורך והוסיפו שירים מתאימים.
 

סרטון מצולם הכולל דמויות מצוירות

אם החלטתן ליצור סרטון עם דמויות מצוירות, עליכם להכין מראש את הדמויות. אם יש לכן בחבורה מישהי שיודעת לצייר טוב, זה יכול להיות מיוחד מאוד. במידה ולא, ניתן להשתמש במדבקות וכדומה. גם בסרטון מסוג זה יש לעשות מספר חזרות על מנת שהסרטון יצא מושלם.
 

לסיכום, סרטון או מצגת תמונות הן מתנה נהדרת לזכרון של רגעים מאושרים עבור הכלה, זו בהחלט מתנה שכל אחת תשמח לקבל מחברותיה ושתישאר לאורך זמן.

מצגות וסרטונים למסיבת רווקותמאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

משחקי שתייה למסיבת רווקות

משחקי שתייה למסיבת רווקות

23/01/2020 15:29:23

אנחנו גם ככה מתכננות לשתות במסיבה, אז למה שלא ננצל את המצב עם משחקי שתייה למסיבת רווקות? הנה כמה משחקים שתוכלו לערוך במסיבת הרווקות הממשמשת ובאה
רעיונות לברכות למסיבת רווקות

רעיונות לברכות למסיבת רווקות

30/01/2020 15:42:09

החברה הטובה שלכן, האחות או הגיסה לעתיד עומדת להתחתן ואתן עמלות על מסיבת רווקות טובה, הכל כבר כמעט מוכן אבל שכחתן מדבר אחד קטן אבל חשוב- הברכה!
מסיבת רווקות שווה לכלה הנועזת ולכלה הצנועה

מסיבת רווקות שווה לכלה הנועזת ולכלה הצנועה

24/12/2019 11:23:34

חשוב במיוחד להתאים את כל מערך המסיבה על פי העדפותיה האישיות של הכלה מכיוון שהיא מרכז העניינים. לפני הכל כדאי קודם כל להבין מי נחשבת כלה נועזת ומי רגועה
איך בוחרים מפעילה למסיבת רווקות?

איך בוחרים מפעילה למסיבת רווקות?

25/12/2019 11:43:54

לא בטוחה אילו הפעלות יתאימו לאופי המסיבה? יש לך שאלות אחרות בנושא הפעלות ואטרקציות למסיבת רווקות? המידע הבא הוא בדיוק בשבילך!
חבילה בהפתעה למסיבת רווקות

חבילה בהפתעה למסיבת רווקות

26/12/2019 11:56:37

אחד מהמשחקים הוותיקים והאהובים ביותר במסיבת הרווקות הוא משחק "חבילה עוברת". למי שלא מכירה את המשחק (למרות שקשה להאמין שיש מישהי כזו בינינו...)
אלכוהול למסיבת רווקות

אלכוהול למסיבת רווקות

27/12/2019 12:03:24

אז כיצד בוחרים אלכוהול איכותי למסיבת הרווקות? אילו סוגים של אלכוהול כדאי לרכוש לפני המסיבה? מה אפשר לעשות עם אלכוהול חוץ ממשחקי שתייה?
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר