סודות ליום הולדת מוצלח

כל הסודות ליום הולדת מוצלח

יום הולדת הוא יום מיוחד, יום אשר חייב להיות מוצלח במיוחד. אז מה הסודות ליום הולדת מוצלח ומיוחד?

"יום הולדת יש רק פעם בשנה" רק פעם בשנה הילד חוגג יום הולדת, יום קסום בשבילו, יום של עוצמה שחשובה מאוד בשבילו. זהו יום שאינו חוזר בכל יום ולכן הילד צריך להיות שותף מלא בקבלת ההחלטות לגבי יום הולדתו. הרגשת שיתוף זו תעלה בו את רמת ההתרגשות והשמחה ותתרום רבות לביטחונו העצמי. אילו דברים חשובים יש לקחת בחשבון?
סודות ליום הולדת מוצלח
נושא היום הולדת
ראשית, כדי להתייעץ עם ילד היום הולדת בבחירת נושא המסיבה. לאחר מכן, צריך למצוא מפעיל מתאים. מפעילים טובים קיימים בשפע, יש לשמוע המלצות מחברים, להתבונן בסרטונים אפילו ניתן לבקש להגיע להפעלת יום הולדת קרובה. מפעילים טובים נתפסים מהר, לכן כדי להיערך כחודשיים מראש. מצד שני, הורים יצירתיים אשר מעוניינים להפעיל לבדם את יום ההולדת צריכים לקחת בחשבון ולתכנן נכון את הזמן וכמובן להכין את המשחקים מראש.

מקום יום ההולדת
החליטו אם היום הולדת תתקיים בבית או בחוץ. יום הולדת בבית מצריך סידור הבית בהתאם כדי שיהיה מרווח ונטול סיכונים. יום הולדת בחוץ כמו בפארק, גינה ים, יש לשים לב לתחזית מזג האוויר. יש להביא מחצלות ולפרוס אותן בצל, לדאוג למקור חשמל, לדאוג למים, שולחן מתקפל וכל מה שדרוש. בחרו
מקום נגיש ונוח לילדים ולהוריהם.

הזמנות
ברגע שהחלטתם על מקום ותאריך היום הולדת, כדאי להודיע למוזמנים כדי לשריין את התאריך. מספר ימים לפני תאריך יום ההולדת מומלץ לחלק הזמנות. הזמנות מושכות ומעניינות שיעידו על ההפעלה הצפויה למוזמנים. וכן ניתן לאזכר את המוזמנים או הוריהם יום לפני במייל או סמס לנייד.

קישוט המקום
קשטו את המקום בבלונים (עדיף במקום גבוה), הכינו שלט לכניסה, תלו דגלוני יום הולדת וקשטו את כיסא היום הולדת.

אוכל וממתקים
באמצע הפעילות כדי לעשות הפסקה ולכבד את הילדים בפיצה או בנקניקיה בלחמנייה, פיתות אם ממרחים שונים, בורקסים או כל דבר אחר. אל תשכחו את המפיות. יש לדאוג לשתיה: הרבה מים ואפשר גם מיץ או טרופיות. והכי חשוב הממתקים, ניתן להכין שקיות אישיות לכל ילד או להניח קעריות גדולות עם ממתקים על שולחן.

עוגת יום הולדת
אין מסיבה בלי עוגה - זוהי גולת הכותרת של היום הולדת, הילדים אוהבים עוגות בעיקר עוגת שוקולד. כיום יש שפע של סוגי קישוטים לעוגות מבצק סוכר, דפים מודפסים ואכילים דמויות מבצק סוכר, סוכריות ועוד. ניתן להזמין עוגת יום הולדת מעוצבת לפי בחירות של הילד, וכמובן שלהכין עוגה ביתית טעימה ולקשט אותה ביחד עם הילד- אין כיף גדול מזה! תדאגו להביא את הנרות והגפרורים וישנם גם זיקוקים. את העוגה מחלקים לילדים לקראת סוף היום הולדת.

הפתעות ופרסים
תחלקו לכל הילדים פרסים בסוף היום הולדת. ועדיף לקנות כמה פרסים נוספים אם נשבר לילד או שהגיעו אורחים נוספים ליום ההולדת. בדקו מראש עם המפעיל אם הוא מספק
פרסים.

ארגון יום הולדת מוצלח מצריך תכנון וחשיבה לגבי המיקום, הנושא, האוכל, הקישוטים, ההזמנות, הפרסים והעוגה. הכי חשוב לא לשכוח מצלמה, כדי שתישאר מזכרת מתוקה. בהצלחה!מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

הפעלות מגוונות

הפעלות מגוונות

26/05/2013 16:14:48

מגוון אפשרויות ההפעלות לימי הולדת הוא אין סופי. ככל שרמת היצירתיות גבוה כך תצליחו לרתק ולעניין את הילדים.
יום הולדת לתאומים

יום הולדת לתאומים

03/06/2013 17:02:39

יום הולדת לתאומים זו חגיגה כפולה. כך גם העלות, הכיבוד והמוזמנים. איך תחגגו ותשרדו את האירוע בחיוכים
יום הולדת חסכוני

יום הולדת חסכוני

11/06/2013 18:35:09

הוצאת יום ההולדת יכולה להגיע לאלפי שקלים. למה לא מומלץ להרגיל ילדים לחגיגה יקרה ואיך תיצרו חוויה חסכונית וקסומה
שירים לקטנטנים

שירים לקטנטנים

17/06/2013 15:56:23

איך לבחור את השיר המועדף? שירים לקטנטנים הם רק חלק מיום הולדת מושלם. מה ללבוש ביום ההולדת שלי?
טיפים לארגון יום הולדת

טיפים לארגון יום הולדת

20/06/2013 17:33:19

ארגון ותכנון יום הולדת מוצלח מחייב הכנה מראש של כמה כללים חשובים, וזאת כדי שהשמחה תהיה מבטיחה.
אביזרים ליום הולדת

אביזרים ליום הולדת

27/06/2013 09:21:09

אביזרים ליום הולדת הם פריטים ומוצרים שבכוחם להפוך ולשדרג כל מסיבה לסיפור הצלחה, מקורי ייחודי וססגוני.
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר