סיפור באוכל

איזור פעילות: צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דרום

להזמנות: 073-7842357

סיפור באוכל

זאת לא עוד סדנת בישול ואכילה אלא קונספט שהולך לסחוף אתכם בעקבות כל הרגשות הכי עמוקים שנמצאים בתוככם.

שלום , שמי שרה גלב ואני כותבת , בשלנית ומנחת סדנאות .אני רוצה להזמין אתכם לחוויה קסומה ומיוחדת שתשמח את הבטן בשפע טעמים ותפתח לכם את הלב בעזרת סיפורים . כמה פעמים רציתם לחגוג באופן שונה ומשמעותי ?מבטיחה לכם שאת החגיגה הזאת לא תשכחו הרבה זמן – היא תגרום לכם הנאה וחיבור מיוחד למי שאיתכם .
 

מה זה סיפור ואוכל
סיפור באוכל הוא קונצפט יחודי . זו בעצם ארוחה משותפת שמגרה את כל החושים . בחגיגה הזו גם אוכלים וגם שותים אבל יותר מזה – כל מנה שמוגשת פותחת את הלב ועוזרת לזיכרונות לצוף ולצאת החוצה . הרי כולנו יודעים שאוכל מכיל המון דברים נוספים – דמויות אהובות , געגועים , רגשות ואפילו היסטוריה . כשיושבים יחד באווירה אינטימית , עם יין , מטעמים והנחיה קורים דברים מופלאים -ואתם תופתעו לגלות כמה סיפורים מסתתרים שם ...
 

איך זה עובד ?
אני מתאימה ותופרת כל סדנה בדיוק לחלום שלכם – אנחנו בוחרים יחד נושא מרתק שילווה את הסדנה ויתאים לאנשים שמגיעים – למשל – ילדות , חופש , תשוקה , חברות ועוד...לכל נושא אני מרכיבה תפריט מיוחד , מלא צבע של חמש מנות . כל מנה מתקשרת עם הנושא ועוזרת לסיפור או זיכרון לצאת לאור .(למשל – בארוחה בנושא חברות – מה לב הקשר , מה החברות מכילה בתוכה – תוגש דלעת ערמונים במילוי ערמונים ופטריות על משקל – במה " ממולאת " החברות ...) החיבור בין האוכל , היין וההנחיה עובד כמו קסם ולכן אנשים נפתחים ללא מאמץ . הישיבה המשותפת והאינטימיות מאפשרים חוויה שהיא הרבה מעבר לאוכל . היא חוויה של כל החושים , הטעמים וגם של הלב .
 

החוויה הכוללת תגרום לכם להתחבר. גם לעצמכם וגם לאנשים סביבכם ,ואפילו לגלות משהו חד עליכם ועל האחרים . בעיקר זאת חגיגה – חוויה שמחה , מרתקת , מפתיעה וכמובן טעימה .
 

הארוחה כוללת:
- הארוחה טבעונית צמחונית
- אירוע בוטיק קטן
- מושלם למשפחה , חברים , אירגונים
 

הרשו לעצמכם להיסחף בעקבות הקסם והטעם.   מחירים: לא עודכן.
למידע נוסף והזמנות:
073-7842357

לא עודכנו סרטונים.

תודה רבה, חוות הדעת נשלחה בהצלחה למערכת האתר ותפורסם בהקדם.


הוספת חוות דעת