נצמדים לנושא מיוחד שהילד אוהב

יום הולדת בנושא אישי ששמים בו דגש על אהבותיו, תחביביו, עיסוקיו או כישרונותיו של הבן או הבת החוגגים.

יום הולדת אישית מזמנת הזדמנות מיוחדת לחגיגה אישית ומיוחדת עבור החוגג/ת. בחגיגה הילד נמצא במרכז, הוא בוחר את נושא האירוע, את סוג ההפעלה, את העלילה, את המוזמנים וכמובן את עיצוב העוגה.

נצמדים לנושא מיוחד שהילד אוהב

במה לכישרון של הילד

הילד מוכשר, זו ההזדמנות והרגע המתאים לעלות על במת יום ההולדת ולשתף את כל המוזמנים בחגיגה אישית ומיוחדת. ילד עם כישרון בהצגה יכול להציג את העלילה ולעשות המחזה אישית. כישרון בשירה יכול להתבטא במסיבת קריוקי, שירים וריקודים. בעל השמחה יעלה על הבמה וישיר בפני המוזמנים. כישרון בכלי נגינה יעורר אהדה וכולם יאזינו למנגינה. כשרון בבדיחות וחיקויים יצחיק את כל הילדים. וכמובן שכישרון באפיה יהפוך את החגיגה לממש מתוקה. לכל ילד יש את הכישרון המיוחד שלו שיכול להתבלט ביום הולדתו.

 

בחירתו של הילד

יומולדת יש רק פעם בשנה והילד מתרגש, מתכנן ומצפה ליום הולדתו. זה היום שהילד צריך להרגיש כמלך ליום אחד ולהחליט על בחירת נושא ליום ההולדת, נושא שקרוב לליבו. ביום מיוחד זה ניתן להיצמד לנושא מסוים ולבחור הפעלה מתאימה, עוגה מתאימה ואפילו פרסים תואמים. מגוון האפשרויות הוא רחב: יום הולדת גיבורי על, אבירים, פיראטים, בלשים, נסיכות, פיות, יום הולדת מהאגדות, טבחים צעירי (מאסטר שף), עיצוב עוגות בצק סוכר, עיצוב בגדים וציור עליהם, יום ספא, איפור, יום הולדת לחימה, ספורט, כדורגל, מכוניות, קרטינג, פיינטבול, אינדיאנים, הישרדות, הצגות לבחירה, ליצנים, חיות, עולם היצירה, בלונים, בועות סבון ענקיות, פעילות בבריכה, סרט בקולנוע, יום הולדת חלל וכדור הארץ, מדעים וניסויים, מתקנים מתנפחים רטובים או יבשים, דרקונים, דינוזאורים ועוד...אחרי שהילד בוחר את הנושא האהוב עליו ביותר ניתן להתאים לכך את כל החגיגה, הקישוטים, המפות, הכוסות, הבלונים, השלטים, ההזמנות, הפרסים וכמובן את העוגה והנרות.

העצמת הילד ביום הולדתו

ילדים שונים ומגוונים באופיים, חלקם מלאי בטחון עצמי וחלקם שקטים ומופנמים, לכן חשוב להעלות את ביטחונם העצמי ולהעצים אותם ביום הולדתם. קודם כל יש לבחור ביחד עם הילד נושא ליום ההולדת, החליטו ביחד עם הילד מי יהיו המוזמנים לחגיגה ושיחלק בעצמו את ההזמנות, תנו לילד לבחור את הבגדים ליום הולדת, את המוסיקה, את הקישוטים, הממתקים ואת עוגת היום הולדת הכינו עם הילד וכמובן שהילד יקשט את העוגה. יש לדאוג שהמפעיל יעמיד את הילד במקום מרכזי: יבחר ילדים לפעילויות, יקבל החלטות ויחלק פרסים בסוף היום הולדת. אם ההפעלה היא עצמית רצוי לתת לילד להפעיל את הילדים במשחקים והפעילויות המתוכננות (בעזרת ההורים). כך הילד ירגיש במרכז יום הולדת, יתרגש ויעצים את תחושת הערכה, השייכות ובטחונו העצמי.

 

חשוב להיצמד לנושא מיוחד שהילד אוהב, להקשיב לרצונותיו, לשתפו בכל תהליך תכנון היום הולדת וכך להעצים את תחושת השמחה. ביום מיוחד זה הילד ירגיש עצמו יחיד ומיוחד כמלך ליום אחד.מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

  • יום הולדת לתאומים
    יום הולדת לתאומים זו חגיגה כפולה. כך גם העלות, הכיבוד והמוזמנים. איך תחגגו ותשרדו את האירוע בחיוכים
  • הפעלות מגוונות
    מגוון אפשרויות ההפעלות לימי הולדת הוא אין סופי. ככל שרמת היצירתיות גבוה כך תצליחו לרתק ולעניין את הילדים.
  • חוגגים מחוץ לבית יתרונות וחסרונות
    חגיגת יום ההולדת שנערכת מחוץ לבית יכולה להיעשות במקומות מגוונים ומעניינים שיותירו רושם על האורחים.

אורלי בלון לי הליצנית
שרון, מרכז

אורלי בלון לי הליצנית

ליצנית מיוחדת במינה ואלופה בבלוני צורות! לכל אירוע היא מתאימה, מרגשת ומצחיקה!

לא עודכן מחיר

8 המלצות

חיים פרץ אמן על חושי
הטבה
כל הארץ

חיים פרץ אמן על חושי

מופע על חושי מדהים עם המון כישרון, אנרגיות והומור שלא נראה כמוהו עם אמן החושים חיים פרץ.

לא עודכן מחיר

11 המלצות

בנות יוצרות באהבה
כל הארץ

בנות יוצרות באהבה

יצירות קסומות ומרהיבות בשלל קונספטים, כריות, Lol, תיקים, פיות, מיניאטורות ועוד לבנים ולבנות.

החל מ:₪1000

0 המלצות

הקרנבל של טל - גיבורות וגיבורי על
שרון, מרכז, ירושלים, דרום

הקרנבל של טל - גיבורות וגיבורי על

חגיגה של גיבורי על! החבילה המושלמת ליומולדת של גיבורים, משחקים, בועות מתוקות ועוד הפתעות.

לא עודכן מחיר

11 המלצות