מתחילים להתכונן: אטרקציות מדליקות לחג פורים !

בואו לגלות איך חוגגים את חג הפורים בדיוק כמו שחוגגים יום הולדת!

חג גדול לילדים
כולנו יודעים היטב שחג פורים הוא ללא ספק חג גדול לילדים. החג הכי אהוב עליהם, בו כולם יכולים להתחפש, להשתטות  ולעשות חיים. אין דבר בלתי אפשרי בחג הזה, תוכלו להיות כל מה שאתם רוצים, לחגוג איך שבא לכם, וליהנות ממשלוחי מנות טעימים ומפנקים. ימי הולדת בחג פורים הם סיבה למסיבה, ובכלל, הרבה יותר צבעוניים ומדליקים, כשכל הילדים גם מתחפשים וגם נהנים עם הפעלות לימי הולדת שמותאמות במיוחד לחג הפורים. ימי הולדת שנופלים על חג הפורים הם תמיד יותר מרגשים עבור הילדים, ומגוון הפעלות לימי הולדת טומנים בחובן מאפיינים של החג האהוב, כדי להציג לילדים את החג עם מיטב המסורת, תוך כדי פעילות מרתקת ומהנה בהם יוכלו להשתטות וללמוד. הפעלות לחג פורים הם רבות, ורק צריך לדעת איפה חוגגים ואילו הפעלות בוחרים. אין מקום בו חסרות מסיבות חג פורים, מצאו את המסיבה שהכי בא לכם או לילדכם להיות בה, והתחילו להכין תחפושת. מתחילים להתכונן כבר?

מתחילים להתכונן: אטרקציות מדליקות לחג פורים

מסיכות על הפנים, שירים וריקודים
מי לא מכיר את השיר "הבה נרישה רש רש רש..." האהוב שלא מפסיקים לזמזם מרגע כניסת החג ועד סופו. ההתרגשות הזו של הילדים כשהם קמים בבוקר ומתחפשים, מתאפרים ומתכוננים לאחת ממסיבות הפורים המגניבות שמארגנים להם בבית הספר, בגן או בכל מקום אחר, היא בלתי ניתנת לתיאור במילים. חג פורים מתאפיין במיוחד בשמחה רבה, שתיית יין עד לא ידע, ואכילת ממתקים. בנוסף, תחפושות, בדחנות, רעשנים ומסכות הן חלק בלתי נפרד מרוח החג והם הגאדג'טים שעושים את החג הזה למיוחד יותר משאר החגים.
אם נניח שכל שאר החגים הם יפים וקסומים, נוכל לומר בוודאות שההבדל הוא שחג פורים הוא אכן חג לילדים! בשונה מכל החגים, פה הילדים באמת זוכים להתבטא, ליהנות ולהשתולל בדמיון. מסיבות חג פורים הן הכי מיוחדות שיש, ללא ספק. 

פורים הוא כמו יום הולדת לכל הילדים
כמו שחוגגים בימי הולדת, כך חוגגים בכל המסגרות את חג הפורים. עם מגוון הפעלות לימי הולדת, אפשר לארגן אחלה הפעלות לחג הפורים, שמארגנים אותם אמני ילדים ליום הולדת אשר נמצאים בחגיגות יומולדת, ועושים גם פעילויות מדליקות לחגים, ובמיוחד לחג הפורים. הם עושים איפורי פנים מדליקים, מעניקים תחושות, הצגות נפלאות ומלאות תוכן, ושלל משחקים הקשורים ברוחם לחג הפורים. 
עם מפעילים מיוחדים, המארגנים גם ימי הולדת, וגם הופעות חג פורים, תוכלו לקבל אינספור אטרקציות ליום הולדת המתאימות גם לחגיגת פורים, כיוון שזה בערך אותו הדבר, מדובר בחגיגות נפלאות, מלאות צבע, קסם ותוכן, שמשגעים את כל הילדים, רק ההבדל הוא, שכאן כולם חוגגים ומרגישים מיוחדים! 

לצאת מהקופסה
מה שכיף בחג הוא, שאפשר באמת לצאת מהקופסה, ולחגוג עם אטרקציות מדליקות לחג פורים שכל הילדים רק חיכו להם. כך למשל ילד שחלם להיות גיבור על כל השנה, יוכל סוף סוף להתחפש ולחגוג ממש כמו יום הולדת גיבורי על, ולהיות גיבור על בפורים. איזה גיבור על שיבחר הילד, הוא יוכל להיות, ולהתחפש אליו. 
ואם הבנות שלכן לא הסתפקו בחגיגת יום הולדת לשבור את הקרח שחגגתם להם השנה, תוכלו לחפש אותן שוב לאלזה, אנה או מי שירצו, מתוך הסרט האהוב והמוכר. 

אז התחילו לחשוב על תחפושת, הכינו את משלוחי המנות, וגלו מגוון אטרקציות מדליקות לחג הפורים השנה! מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


אדם שרון בסטנדאפ מפיל
כל הארץ

אדם שרון בסטנדאפ מפיל

עם שפע של כריזמה וקסם אישי אדם שרון מגיע לכבוש לכם את האירוע ולהפיל אתכם מצחוק.

4 המלצות

צ'אצ'קעס מוסיקה חברתית
כל הארץ

צ'אצ'קעס מוסיקה חברתית

בואו להנות מסדנה ייחודית ויחידה במינה. סדנה מגבשת ומעצימה לכל אירוע ולכל שמחה.

החל מ:₪1000

5 המלצות

לאלילנד - הכניסה לבנות בלבד
כל הארץ

לאלילנד - הכניסה לבנות בלבד

הכניסה לבנות בלבד ולא סתם!!! חגיגה של ורוד וניחוחות של סטייל וספא.

53 המלצות

יוסי טרבלוס סטנדאפ
כל הארץ

יוסי טרבלוס סטנדאפ

מופע סטנדאפ בועט על הדברים הכי מצחיקים בחיים: זוגיות, נישואין ואילתורים קורעים.

6 המלצות