מצגות וסרטונים למסיבת רווקות

אחד הרגעים המרגשים ביותר הוא החתונה של החברה הטובה שלכם ומסיבת הרווקות היא למעשה תחילת החגיגות.

מסיבת רווקות עם מתנה מיוחדת לכלה

אחד הרגעים המרגשים ביותר הוא החתונה של החברה הטובה שלכם ומסיבת הרווקות היא למעשה תחילת החגיגות. מסיבת הרווקות מלווה באוכל, משחקים, הפעלות מיוחדות וכמובן בל נשכח את הכניסה המרגשת של הכלה והחברות מסביב שרוקדות ומשמחות אותה. כחלק מהמסיבה נהוג להעניק מתנה לכלה המיועדת. אז מעבר למתנות החומריות שניתן להעניק, אנו רוצים להמליץ לכם על אחת המתנות היותר סנטימנטליות שיכולה להיות מכל המשתתפות יחד והיא סרטון או מצגת המסכמים את הזכרונות לאורך השנים של הכלה עם חברותיה.
 

סרטון או מצגת יצירתיים מתחילים בבחירת הקונספט

כאשר יוצרים סרטון למסיבת רווקות או מצגת תמונות כדאי בשלב הראשון לבנות את הקונספט והמבנה של הסרטון או המצגת שתכינו. יש סרטונים ומצגות שהקונספט שלהן הוא זכרונות עם החברות, ואז למעשה משלבים בהן תמונות מאירועים שונים של החברות עם הכלה, יש סרטונים או מצגות שעוסקים בהכרות של החתן והכלה ומה הם עברו עד הרגע שהכירו, ויש את החברות שהולכות על צילום של שיר והפקה מיוחדת. קביעת הקונספט תיקבע בעיקר על פי שיתוף הפעולה של החברות, כי לא כולן מתחברות להקלטת שיר או צילום סרטון, חלקן יעדיפו שימוש בתמונות. לאחר שהתאמתן את הקונספט לחברות המשתתפות, כעת עליכן להתחיל במלאכת איסוף התמונות או קביעת יום הצילום של הסרט. בחירת הקונספט היא גם זו שתשפיע על הבחירה במצגת או יצירת סרטון. במאמר זה אנו ניתן לכם מידע על הכנת מצגת תמונות והכנת סרטון ומה אתם צריכים עבור כל אחד מהם.
 

מצגות וסרטונים למסיבת רווקות
 

שלבים חשובים בהכנת מצגת או סרטון תמונות

כאשר יוצרים מצגת תמונות למסיבת רווקות, ניתן למעשה ליצור אותה ב- PowerPoint או בתוכנה ליצירת סרטוני תמונות כמו יוצר הסרטים של Windows. כמובן שיש תוכנות מתקדמות יותר, אך אלו מומלצות ודיי פשוטות לעבודה. בשלב הראשון, החליטו על הנושאים המשניים שיהיו בתוך הסרטון. לדוגמא: תמונות של הכלה בתור ילדה, תמונות של הכלה עם חברות מבית הספר, תמונות של הכלה עם חברות מהצבא וכו'. לאחר שכבר יש לכם את המבנה, כעת עליכן להתחיל במלאכת איסוף התמונות. זה הזמן ליצור קשר עם החברות, האחיות והאמא של הכלה וללקט מהן את התמונות אשר יהיו במצגת או סרטון התמונות.
 

עריכת התמונות בתוך מצגת או סרטון

את התמונות מומלץ מאוד לשמור בתיקיות לפי החלוקה של המבנה. כאשר כל התמונות כבר נמצאות, כעת עליכם להכניס את התמונות לתוך התוכנה שבחרתן לעבוד איתה. בתום הכנסת התמונות לתוכנה, כעת עליכם לעצב את המעבר בין התמונות. תוכלו לראות שגם במצגת תמונות וגם בסרטון תמונות ניתן להוסיף אפקטים מיוחדים אשר מוסיפים המון יופי ומקצועיות למצגת או הסרטון. בשלב הסופי, עליכם לבחור את השירים שיהיו במצגת. אם מדובר על מצגת של 10 דקות, סביר שתשתמשו ב2-3 שירים. תוכלו לבחור שירים שאתן יודעות שהכלה אוהבת או שירים אשר מאפיינים שמחה וחתונה. כמו כן, ניתן ללכת על שירים מרגשים.
 

