סדנת צילום

זה שלכולנו יש מצלמה בסמארטפון לא הופך אותנו לצלמים, וגם אם יש לנו חשבון אינסטגרם בו התמונות שלנו גורפות הרבה לייקים ופרגונים. צילום זאת אומנות, עולם ומלואו של מסרים, חוויות, תחושות, טעמים ומה לא. סדנאות צילום, אפילו ברמת מתחילים, מעבירות את המשתתפים בהן ממצב חובבנות למקצוענות, ומרגע שהשתתפתם בה התמונות שלכם כבר לא ייראו אותו דבר.

מגוון הצעות של סדנאות צילום לבחירתכם

סדנאות יצירה מהנות

צפון
סדנאות יצירה כיפיות: אמיגורומי, פורינג, פיסול בנייר, ציור אינטואיטיבי ועוד שלל סדנאות.

סדנת צילום בסמארטפון - piclike

כל הארץ
בואו ללמוד לצלם כמו מקצוענים במצלמה שיש לכל אחד ואחד מאיתנו בכיס!
החל מ: ₪1200
11 המלצות

דפנה קצור - צילומי בוקים ודיוקן אישי

שרון, מרכז
חולמת להיות דוגמנית? בוק מיוחד לבת מצווה הינו חוויה ומזכרת מהממת ומיוחדת רק שלך.

דפנה קצור - סדנת צילום

שרון, מרכז
מגוון סדנאות צילום חוויתיות, מהנות ומגבשות! צילומים בטבע, פורטרטים בסטודיו ועוד
8 המלצות

סטודיו לצילום - דוד שי

צפון
חווית צילום איכותית, צילומי סטודיו, צילום קליפ בת מצווה, צילומי וידאו, מגנטים ועוד.

סטודיו סלפי

כל הארץ
האטרקציה הלוהטת הבאה כזאת שתשאיר לכם מזכרת מיוחדת מאירוע של פעם בחיים.
8 המלצות

סדנת סרטוני אנימציה לילדים

צפון, שרון, מרכז
סדנה מקורית מהסרטים! יוצרים, מפסלים, מצלמים ועורכים סרטוני אנימציה מדליקים.
10 המלצות

סדנת צילום

עידן הטלפונים החכמים הפך את כולנו לצלמים חובבים. הנייד שנצמד אלינו לכל מקום אליו אנחנו הולכים זמין תמיד לצלם ולתעד את כל מה שרק זז מסביבנו. איכויות הצילום הולכות ועולות מדור לדור של המכשירים הניידים אבל מה עם איכויות המצלמים?
לא צריך להיות צלם מקצועי בשביל לקבל שלל תמונות איכותיות, אבל אין ספק שכל אחד יוכל להיעזר בהדרכה של סדנת צילום לשיפור ושכלול היכולות.

סדנת צילום לחובבים
צילום כתחביב הפך לזמין ונגיש יותר מאז שהסתיים עידן הפילם. לפני המצלמות הדיגיטליות והמצלמות שבטלפונים הניידים הציוד היה יקר, רכישת הפילם למצלמה ופיתוח התמונות היו סיפור כלכלי לא זול ולכן נהגו בזמנו לצלם כל תמונה רק פעם אחת ולחסוך בכמות התמונות. מי שרצה לפתח את הצילום כתחביב ביקר במספר סדנאות לצילום בכדי ללמוד איך להוציא מכל תמונה ותמונה את המקסימום. כיום צלם חובב יכול להסתפק בהשתתפות חד פעמית באחת ממגוון סדנאות צילום למתחילים, לקבל את היסודות אותם מקנה סדנת צילום ולהמשיך להתאמן בכוחות עצמו או בתוספת עזרה מהחומרים הנמצאים און ליין.
ניתן למצוא שפע של סדנאות צילום למתחילים, מתקדמים, סדנאות צילום המתמקדות בנושא מסוים כגון פורטרטים, נוף, בעלי חיים וכדומה.
צלם חובב יוכל להסתפק בצילום בסמארטפון ולהשתתף במהלך סדנת צילום המיועדת ללימוד יסודות הצילום במכשיר זה בלבד, או שיוכל לרכוש מצלמה מקצועית ולקחת סדנת צילום סטילס במצלמה מקצועית. הכל לפי מטרות ועניין התחביב.

סדנת צילום מקצועית
צלמים מקצועיים או כאלה ששואפים להיות מקצועיים בתחום יתמקדו לרוב בהשתתפות במהלך סדנת צילום מקצועית. מי שמבקש ללמוד את כל רזי המקצוע יוכל למצוא מיני סדנאות צילום אותן מעבירים צלמים מקצועיים מהתחום. סדנאות צילום מקצועיות יתחילו מרמה של מתחילים עד לשלב מתקדם ולאחר מכן ניתן להמשיך ללמוד סדנת צילום למתקדמים ואפילו להירשם למסלול מלא ללימוד צילום בבית ספר לצילום המורכב משלל סדנאות צילום לפי רמה ולפי נושא.
מי שכבר בקיא ברמה הבסיסית יוכל תמיד למצוא סדנת צילום ספציפית לסגנון צילום מסוים ולשפר את היכולות שלו בתחום הזה. למשל ניתן למצוא סדנאות צילום יומיות המתמקדות בסוג צילום ייחודי כגון בר/בת מצווה, צילומי אירועים, צילומי ניו בורן, צילומי אוכל, צילומי ביוטי ועוד.
אלה החולמים להפוך לצלמים מקצועיים יוכלו במקרים מסוימים לקבל סדנת צילום חינם בעת רכישת מצלמה מקצועית מבתי ספר לצילום, בחסות מותגים של יצרני מצלמות או מחנויות מסוימות בכדי ללמוד את התפעול הבסיסי והפונקציות העיקריות של המצלמה עצמה, כלי הכרחי לכל האוחז בידו מצלמה.

סדנת צילום באירוע
מחפשים משהו שיעניין את כולם לאירוע חברה הבא שלכם? למסיבת יום הולדת של אבא? אירוע פרישה של עובד ותיק? העשרה לעובדים שאינה קשורה לענייניי העבודה? סדנת צילום היא בחירה מצוינת מכיוון שהיא מתאימה לטווח גדול של קהל מכל הגילאים ומכל הסוגים, רק הביאו טלפון חכם או מצלמה דיגיטלית ותוכלו להשתתף. מסיבת יום הולדת לקהל מבוגר היא אירוע מעולה להעביר בו סדנת צילום למתחילים, ככה תוכל גם סבתא לשפר את איכות התמונות שהיא מצלמת את הנכדים, וגם אמא תוכל לצלם בצורה ברורה יותר את הפרחים שהיא מגדלת באדנית. יום גיבוש בחיק הטבע לעובדים מלווה בצלם מקצועי שהוא גם יום טיול וגם סדנת צילום יעשיר את החוויה ויגבש את הקהל המשתתף בה וכמובן שהמשתתפים יחזרו עם תמונות איכותיות למזכרת מיום זה.

סדנאות צילום, סדנת צילום

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר