המתכון המושלם לארגון מסיבת רווקות מהממת

לפעול שלב אחר שלב עד לקבלת התוצר המושלם

פרסום: 06/06/2021 10:50:48

מכירה את זה שחברתך הטובה מתחתנת והיא מבקשת ממך לארגן לה את מסיבת הרווקות? ואת? איזה ברירה יש לך.

הרי היא חברה טובה כמו אחות ואת כל כך מתרגשת בשבילה על המעמד אליו הגיעה, אבל בתוך תוכך את בכלל לא יודעת מה לעשות ומאיפה להתחיל. במיוחד בשבילך החברה הטובה השגתי את המתכון המושלם לארגון מסיבת רווקות מהממת. כל שעלייך לעשות הוא רק לפעול לפי השלבים ולדאוג לכלל המצרכים.
 

אז מאיפה מתחילים?
קודם כל מתחילים בלקחת אוויר ולנשום אם תיהיה לחוצה כלום לא יעבוד תפעלי לפי השלבים שלב אחר שלב ובדיוק כמו בהכנת עוגה גם המסיבה תהפוך להצלחה.
 

המתכון המושלם לארגון מסיבת רווקות מהממת
 

להלן השלבים עבור ארגון מסיבת רווקות שתהיה מהממת:
שלב ראשון - אפייני את הכלה -
אם הכלה לא ציינה איזה כיוון היא רוצה שתהיה למסיבת רווקות או נושא ספציפי זה השלב בו את מכינה רשימה של דברים שמאפיינים את הכלה לדוגמא האם מדובר בכלב שובבה או אולי יותר ביישנית, האם היא אוהבת ים או מקומות סגורים, האם היא בקטע של חוויה מצחיקה או מפנקת וכדומה. רשימה זו תיתן לך כיוון לשאר השלבים.
 

שלב שני - הזמן לאשר הגעה - בשלב זה עלייך לפתוח קבוצת וואטסאפ עם רשימת הבנות שהכלה נתנה לך אותן תרצה להזמין למסיבת הרווקות שלה. לאחר פתיחת הקבוצה זה הזמן לברר על הבנות מי מגיעה והאם התאריך שנבחר מתאים להם או להחליט יחד איתן על תאריך שיתאים לרוב. ואני מציינת לרוב כי אף פעם אי לא תקבלי הסכמה פה אחד.
לאחר שיש תאריך ויש כיוון לסגנון של הכלה זה הזמן להמשיך לשלב הבא
 

שלב שלישי - התקציב - כעת משאת יודעת כמה באות זה הזמן להגדיר תקציב וחלקו בהתאם לכמות הבנות שמגיעות. חשוב מאוד להוסיף לתקציב אקסטרני כסף שיהיה לבלת”מים, במידה ולא תשתמשי בו תמיד תוכלי להחזיר לבנות. הדרך היעילה ביותר לגביית הכסף היא העברה בעזרת ביט. הגדרת התקציב תעשה לפי הסכום שאת מוכנה להשקיע במקום, בהפעלה ובאוכל.

המתכון המושלם לארגון מסיבת רווקות מהממת
 

שלב רביעי - בחירת מקום לחגיגה - שלב זה הוא חשוב ביותר. הוא יכול להשפיע גם על הגעתן של הבנות וגם על התקציב הרי שמקום מרוחק מהבנות יכול להקשות על הגעתן למקום יקר יכול להשפיע משמעותית על התקציב. ניתן לבחור בוילה, ספא, צימר, בחוף הים או אפילו בבית. בחירת המקום יכולה להשפיע על ההפעלה המרכזית ולהפך אז טפלו בשני הדברים האלה במקביל או בצמידות.
 

שלב חמישי - ההפעלה המרכזית - לאחר שהבנת עם איזה כלה יש לך עסק ואת יודעת איזה סגנון מסיבה היא תעדיף זה הזמן להשקיע במציאת הפעלה שתרים את האווירה ויהיה המרכז של המסיבה. מומלץ לבחור באטרקציה/ הפעלה למסיבת רווקות שתתאים למקום הנבחר, לדוגמה הזמנת מסאזיסטים תתאים לפעילות בים או בספא, דראג קווין למסיבת רווקות יכולה לבצע את ההפעלה כמעט בכל מקום וכדומה. ניתן גם להעביר את המשחקים בעצמך עם מבחר משחקים למסיבת רווקות.
 

המתכון המושלם לארגון מסיבת רווקות מהממת

שלב שישי - אוכל ושתייה - את השלב זה אורגני בהתאם ליתרת התקציב כיוון שזה שלב שיותר קל לאלתר בו אפשרויות מומלץ להשאירו לסוף ולארגן אותו בהתאם ליתרת התקציב.
 

שיהיה לכן "בתאבון"
בהנחה שפעלת לפי כל השלבי המתכון לארגון מסיבת רווקות את יכולה לעדכן את הכלה שתתכונן למסיבת רווקות מהממת ומוששש-למת.
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

אלכוהול למסיבת רווקות

אלכוהול למסיבת רווקות

27/12/2019 12:03:24

אז כיצד בוחרים אלכוהול איכותי למסיבת הרווקות? אילו סוגים של אלכוהול כדאי לרכוש לפני המסיבה? מה אפשר לעשות עם אלכוהול חוץ ממשחקי שתייה?

האביזרים הכי שווים למסיבת רווקות

האביזרים הכי שווים למסיבת רווקות

28/12/2019 12:09:04

בין כל הסידורים למסיבה הכוללים מציאת מיקום מיוחד, הזמנת חברות, בחירת אוכל ואלכוהול שיהיה במסיבה ועוד המון דברים נוספים – זכרי כי עלייך גם לדאוג לעיצוב ולקישוט של המסיבה הגדולה

מתנות למסיבת רווקות

מתנות למסיבת רווקות

26/01/2020 10:21:45

מכיוון שהמלאכה רבה והזמן קצר, הרשי לנו לסייע מעט בתכנון המסיבה בכל הנוגע לנושא מתנות למסיבת רווקות שתוכלי למצוא כדי להעניק לה.

ציוד למסיבת רווקות

ציוד למסיבת רווקות

27/01/2020 10:27:50

תכנון של מסיבת רווקות דורש יצירתיות והשקעה מצד חברותיה של הכלה, כך שארגון וסדר נכון יכולים לעזור מאוד בהפקת מסיבת רווקות איכותית ומוצלחת במיוחד

מצגות וסרטונים למסיבת רווקות

מצגות וסרטונים למסיבת רווקות

28/01/2020 10:33:14

אחד הרגעים המרגשים ביותר הוא החתונה של החברה הטובה שלכם ומסיבת הרווקות היא למעשה תחילת החגיגות.

מבחר גדול של ברכות למסיבת רווקות!

מבחר גדול של ברכות למסיבת רווקות!

27/01/2020 10:13:48

מחפשת ברכה מעניינת לכלה? כזו שתפתיע, תרגש ואפילו קצת תצחיק? פה תמצאי מבחר גדול של ברכות למסיבת רווקות לכלה לעתיד.

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר