צבע לשיער בגיל ההתבגרות

האינסטינקט הראשוני הוא להגיד לא. מקובל, אך תמיד חשוב לשמוע את הצד השני. פשרה בנוגע לצבע לשיער ועוד עובדות מעניינות כגון: אומברה, חינה, צבע טבעי לשיער ועוד.

האימהות בפרט וההורים בכלל תמיד נגד צבע לשיער בגיל ההתבגרות, על אחת כמה וכמה בגילאי 10-11. הבנות ממש רוצות, בעיקר כי מופעל עליהן לחץ חברתי מצד בנות הכיתה האחרות. ואז... הבית כולו כאוס כאילו הרגע פרצה מלחמת עולם שלישית. מדוע מלחמה? מכיוון שהעניין אינו רק צבע שיער לבנות, אלא מלחמת התשה על לבוש, על איפור, על בילוי עם החברות וכדומה. זה מתחיל בית הספר היסודי ונמשך הלאה. אז האם הצבע לשיער באמת מזיק? באיזה גיל אפשר להתחיל לצבוע את השיער? ואיך תוכלו להגיע לעמק השווה ולמנוע מלחמה מיותרת? "קרמל" מכריז על שלום בית ומציע פתרונות כמו צבע טבעי לשיער. אתם מוזמנים לקרוא יחד ולמצוא פשרה.

רעיונות לפי נושאים:​
סטנדאפיסטים | משחקים למבוגרים | משחקי חברה למבוגרים | סדנת צחוק | סדנאות למבוגרים | יום הולדת שנה | הפעלות לימי הולדת | לייזר טאג | חדר בריחה לילדים | רעיונות ליום הולדת 

צבע שיער לבנות – עובדות חשובות:

רוצות לצבוע את השיער? כל החברות צובעות? לפני שאתן ניגשות להורים עם הדרישה הכול כך פעוטה הזו, הנה שלוש עובדות שחשוב על צבע שיער לבנות:
עובדה ראשונה: לעתים קרובות צבע שיער מכיל "אמוניה" – גז הגורם להבהרת השיער ולהתייבשות שלו. לכן בריא כל כך ואינו מומלץ לקרקפת צעירה כשלכן. הפיתרון - צבע טבעי לשיער.
עובדה שנייה: אם בכל זאת החלטתן לצבוע את השיער, עדיף לעשות זאת אצל מעצב שיער מקצועי במספרה מוכרת כמו זו של אמא; מעצב שאתן יכולות לסמוך עליו.
עובדה שלישית: כשצובעים את השיער יש להתאים את הצבע לגוון העור שלכן, למבנה הפנים, לצבע הגבות ולצבע העיניים. לאחר שציינו שלוש עובדות חשובות, הגיע הזמן להתקדם עוד צעד אחד לעבר המטרה ולהתפשר.

צבע שיער לבנות - היית מסכימה? אולי ביום הולדת..

צבע לשיער – ארבע הפשרות:

כפי שאמרנו קודם לכן, "קרמל" שומר על שלום הבית ומציע ארבע פשרות בעניין צבע לשיער בגיל ההתבגרות שיותירו את כל הצדדים מרוצים:

הפשרה הראשונה - "אומברה": בקיץ האחרון הגיע לישראל הטרנד החדש והיוקרתי ביותר הקרוי "שיער האומברה". מה זה אומר? קצוות השיער צבועות בצבע שונה מן השורשים כמו למשל צהוב וסגול. פיתרון מעולה אם אתם ההורים לא מרשים לבנותיכם לצבוע את השיער כולו. קחו אותן למספרה, צבעו אך ורק את קצוות השיער או חצי ממנו בגוון שהן אוהבות וחסל סדר מריבות.

פשרה שנייה - צבע טבעי לשיער: כדי למנוע מריבות מיותרות ולהעניק לבנות מעט נגיעה לעולם שכולו אופנה וסטיילינג (לפחות בתחום אחד) אתם יכולים להגיע להסכמה שצבע השיער יהיה טבעי. הצבעים הטבעיים עשויים ללא מחמצנים, ללא אמוניה, עמידים מאוד ובעלי פגמנטים חזקים.

פשרה שלישית - חינה לשיער. כן, תצחקו, תצחקו. חינה אמנם נראית כמו משהו ששאבנו מהארכיון של שנות ה-80 וה-90, אך היא פיתרון מעולה ומדליק המספק לבנות התנסות בגוון המתאים להן וכדומה. חינה היא צבע שיער לחלוטין טבעי ונגיש, ללא חמצן, אמוניה וכדומה. יתרון נוסף הוא שהצבע דוהה לאחר חודש או חודשיים ניתן להתנסות לצבע אחר.

פשרה רביעית - "לזרוק" גוונים: אתם לא מוכנים לשמוע על צבע לשיער? מאמינים כי צבע שיער צבעי הוא לא בהכרח דבר רע? מקובל.אך אם הבנות בכל זאת מתעקשות, אתם יכולים לקחת אותם למספרה ולצבוע רק שניים או שלושה קווצות שיער קטנות שיעניקו לבנות מראה מהמם ושיקי (אנו קוראים לכך גוונים לשיער) צבע טבעי לשיער יהיה פיתרון נפלא גם כאשר מדובר רק בגוונים. 

צבעתן את השיער? יש לכן המלצה על ספר, על צבע מסוים או על חברה מסוימת? עדכנו אותנו בדברים הכי חמים בפורום או בעמוד הפייסבוק.

   מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


אלמוג שור במופע סטנדאפ לרווקות
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דרום

אלמוג שור במופע סטנדאפ לרווקות

את המסיבה הזאת לא תשכחו! חוויה מצחיקה בטירוף עם שאלון חתן כלה, משחקים ועוד.

4 המלצות

VR-ZONE- מציאות מדומה
כל הארץ

VR-ZONE- מציאות מדומה

טירוף חושים במתחם נייד של מציאות מדהימה! לא תאמינו עד כמה זה אמיתי אם לא תנסו

החל מ:₪1000

9 המלצות

Lili Flowers - שזירה מדליקה
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דרום

Lili Flowers - שזירה מדליקה

חוויה יצירתית של שזירת פרחים טריים בה ניצור שלל יצירות מדהימות ורחניות מפרחים צבעוניים.

צביקה קרוכמל מרצה ומספר סיפורים
הטבה
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דרום

צביקה קרוכמל מרצה ומספר סיפורים

חוויה עוצרת נשימה שתיקח אתכם אל תוך עולם הבילוש והמתח עד לפיצוח החקירה.

24 המלצות