רובוכיף - הפעלת רובוטים

איזור פעילות: כל הארץ

הפרסום הוסר

רובוכיף - הפעלת רובוטים

מחפשים הפעלה מאתגרת ומגניבה ליום ההולדת של הילד/ה עם מתנה מדליקה לכל הילדים בסוף האירוע?
רובוכיף זו ההפעלה שלכם! מעבדת רובוטים ניידת מדליקה, שמגיעה ישירות למקום האירוע!

זה הזמן לבחור בין בניית רובוט מיוחד שיתעורר לחיים לבניית רובה לייזר פעיל ומדליק 
להפעלה מלאה תחרויות, קליעה למטרה, כיף ועוד!

מה קורה בהפעלה של רובוכיף?
הפעלת "יום הולדת רובוכיף" מתחלקת ל-3 חלקים:
לפני תחילת האירוע הצוות שלנו יגיע למקום החגיגה יחד עם המעבדה הרובוטית לארגון וסידור הציוד.
בחלק הראשון – מקבלים את ילד/ת יום ההולדת
נקבל את ילד/ה יום ההולדת בשיר יום הולדת מיוחד ומיד לאחר מכן נתחיל בפעילות, שבה כל ילד יקבל משימות מאתגרות. נחלק דגמי רובוכיף לבנייה לילד/ה יום ההולדת ולחברים (כמובן שהחוגג/ת יקבלו את הזכות לבחור את הדגם האהוב עליהם).
בחלק השני – הדלקת נרות
מיד לאחר הפסקת כיבוד ושתייה, נערוך טקס יום הולדת חגיגי עם הדלקת נרות על העוגה.
בחלק השלישי – תצוגת רובוטים
הגמר הגדול! תצוגת רובוטים חגיגית של כל הרובוטים שבנו הילדים לאורך הפעילות, שמופעלים על ידי שלטים וטלפונים ניידים. גם בחלק הזה ייהנו הילדים מתחרויות ומשחקים מעניינים עם הרובוטים.

מה מיוחד בהפעלה שלנו?
- ההפעלה מאוד מעניינת ומאתגרת את החשיבה והדמיון
- הילד במרכז האירוע וזוכה לטקס יום הולדת בסגנון אחר
- בסוף הפעילות כל הילדים יקבלו מתנה – ערכה להרכבת רובוט. ילד/ת יום ההולדת יקבלו מתנה מיוחדת
- ההפעלה מאוד מגבשת
- אופי הפעילות מותאם לילד/ת יום ההולדת

למי מתאימה הפעילות של רובוכיף?
- לגילאי 4-15 
- לכל גודל של קהל
- משך ההפעלה הינה כשעתיים

על חברת רובוכיף
החברה מתמחה במגוון הפעלות, ביניהן הפעלות לימי הולדת, ימי כיף, חוגים וקייטנות. עם ניסיון של כ-8 שנים בהפעלות ילדים, החברה פיתחה דגמים ייחודיים ומדליקים שבנים ובנות אוהבים, כך שבמהלך הפעילות כל הילדים נהנים ומרותקים!

ברשות החברה מגוון רחב של תוכניות והפעלות לימודיות, שימוש מושכל וחזותי ברובוטים ועד לתוכניות תל"ן והעשרה ברמות בסיסיות ומתקדמות.
תכניות הלימודים ברובוטיקה פותחו על ידי צוות רב מקצועי המורכב מאנשי חינוך וטכנולוגיה, ומועברות על ידי מורים מעולים שעברו הכשרה מיוחדת ללמד רובוטיקה במערכת החינוך.
תכניותינו מזמנות לתלמידים התנסויות לימודיות מאתגרות וחווייתיות בדגש על למידה בין תחומית ושילוב טכנולוגיות המידע. בחירת התוכנית והתאמתה לאירוע או הקייטנה נעשתה במחשבה רבה. החברה מציעה הפעלות וקייטנה לילדים שרוצים להתפתח שאוהבים גאדג'טים ועשייה מורכבת ומהנה.

במסגרת ההפעלות, רובוכיף מביאים הגברה מתקדמת, שירי יום הולדת ופרסים. החוויה שיעברו הילדים היא בלתי נשכחת ואיכותית!
 מחירים: לא עודכן.

לא עודכנו סרטונים.

תודה רבה, חוות הדעת נשלחה בהצלחה למערכת האתר ותפורסם בהקדם.


