מזל דלי - תכונות וחגיגת יום הולדת

מה הקשר בין תכונות מזל דלי לבין צורת חגיגת יום ההולדת?

איך אנשים עם תכונות מזל דלי אוהבים לחגוג את יום ההולדת שלהם?

בני מזל דלי: 21 בינואר – 18 בפברואר, שייכים לקבוצת המזלות הקבועים, בני יסוד האוויר, כוכב השולט – אורונוס.

הם עצמאיים, שכלתנים, אינדיבידואלים, בעלי סגנון ייחודי משל עצמם, מקוריים וחדשניים, בעלי חוש צדק מפותח, אינם הולכים עם הזרם ומאוד חברתיים. עם זאת, ילידי מזל דלי לא פעם מוצאים את עצמם מבודדים מהחברה בעיקר בשל הנחישות שלהם לשנות ולתקן את העולם. יום הולדת לפי תכונות היא נפוצה בארגון שלה. לא פעם הם מתגלים כחסרי מימד אישי, כמו לא מעט מהצלמים המפורסמים שצילמו בני אדם במצוקה למען ידע העולם, מבלי להושיט להם יד. דלי תמיד ידאג לרווחת הכלל ויזניח את רווחת הפרט. מה שאומר שיום הולדת שתעסיק את כל החברים לפני שהיא תעסיק אותם בהחלט תהיה הבחירה הראשונה שלהם ולכן הם יחפשו מקומות לימי הולדת אשר כולם יוכלו ליהנות בהן. במילים אחרות מדובר באנשים בעלי אידיאלים נאורים, אנשים מאוד סובלניים ולבביים שרוצים תמיד בטובת הכלל אך בדרך שוכחים את טובת הפרט.

יום הולדת מזל דלי ותכונות האופי שמייחדות אותו

מזל דלי – עידן המחשבים

בנות מזל דלי ובני מזל דלי נולדו במזל המסמל את העידן בו אנו נמצאים כיום, המכונה גם עידן המחשבים. לכן, מזג דלי קשור לעתיד, לקדמה, לטכנולוגיה, להיי-טק, למטוסים, לחלל, לשקיפות ולשינוי חברתי פונדמנטאלי. עידן הדלי אמור לשנות את פני הציוויליזציה האנושית הנוכחית בכך שהאנושות תעבור למימד התפתחותי חדש. זה העידן המבוסס על התחדשות, שינוי ומהפכה. חידושים אלה החלו להתרחש בעולם לפני מאה שנים וימשיכו במאה השנים הבאות. בעלי התכונות האלה יחפשו אטרקציות ליום הולדת עתידנית ומאתגרת יותר. הביטוי שלהם יבוא בזכויות הפרט, בשיפור תנאים סוציאליים של בני האדם ברחבי העולם, בקשרים חברתיים מפותחים יותר ופיתוח אינטלקט ברמות חדשות.

מזל דלי – חיי ותן לחיות

על דגלו של בן מזל דלי וגם בת מזל דלי, חרוטה הסיסמה: חייה ותן לחיות. חוש הצדק של דליים מאוד מפותח מה שהופך אותם ללוחמי צדק חסרי תקנה, לוחמי חופש לגוף ולנפש. הם לעולם אינם ינסו להכתיב לאחרים את תפיסות העולם שלהם ותמיד יכבדו אינדיבידואליות, שכן יקדישו לפיתוח האינדיווידואליות שלהם זמן רב ומחשבה מעמיקה. בכל מה שקשור לפתיחות וסובלנות, לכל מה שחדש ושונה, מוזר ויוצא דופן, לגדיים יש סבלנות מופלאה והבנה אנושית כנה. דליים נחשבים לליברלים גדולים בכל תחומי החיים, למרות שאם כבר גיבשו דעה מסוימת בנושא שום דבר לא יעזור להם לשנות את הדעה, לטוב ולרע. העקשנות הזו תביא אותם לבחור חגיגה עם סדנאות לימי הולדת אשר יבטאו הכי טוב את הכישורים שלהם ובה יוכלו לבטא את עצמם הכי טוב.

מזל דלי – תחומים בחיים

מקום העבודה או העיסוק של דליים אמורים לספק להם תנאים אינטלקטואליים ראויים. המקומות האידיאליים עבורם הם פוליטיקה, עבודה סוציאלית, מערכת משפט, הוראה, חינוך, אומנות, יזמות וכמובן התנדבות למען החברה. התכונות האלו יכולות לשקף את הרצון שלהם לבחור הפעלות לימי הולדת שטומנות בחובן משחקים המפתחים את החשיבה, מאתגרים ומעניינים ביותר.  בכל הקשור לזוגיות ואהבה, בני מזל דלי ידועים כסקרנים ופתוחים, מוכנים להתנסות במערכות יחסים שונות. אך אלה לא צריכים להיות יחסים שמגבילים את עצמאותו. בפן הבריאותי, דליים מתגלים כפגיעים בשוקיים, קרסוליים, דרכי נשימה, גיד אכילס, מערכת מחזור הדם והלימפה. כל אחד שואל לפי האופי שלו, מתוך מגוון ימי הולדת, איזו יום הולדת הכי מתאימה לו ? , מזל דלי יודעים בדיוק מה הם רוצים, כל אחד והתכונות הבולטות שלו מתוך המזל המיוחד הזה.

בני מזל דלי נועדו לשנות ולתקן את עולם. הם בורכו בכישרון לקדם רפורמות מרחיקות לכת, בעיקר כאלה הקשורות לזכויות הפרט. הבעיה היא, שבלא מעט פעמים מתגלים הדליים לא שמים לב לפרט ומתמקדים בכלל. כל יום הולדת יכולה להתאים לבעלי תכונות מגוונות אלו, אך יום הולדת הישרדות אולי תבטא אותם הכי טוב כיוון שהם אוהבי שטח, עצמאיים ונוטים לחפש את עצמם כל פעם בחדש, ובאטרקציה הזו, הם באמת יכולים ליהנות מכל העולמות. כל מזל דלי יוכל לבחור את חגיגת יום ההולדת שהכי מתאימה לו. מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


69 גוונים של אדום
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דרום

69 גוונים של אדום

מסיבה פיקנטית ביותר עם משחקים מדליקים, תחפושות, אביזרים והמון הומור.

14 המלצות

עידן בן דוד סטנדאפ
כל הארץ

עידן בן דוד סטנדאפ

עידן בן דוד בא להצחיק אתכם בטרוף עם חווית סטנדאפ שנונה, עוקצנית ושתפיל אתכם מצחוק.

5 המלצות

גיא לוי
כל הארץ

גיא לוי

גיא לוי מגיע לאירוע שלכם וגורם לכם לכאבים. בשרירי הצחוק. סטנדאפ שיפיל אתכם מהומור.

בובה של גוף - חוויה מצחיקה
כל הארץ

בובה של גוף - חוויה מצחיקה

חגיגה מרתקת ויוצאת דופן עם אפקטים מיוחדים, אשליות ויזואליות שפע של הומור וקסם.

4 המלצות