מצגות וסרטונים למסיבת רווקות
 

שלבים חשובים בהכנת סרטון מצולם

סרטונים למסיבת רווקות מאוד פופלאריים בשנים האחרונות. סרטון מצולם יכול להיות כזה שהמשתתפות בו הן החברות והן שרות שיר מסוים, מחזיקות את מילות השיר או רוקדות, והוא יכול להיות כזה שמשלב דמויות מצוירות על גבי דף. כמובן שאם יש לכן רעיונות נוספים, זה הזמן לתת לדמיון לרוץ וליצור את הסרטון הייחודי לכן.
 

סרטון מצולם שהמשתתפות בו הן החברות של הכלה

על מנת להכין סרטון מצולם איכותי, עליכן להכין בשלב הראשון את ה"תסריט והבימוי", כלומר מה יהיה בכל קטע ומי המשתתפות בכל קטע. כעת עליכן לעבור לשלב החזרות בו תעשו מספר חזרות רגילות ומספר חזרות מצולמות. לאחר שתהיו מוכנות, עיברו לצילום הסרטון האמיתי. את הסרטון כדאי לצלם במצלמת וידאו איכותית. בסיום הצילום תעלו אותו ליוצר הסרטים ועירכו אותו על פי הצורך והוסיפו שירים מתאימים.
 

סרטון מצולם הכולל דמויות מצוירות

אם החלטתן ליצור סרטון עם דמויות מצוירות, עליכם להכין מראש את הדמויות. אם יש לכן בחבורה מישהי שיודעת לצייר טוב, זה יכול להיות מיוחד מאוד. במידה ולא, ניתן להשתמש במדבקות וכדומה. גם בסרטון מסוג זה יש לעשות מספר חזרות על מנת שהסרטון יצא מושלם.
 

לסיכום, סרטון או מצגת תמונות הן מתנה נהדרת לזכרון של רגעים מאושרים עבור הכלה, זו בהחלט מתנה שכל אחת תשמח לקבל מחברותיה ושתישאר לאורך זמן.

מצגות וסרטונים למסיבת רווקותמאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

חבילה בהפתעה למסיבת רווקות

חבילה בהפתעה למסיבת רווקות

26/12/2019 11:56:37

אחד מהמשחקים הוותיקים והאהובים ביותר במסיבת הרווקות הוא משחק "חבילה עוברת". למי שלא מכירה את המשחק (למרות שקשה להאמין שיש מישהי כזו בינינו...)
אלכוהול למסיבת רווקות

אלכוהול למסיבת רווקות

27/12/2019 12:03:24

אז כיצד בוחרים אלכוהול איכותי למסיבת הרווקות? אילו סוגים של אלכוהול כדאי לרכוש לפני המסיבה? מה אפשר לעשות עם אלכוהול חוץ ממשחקי שתייה?
האביזרים הכי שווים למסיבת רווקות

האביזרים הכי שווים למסיבת רווקות

28/12/2019 12:09:04

בין כל הסידורים למסיבה הכוללים מציאת מיקום מיוחד, הזמנת חברות, בחירת אוכל ואלכוהול שיהיה במסיבה ועוד המון דברים נוספים – זכרי כי עלייך גם לדאוג לעיצוב ולקישוט של המסיבה הגדולה
מתנות למסיבת רווקות

מתנות למסיבת רווקות

26/01/2020 10:21:45

מכיוון שהמלאכה רבה והזמן קצר, הרשי לנו לסייע מעט בתכנון המסיבה בכל הנוגע לנושא מתנות למסיבת רווקות שתוכלי למצוא כדי להעניק לה.
ציוד למסיבת רווקות

ציוד למסיבת רווקות

27/01/2020 10:27:50

תכנון של מסיבת רווקות דורש יצירתיות והשקעה מצד חברותיה של הכלה, כך שארגון וסדר נכון יכולים לעזור מאוד בהפקת מסיבת רווקות איכותית ומוצלחת במיוחד
מתנות למסיבת רווקות מהכלה

מתנות למסיבת רווקות מהכלה

29/01/2020 10:43:48

ישנו דבר אחד שהוא מיועד עבור כל החברות והמשתתפות במסיבה והוא כמובן מתנה למסיבת רווקות מהכלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר