משחקי אלתורים והפעלה משעשעים

הבאנו לכם מספר דוגמאות של משחקי אלתורים מומלצים וכיפיים לכל אירוע ולכל הפעלה - הכל כדי שהאירוע הבא שלכם יהיה מושלם.

משחקי אלתורים, או בשמם הנוסף אימפרוביזציה, אלו משחקי חברה מצחיקים ומאתגרים המתאימים לקבוצה של אנשים. בכל המשחקים יש מנחה שמנהל את המשחקים ואת הסדר שלהם כך שהם יתנהלו בקצב מהיר ומשעשע.

במשחקים אלו נדרשת יצירתיות ודמיון ואינסוף של הומור. המשחקים מאתגרים את הדמיון ומוציאים ממכם התנהגויות ומשפטים לא מתוכננים, כך שנוצרות סיטואציות מצחיקות במיוחד. משחקי האלתורים מתאימים כמעט לכל גיל ומומלצים במיוחד בערבי חברה או ערבי גיבוש עם החברים, משפחה והקולגות בעבודה.

 

הבאנו לכם מספר דוגמאות של משחקי אלתורים מומלצים וכיפיים לכל אירוע ולכל הפעלה:

משחק היכרות משחק מעולה כמשחק ההתחלתי שאתו פותחים את הערב. דרך נהדרת לבצע סבב היכרות של שמות כל המשתתפים.

עומדים במעגל, כל אחד אומר את שמו תוך ליווי השם בתנועה מצחיקה ויצירתית- לדוגמה השם אבי עם הנפת ידיים, יוסי עם קפיצה קטנה, נורית עומדת על רגל אחת ועוד מגוון תנועות כיד הדמיון.

לאחר שכולם הציגו את עצמם ואת התנועה שבחרו, בוחרים משתתף שמתחיל את סבב השמות של כולם תוך חיקוי התנועה שהם עשו- לדוגמה אבי קורא בשם "יוסי" תוך ליווי התנועה של קפיצה קטנה שיוסי בחר.

כעת יוסי הוא זה שצריך לומר שם של מישהו אחר תוך התנועה של אותו אדם וכך הלאה.

יש לעשות את סבב השמות במהירות עם סטופר הסופר לאחור 2 דקות. משתתף שלא הגיב מהר כאשר קראו בשמו או שלא זכר נכון את התנועה המאפיינת את השם שאמר, יוצא מהמשחק.

המנצחים הם שני המשתתפים האחרונים שנשארו מהמעגל. המשחק מתאים לכל גיל ובכל אירוע חברה. משחק נהדר לקבוצה של אנשים שנפגשים בפעם הראשונה או שלא כולם מכירים אחד את השני.

משחקי אלתורים והפעלה משעשעים לכל אירוע ולכל גיל

משחק "מילה בפנטומימה"- זהו משחק מציק ומגבש במיוחד, הצלחת המשחק תלויה בעבודת צוות ושיתוף פעולה. מתחלקים ל-2 קבוצות. קבוצה אחת מבצעת את המשחק בזמן שהקבוצה השנייה צופה. חברי הקבוצה בוחרים אדם אחד אשר יתחיל את המשחק בזמן שכל השאר יוצאים מחוץ לחדר.

חברי הקבוצה השנייה בוחרים שם של עצם דומם כלשהו אשר על חבר הקבוצה הראשונה שנשאר בחדר להעביר בפנטומימה לשאר חברי הקבוצה שמחכים בחוץ. אסור לדבר כלל או לעשות קולות, שם העצם הדומם מוכרח לעבור הלאה רק על ידי השימוש בפנטומימה.

לאחר ששם העצם הדומם נבחר מכניסים אחד מחברי הקבוצה שמחכה בחוץ, חבר הקבוצה שנשאר בחדר צריך לרמוז על שם העצם באמצעות הידיים, הרגליים וככל העולה על רוחו, רק ללא קול. לאחר דקה מכניסים חבר קבוצה נוסף שמחכה בחוץ וחבר הקבוצה השני צריך להעביר גם בפנטומימה מה שהוא הבין מחבר הקבוצה הראשון. כך ממשיכים להכניס את חברי הקבוצה שנשארה בחוץ לפי הסדר עד שכולם מעבירים אחד לשני את התיאור בפנטומימה.

