לייזר טאג תל אביב

עורכים טיול משפחתי בתל אביב ומחפשים אטרקציה מיוחדת לכל המשפחה? הגעתם לתל אביב עם חברים ובא לכם להעביר כמה שעות בכיף? מתכננים יום כיף לעובדים בעיר הגדולה? הפתרון הטוב ביותר לכל המצבים האלו מסתכם בשתי מילים בלבד – לייזר טאג! בואו לחוות משחק אתגרי וגדוש באדרנלין המציע למשתתפים מתחם לחימה ייעודי שנראה כמו הדבר האמיתי, ובו תוכלו להתחרות אחד בשני, להסתתר ולהסתער, לצבור נקודות ולנצח בגדול.

מגוון הצעות של לייזר טאג תל אביב לבחירתכם

לייזר סטרייק

כל הארץ
אטרקציית משחק לייזר סוחף ומדהים לימי הולדת להפעלה מרתקת ספורטיבית וכיפית.
284 המלצות

NERF לייזר טאג

כל הארץ
חווית יומולדת מטריפה עם נשקי NERF מיוחדים! קרבות לייזר, טקטיקה והנאה.
34 המלצות

לייזר אקסטרים

כל הארץ
יוצאים לפעילות מדליקה במשימה לנצח את הקבוצה השנייה, ולעשות מלא FUN.
237 המלצות

לייזר קראפט

כל הארץ
פעילות מיוחדת ולא שגרתית, משחקי מלחמה מדליקים ובטוחים מתאים גם לקבוצות.
75 המלצות

טקטיקס לייזר טאג הדור הבא

כל הארץ
ציוד הלייזר המתקדם בעולם וצוות הדרכה מקצועי ומנוסה יספקו לכם פעילות מושלמת.
66 המלצות

לייזר קומבאט

כל הארץ
להיט הלייזר ביום הולדת מאתגר וחוויתי במיוחד! פעילות שלא יושבים בה.
84 המלצות

WOW לייזר טאג

כל הארץ
חווית לייזר טאג מגניבה שתסחוף את המשתתפים לעולם של אקשן ואדרנלין
111 המלצות

הפעלת לייזר טאג בתל אביב ליום הולדת

משחק הלייזר טאג כבש בסערה ילדים ומבוגרים כאחד, והוא כאן כדי להחליף את משחק הלחימה הוותיק פיינטבול. למרות השם המעט מבלבל, המשחק אינו כולל לייזרים אלא קרני אינפרה-אדום היוצאות מרובי הלחימה ונקלטים באפודי המגן המיוחדים של כל משתתף. חשוב לדעת כי קרני האינפרה-אדום אינן מזיקות או מסוכנות, ולמעשה אינן מורגשות כלל ולכן כל פגיעה נספרת ונשמרת באמצעות מערכת מיוחדת.
ניתן למצוא מתחמי לחימה ייעודיים המציעים תפאורה משתנה של שדה קרב כמו לדוגמה מתחם בנוי וחשוך, בו השחקנים יכולים להסתתר אחד מהשני ולזהות את היריבים באמצעות ציוד מגן זוהר בחשכה ומותאם לצבע של הקבוצה. במתחמי הלייזר טאג תוכלו למצוא את כל האבזור והציוד הדרוש למשחק כמו רובי לחימה בגודל אמיתי, אפודי מגן בעלי חיישנים מיוחדים הקולטים את קרני האינפרה-אדום ומערכת ממוחשבת שאחראית על תפעול הנשק, ספירת הפגיעות וחישוב הנקודות של כל קבוצה.
אם חיפשתם אטרקציה חווייתית ומגבשת במיוחד, הגעתם אל המקום הנכון! כיוון שהמשחק הינו תחרותי, הוא מושלם לקבוצות המעוניינות להעביר זמן כיף ביחד לכבוד ימי הולדת, ימי גיבוש או סתם כמה שעות פנויות במהלך היום. ניתן להגיע אל מתחם ייעודי של לייזר טאג בו יתקיים המשחק, או להזמין ספק שיגיע עד אליכם עם כל הציוד הנדרש כדי להקים את שטח הלחימה במקום פתוח או סגור לבחירתכם.

לייזר טאג תל אביב, הפעלת לייזר טאג בתל אביב

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר