ספינר - הלהיט שכבש את העולם!

הצעצוע מעוגל שמסתובב בכל מקום ועל כל דבר... סובב גם אותנו ואת ילדנו, מהו הטרנד הזה? ומה היתרונות והחסרונות שלו?!

לא ברור איך נוצרה הבהלה לספינר, ואולי בעתיד חוקרי טרנדים ישקיעו לא מעט זמן ואנרגיות כדי לפצח את התופעה, אבל מה שבטוח הוא שהילדים של כולנו משקיעים הרבה זמן בלסובב את הצעצוע הפשוט (שאגב, הומצא כבר לפני 20 שנה), בלמצוא עוד מקומות שאפשר לסובב בהם את הספינר, ואז לסובב אותו עוד קצת, לבקש מאיתנו עוד ספינר, לסובב את זה שכבר קנינו להם וככה יכולות לעבור שעות שלמות – בלי שנבין מה סוד הקסם של המשולש המעוגל ובלי שנצליח להחליט אם זה טוב או לא ואם זה בכלל משנה, כי הילדים ממילא ימשיכו להסתובב עם הספינר ולסובב אותו בכל מקום.

רעיונות לפי גילאים:​
יום הולדת 2 | יום הולדת 3 | יום הולדת 4 | יום הולדת 5 | יום הולדת 6 | יום הולדת 7 | יום הולדת 8 | יום הולדת 9 | יום הולדת 10 | יום הולדת 11 | יום הולדת 16 | יום הולדת 40 | יום הולדת 50 | יום הולדת 60   

תורם לריכוז או מסיח את הדעת?

כשהספינרים רק פרצו לחיינו היו כאלה שטענו שהם עוזרים לבעלי קשיי קשב וריכוז להתרכז, ושזו דרך אפקטיבית מאוד להרגיע ילדים היפראקטיביים (וגם מבוגרים). מצד שני, בבתי ספר רבים אסרו על התלמידים לשחק בספינרים בזמן השיעורים בטענה שהם מסיחים את דעתם של שאר הילדים בכיתה.

בכל מקרה נכון לעכשיו עדיין אין מחקרים שמוכיחים את אחת הטענות – אם הילד שלכם נהנה מהעיסוק הרפטטיבי והספינר מרגיע אותו, פרגנו לו לשחק איתו בכיף. ספינר לילדים אבל לא רק! יש גם מבוגרים שנשבו בקסמו, זו אחלה הפעלה למבוגרים, וזה ברצינות.. גם ההורים מתמכרים ויחד כל המשפחה בעיניין! הפעלה למבוגרים עם ספינרים .. הלהיט החדש.

למה חשוב לשים לב מה עושים הילדים עם הספינר?

ככל שהשימוש בספינר הפך נפוץ יותר, כך גדלה גם המודעות לסכנות שטמונות בו – והכוונה היא לא רק להתמכרות, אלא גם לסכנות בטיחותיות. חשוב מאוד לוודא שהילדים הקטנים לא מנסים לפרק את הספינר, להכניס לפה חלקים ממנו (או את כולו), לא מסובבים אותו בקרבת הפנים או איברים רגישים אחרים, לא מלבישים את הטבעות על האצבעות (כבר היה מקרה שבו רק בבית חולים הצליחו להסיר ספינר מאצבע של ילד) ובאופן כללי משחקים איתו באחריות ובזהירות.

אגב, גם רבנים נדרשו לחוות דעה לגבי הצעצוע שמטריף את הילדים והתשובה: ניתן לשחק בו גם בשבת, בתנאי שהוא לא מאיר או מנצנץ, וכל עוד לא מביאים אותו לבית הכנסת.

תופעת הספינר לילדים ולמבוגרים

צעצוע הספינר כמתנה

אז הבאנו שזה להיט וכנראה שגם הרגע שלו לחלוף יגיע... עד הלהיט הבא, היום יש מלא סוגים של ספינרים לילדים, בשלל צבעים כאלו שמאירים עם דוגמאות ואין סוף לעיצובים, גם בימי הולדת מחלקים לילדים כהפתעות את הצעצוע המטריף זה מתקשר להפעלות שונות כמו יום הולדת ספורט כי הפעילות היא ספורטיבית... או יום הולדת גיבורי על שם יש ספינרים עם דוגמאות של סופרמן או באטמן ... באמת שמתחו את כל הגבולות!

אז כן או לא? כן, אבל בתנאי שאתם בטוחים שהילדים לא ינסו לאכול את הספינר, לפרק אותו או להשתמש בו בדרכים מסוכנות, וכדאי גם לא לשלם יותר מ-20 ¤ - ממילא הטרנד הבא כבר בדרך...מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


צמות בסטייל
שרון, מרכז

צמות בסטייל

בואו להכיר את עמדת הצמות של עינת - אטרקציה מדליקה וגדושה בסטייל ליום ההולדת של ילדתכם.

החל מ:₪400

0 המלצות

סיוויק הפעלות ובידור
צפון

סיוויק הפעלות ובידור

בואו לחגוג עם סיוויק בממלכת התעלולים ולהנות מחוויה מצחיקה וכיפית עם משחקים שירים והפתעות.

החל מ:₪550

10 המלצות

התיאטרון של ורד
הטבה
שרון, מרכז

התיאטרון של ורד

מופעים קסומים לילדים עם שלל אביזרים, תפאורה מרהיבה, המון העצמה וכייף.

החל מ:₪800

14 המלצות

דקלונה פעילויות לילדים
צפון, שרון, מרכז

דקלונה פעילויות לילדים

חגיגה קסומה ומרתקת עם פיות, פיראטים, גיבורי על, שירים וריקודים. לבנים ולבנות והמון הפתעות.

לא עודכן מחיר

7 המלצות