לאחר שכולם בתוך החדר כל אחד אומר מה השם שהוא הבין שהיה עליו להעביר בפנטומימה, לרוב התוצאה היא הפוכה לחלוטין ומצחיקה נורא.

לאחר מכן מחליפים בין הקבוצות כך שעליהם כעת להעביר את שם העצם הדומם שהקבוצה הראשונה תבחר בפנטומימה. משחק נהדר לקבוצה גדולה של אנשים ולכל גיל.

 

משחק "סיפור שקרה לי" משחק מלא בהומור ואנרגיה. בוחרים משתתף אחד שיספר סיפור מצחיק או הזוי שקרה לו במהלך חייו, רצוי סיפור מטיול שעשה בחו"ל או בארץ..

בנוסף בוחרים עוד 3 משתתפים אשר יהיו ה"סרטון" של הסיפור.

מספר הסיפור מתחיל לספר את כל הסיפור, בעיקר כאשר ישנם סיטואציות מצחיקות, בזמן הזה שלושת המשתתפים האחרים משתפים פעולה יחד כדי ל"החיות" את הסיטואציה ולהדגים מה קרה במהלך כל הסיפור.

התוצאה היא מראה קורע מצחוק שלא תשכחו עוד הרבה זמן, מומלץ לשלוף טלפונים ולצלם את הרגעים המצחיקים האלו.

משחק מומלץ במיוחד למסיבות רווקים, מסיבת רווקות וגם למשחקי הפעלה לילדים ולנוער. משחק מגבש מאוד ועוזר "לשבור את הקרח".

 

משחק "סיפור בהמשכים" – משחק אלתור מלא דמיון ויצירתיות. בוחרים 5-6 משתתפים אשר יעמדו בשורה אחת. כל משתתף לפי תורו ולפי סדר העמידה שלו מתחיל לספר סיפור על פי סדר האלף-בית. המנחה הוא זה הקובע מתי אותו משתתף צריך להפסיק את סיפורו והבא אחריו צריך להמשיך את הסיפור מהאות הבאה לפי הסדר.

המטרה היא להמשיך את הסיפור מהנקודה בה המשתתף האחרון סיים את סיפורו כך שהעלילה תימשך עד סיום האלף-בית.

משחק מצחיק ומלא בהומור, עלילת הסיפור שמתקבלת מלאה בדמיון וסיטואציות מצחיקות שלא תפסיקו לצחוק!

משחק חברה נהדר ומומלץ לערבי חברה וערבי גיבוש. גם ילדים יתלהבו ממשחק כזה, כך גם יוכלו לתרגל את סדר האלף-בית וגם ייהנו ממשחק מלא הומור וכיף.מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


ספורט ילדים - מסיבת כדורגל
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דרום

ספורט ילדים - מסיבת כדורגל

גביע המונדיאל מגיע לכבוש את האירוע שלך. תחרויות, אתגרים, ספורט, גיבוש ועוד הפתעות

לא עודכן מחיר

5 המלצות

סדנת תדמית וסטיילינג עם גלית ניניו
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דרום

סדנת תדמית וסטיילינג עם גלית ניניו

סדנת סטיילינג מהממת שתגרום לכל אחד ממכם להוציא את האני הפנימי החוצה בשילוב מנצח.

לא עודכן מחיר

9 המלצות

בלונופר - הפעלה בממלכת הבלונים
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דרום

בלונופר - הפעלה בממלכת הבלונים

בואו להפוך לבלונאים מוסמכים ולצאת למסע קסום ונפלא מלא בצבעים, הנאה ושמחה.

החל מ:₪850

10 המלצות

גלית ביוטי - יופי של חגיגה
צפון, שרון, מרכז

גלית ביוטי - יופי של חגיגה

חוויה של סדנא לבנות בלבד! נכין ביחד פילינג מפנק,קרם ריחני, סבון פנים יחודי ועוד הפתעות!

לא עודכן מחיר

4 המלצות