המתכון המושלם לארגון מסיבת רווקות מהממת

לפעול שלב אחר שלב עד לקבלת התוצר המושלם

פרסום: 06/06/2021 10:50:48

מכירה את זה שחברתך הטובה מתחתנת והיא מבקשת ממך לארגן לה את מסיבת הרווקות? ואת? איזה ברירה יש לך.

הרי היא חברה טובה כמו אחות ואת כל כך מתרגשת בשבילה על המעמד אליו הגיעה, אבל בתוך תוכך את בכלל לא יודעת מה לעשות ומאיפה להתחיל. במיוחד בשבילך החברה הטובה השגתי את המתכון המושלם לארגון מסיבת רווקות מהממת. כל שעלייך לעשות הוא רק לפעול לפי השלבים ולדאוג לכלל המצרכים.
 

אז מאיפה מתחילים?
קודם כל מתחילים בלקחת אוויר ולנשום אם תיהיה לחוצה כלום לא יעבוד תפעלי לפי השלבים שלב אחר שלב ובדיוק כמו בהכנת עוגה גם המסיבה תהפוך להצלחה.
 

המתכון המושלם לארגון מסיבת רווקות מהממת
 

להלן השלבים עבור ארגון מסיבת רווקות שתהיה מהממת:
שלב ראשון - אפייני את הכלה -
אם הכלה לא ציינה איזה כיוון היא רוצה שתהיה למסיבת רווקות או נושא ספציפי זה השלב בו את מכינה רשימה של דברים שמאפיינים את הכלה לדוגמא האם מדובר בכלב שובבה או אולי יותר ביישנית, האם היא אוהבת ים או מקומות סגורים, האם היא בקטע של חוויה מצחיקה או מפנקת וכדומה. רשימה זו תיתן לך כיוון לשאר השלבים.
 

שלב שני - הזמן לאשר הגעה - בשלב זה עלייך לפתוח קבוצת וואטסאפ עם רשימת הבנות שהכלה נתנה לך אותן תרצה להזמין למסיבת הרווקות שלה. לאחר פתיחת הקבוצה זה הזמן לברר על הבנות מי מגיעה והאם התאריך שנבחר מתאים להם או להחליט יחד איתן על תאריך שיתאים לרוב. ואני מציינת לרוב כי אף פעם אי לא תקבלי הסכמה פה אחד.
לאחר שיש תאריך ויש כיוון לסגנון של הכלה זה הזמן להמשיך לשלב הבא
 

שלב שלישי - התקציב - כעת משאת יודעת כמה באות זה הזמן להגדיר תקציב וחלקו בהתאם לכמות הבנות שמגיעות. חשוב מאוד להוסיף לתקציב אקסטרני כסף שיהיה לבלת”מים, במידה ולא תשתמשי בו תמיד תוכלי להחזיר לבנות. הדרך היעילה ביותר לגביית הכסף היא העברה בעזרת ביט. הגדרת התקציב תעשה לפי הסכום שאת מוכנה להשקיע במקום, בהפעלה ובאוכל.

המתכון המושלם לארגון מסיבת רווקות מהממת
 

שלב רביעי - בחירת מקום לחגיגה - שלב זה הוא חשוב ביותר. הוא יכול להשפיע גם על הגעתן של הבנות וגם על התקציב הרי שמקום מרוחק מהבנות יכול להקשות על הגעתן למקום יקר יכול להשפיע משמעותית על התקציב. ניתן לבחור בוילה, ספא, צימר, בחוף הים או אפילו בבית. בחירת המקום יכולה להשפיע על ההפעלה המרכזית ולהפך אז טפלו בשני הדברים האלה במקביל או בצמידות.
 

שלב חמישי - ההפעלה המרכזית - לאחר שהבנת עם איזה כלה יש לך עסק ואת יודעת איזה סגנון מסיבה היא תעדיף זה הזמן להשקיע במציאת הפעלה שתרים את האווירה ויהיה המרכז של המסיבה. מומלץ לבחור באטרקציה/ הפעלה למסיבת רווקות שתתאים למקום הנבחר, לדוגמה הזמנת מסאזיסטים תתאים לפעילות בים או בספא, דראג קווין למסיבת רווקות יכולה לבצע את ההפעלה כמעט בכל מקום וכדומה. ניתן גם להעביר את המשחקים בעצמך עם מבחר משחקים למסיבת רווקות.
 

המתכון המושלם לארגון מסיבת רווקות מהממת

שלב שישי - אוכל ושתייה - את השלב זה אורגני בהתאם ליתרת התקציב כיוון שזה שלב שיותר קל לאלתר בו אפשרויות מומלץ להשאירו לסוף ולארגן אותו בהתאם ליתרת התקציב.
 

שיהיה לכן "בתאבון"
בהנחה שפעלת לפי כל השלבי המתכון לארגון מסיבת רווקות את יכולה לעדכן את הכלה שתתכונן למסיבת רווקות מהממת ומוששש-למת.מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

מבחר גדול של ברכות למסיבת רווקות!

מבחר גדול של ברכות למסיבת רווקות!

27/01/2020 10:13:48

מחפשת ברכה מעניינת לכלה? כזו שתפתיע, תרגש ואפילו קצת תצחיק? פה תמצאי מבחר גדול של ברכות למסיבת רווקות לכלה לעתיד.

הסקסולוגיות המושלמת למסיבת הרווקות שלך

הסקסולוגיות המושלמת למסיבת הרווקות שלך

24/12/2020 16:30:48

סקסולוגית מצחיקה, רוחנית, נועזת, מי הסקסולוגית שתתאים למסיבת רווקות שלך. בואי גלי איך תוכלי להחליט בין מגוון סקסולוגיות מי המתאימה עבורך

51 משחקים למסיבת רווקות מנצחת!

51 משחקים למסיבת רווקות מנצחת!

25/02/2021 09:04:50

מבחר ענק של משחקים למסיבת רווקות מוצלחת ביותר. שלל משחקים לנועזות ביותר או לרגועות ביותר לבחירתכן.

מבחר אפשרויות לחוגגות מסיבת רווקות בחורף

מבחר אפשרויות לחוגגות מסיבת רווקות בחורף

04/03/2021 09:05:58

אירועים בחורף מאתגרים יותר לתכנון וליישום, וכאשר מדובר במסיבת רווקות בחורף יש להשקיע יתר תשומת לב, על מנת ליצור את האירוע השמח והמרגש בהתאמה לתנאי מזג האוויר ומבלי להתפשר.

איך לחגוג בטבע מסיבת רווקות

איך לחגוג בטבע מסיבת רווקות

15/03/2021 09:29:18

בואי גלי אלו מקומות מהממים הטבע מציע לחגיגת מסיבת רווקות בלתי נשכחת וכל המידע שתצטרכי לארגון המסיבה

מצפון ועד דרום מתחמי הספא המדהימים למסיבת רווקות רגועה ומפנקת

מצפון ועד דרום מתחמי הספא המדהימים למסיבת רווקות רגועה ומפנקת

22/03/2021 11:47:01

אם בא לך רגע לפני החופה להירגע וליהנות עם החברות הטובות בחגיגה מפנקת שתעניק לכן כוחות מחודשים, שלווה ורוגע, המשיכי לקרוא וגלי את נפלאות הספא והאפשרויות

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר