יום הולדת אופנתית לבנות

לכל אחת מאיתנו יש חלום ילדות, חלק חולמים לטוס חלק חולמים לפגוש דמות אהובה וחלק פשוט חולמות להיות דוגמניות.. מה כולל אירוע מיוחד כזה?

בילדות אנחנו מתחילים לעצב את עצמנו ומרשים לעצמנו לחלום ולהפליג בדמיון. ילדים רבים חולמים להיות טייסים או רופאים, בעוד שבנות רבות חולמות להיות שחקניות או דוגמניות. כיום, בעידן בו אנחנו חשופים לכל כך הרבה פלטפורמות ורשתות חברתיות, הילדים שלנו נחשפים לגיבורי השעה אשר במהרה הופכים להיות המודל לחיקוי שלהם. יום הולדת הוא יום בו כל החלומות כשרים, ומעבר לכך יום בו כל החלומות מתגשמים. אמרנו לא פעם שעבור הילדים שלנו נעשה הכל, וכאשר מדובר ביום החג הפרטי שלהם – הרי שנעשה הכל. בנות רבות אשר חולמות להיות דוגמניות יכולות להגשים את חלום הדוגמנות האישי שלהן בחגיגת יום הולדת אופנתית.

רעיונות לפי נושאים:​
סטנדאפיסטים | משחקים למבוגרים | משחקי חברה למבוגרים | סדנת צחוק | סדנאות למבוגרים | יום הולדת שנה | הפעלות לימי הולדת | לייזר טאג | חדר בריחה לילדים | רעיונות ליום הולדת 

חולמת להיות דוגמנית על מסלול? אנחנו נעזור לך להגשים את החלום

מסיבה לבנות בלבד

בנות רבות עורכות במהלך השנה מסיבות פיג'מות. בכל פעם מארחת חברה אחרת את המסיבה הגדולה שהפכה לטרנד על זמני בקרב הבנות – מסיבה שכולה בנות, כייף ותחביבים הייחודים אך ורק לבנות. ביום ההולדת ישנה אפשרות לקחת צעד קדימה את מסיבת הפיג'מות ולהפוך אותה לאירוע אשר מאדיר את המין הנשי והופך את הבנות שלנו למה שהן חולמות כל השנה להיות אך לא מתאפשר להן: דוגמניות. יום הולדת אופנתית מנגישה לבנות חווייה יוצאת דופן בה הן מקבלות טעימה מהעולם שכל כך קוסם להן תוך שמעצימים אותן על מי שהן ועל כן שכל אחת יפה בדרכה. ביום שכזה כולן דוגמניות, כולן יפות וכולן זוכות לטיפול מפנק.

פינוק שלא יבייש אף אשה

באירוע כדוגמת יום הולדת אופנתית כל אחת מחברותייה של הילדה החוגגת הופכת להיות נסיכה של ממש והיא זוכה לקבל טיפול יופי אשר הופך את הבנות לגברות קטנות ומגונדרות. אם בשגרת היום אנחנו לא מרשים לבנות להתאפר ולמרוח לק, הרי שביום ההולדת שנושאת על דגלה אירוע דוגמנות קטן, בוטיקי וביתי, הרי שנאפשר להן לגעת בחלום. באירוע שכזה כל ילדה זוכה להיות ילדת יום הולדת אופנתית תוך שהיא חולקת עם יתר הבנות את החוויה הכייפית ויוצאת הדופן. כמובן שהאירוע נשאר כמזכרת נעימה ומעצימה אשר מקנה לבנות רבות חיזוק בביטחון העצמי וקבלת עצמה כפי שהיא.

מה כולל אירוע כזה?

יום הולדת דוגמנית הוא יום הולדת אשר שם במרכז את הבנות והופך אותן לכוכבות קטנות. הן מתלבשות בבגדים מגונדרים, זוכות לתסרוקת מיוחדת בשיער, לאיפור קל ומריחת לק צבעוני אשר הופך אותן לנשים קטנות. באירוע יום הולדת אופנתית הבנות מתגבשות והחברות הטובה ביניהן אף מתחזקת מאחר והן עובדות ביחד על חוויה מהנה ויוצאת דופן אשר תהפוך לשיחת היום למחרת. מעבר לכך, אפשר לערוך את המסיבה בקונספט של מלכת יופי כאשר כל הבנות זוכות לטעום מהטייטל המרגש ולהיות מלכות. אירועי הקונספט יוצרים יום הולדת בוטיקי אשר מאפשר לחברים הקרובים לחגוג ביחד תוך מתן תשומת לב מירבית לכל אחד ואחת.מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


לימור בנדל סקסולוגית
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דרום

לימור בנדל סקסולוגית

מסיבה מצחיקה וחוויתית שנבנתה במיוחד עבורכן ומכילה בתוכה הרבה הומור וצחוק.

לא עודכן מחיר

0 המלצות

סדנת אלתור ותיאטרון פלייבק
כל הארץ

סדנת אלתור ותיאטרון פלייבק

חוויה מרגשת, מצחיקה וייחודית בה נשתמש ביכולות האלתור לספר את החוויות שלכם.

לא עודכן מחיר

10 המלצות

אסקייפ טנט
נבדק
כל הארץ

אסקייפ טנט

פעילות ייחודית בסגנון חדרי הבריחה המתרחשת כולה בתוך אוהלי שטח ענקיים שמגיעים עד אליכם!

לא עודכן מחיר

56 המלצות

מאור ממן סטנדאפ והנחיית אירועים
כל הארץ

מאור ממן סטנדאפ והנחיית אירועים

מאור ממן יפיל אתכם מצחוק במופע בידור יחיד במינו המשלב אילתורים וחיקויים מצחיקים בטרוף.

לא עודכן מחיר

6 המלצות