הוספת חוות דעת

אייל וטליה
פורסם בתאריך 27/04/2018 - 16:50:15

חגגנו לאייל וטליה יום הולדת שמונה בהפעלתו של ברוך- מרובוכייף. כל בנות ובני הכיתה בנו בהתלהבות את הדגמים השונים של הרובוטים, בשיתוף פעולה, במרץ ושמחה- יצרו ביחד מתקנים מדליקים ולאחר מכן- שיחקו בהפעלת הרובוטים. יום הולדת של כייף , סקרנות ויצירה. מומלץ בחום!!! ובאמת תודה רבה על ההפעלה- היה נהדר!


גאיה
פורסם בתאריך 07/11/2017 - 22:58:46

ברוך המופלא, היה לנו ברור ברגע שחשבנו איך לחגוג יום הולדת לבן שלנו בבית הספר החדש, שאנחנו מזמינים אותו שוב. הפעלה מופלאה בלי רעש, בלגן וצעקות. הילדים מרותקים ועסוקים במשך שעה ויותר בלי הפסקה. מתלהבים ממה שיצרו במו ידיהם. אף אחד לא יוצא מתוסכל או מבואס. הבנות והבנים נהנים במידה שווה. הילדים מתאמצים, צריכם להפעיל את הראש והכי חשוב בעיני מבינים את כוחה של עבודת צוות. מאושרים שגילינו אותך וממליצים מאד מאד מאד !!


ליאת חלפון
פורסם בתאריך 09/05/2016 - 12:40:51

תודה על הפעלה מדהימה היום הולדת היתה לשני בנים בני 8 שנהנו מאוד . ונהנו לא פחות מהחויה התהליך והאתגר... תודה רבה מההורים


עינת
פורסם בתאריך 11/04/2016 - 00:10:49

היי ברוך. תודה רבה רבה על הפעלת רובוטיקה מופלאה ביומולדת של יואבי. הילדים (בני 10) נהנו מאד! כולם השתתפו, הבנים והבנות. היה פשוט אליפות. תודה רבה רבה עינת


רות ברוכי
פורסם בתאריך 22/12/2015 - 00:07:35

מארנון:" הפעלה מעולה ממש, הרבה רובוטיקה, התאמה והשתלטות על קבוצה גדולה של ילדים.גם מלמד וגם מהנה. תודה רבה!!!!!"


קרן
פורסם בתאריך 08/11/2015 - 21:02:19

לכבוד רובוכיף, ברוך הנדון: יום הולדת לאופיר 30.10.2015 ברוך היקר, ביום שישי שעבר חגגנו יום הולדת 6 לאופיר. כגננת בדרך כלל אני זו מעבירה את הפעילות במסיבות של הילדים שלי, אולי פעם אחת לכל אחד משני ילדינו הבוגרים הזמנו הפעלה. הפעם ממש לא ידענו מה לארגן לאופיר שמאד אוהב לגו. מצאנו אותך בגוגל והיה פשוט הילדים היו עסוקים במשך שעתיים. הם עבדו בקבוצות, תיקשרו ביניהם, נאלצו לפתור בעיות ולהתמודד ולהפעיל את המוח. אתה היית בשלווה מוחלטת, הסתובבת ביניהם, זרקת טיפ אחד או שניים שיעזרו להם לפתור. הם התלהבו כל כך מהתוצרים שלהם ומלשחק בהם אחר כך. הרבה עצמאות הייתה להם מה שהקל עלינו ההורים כל מושלם !!! כך. היה שווה כל שקל, מעניין, מאתגר, מרענן ומדבר אליהם כל כך. תודה תודה תודה על יום ההולדת הכי מדהים שחגגנו במשפחה שלנו !!!


משפחת וקשלק
פורסם בתאריך 13/09/2015 - 09:55:47

הזמנו את רובוכיף כהפעלה לימי ההולדת של בנותנו (גיל 8 וגיל 9). איזו חוויה ! בכל אחת מהחגיגות, ברוך החזיק כ- 40 ילדים במשך שעתיים תוך שהם רוקדים, משחקים ובונים רובוטים אמתיים. הרגשנו שהיתה יום הולדת נהדרת שבה גם נהנו כל הילדים, גם היתה פעילות חינוכית ומעניינת וגם נהנו אנחנו ההורים.תודה!


רונית כנפו
פורסם בתאריך 13/09/2015 - 09:54:58

ערב טוב רציתי לומר תודה ניכר שהילדים מאוד נהנו הייתה פעילות מדהימה . לראות את הילדים שמחים ונהנים זה האושר הכי גדול להורים תודה לכם!


מאיה
פורסם בתאריך 13/09/2015 - 09:54:05

תודה על יום הולדת מקסיםםםם!! הילידם היו מאושרים וההורים התרגשו לראות את הילדים כל כך נהנים מפעילות מיוחדת ומהנה ! תודה !