מסיבת בנים ביום הולדת - מגוון אפשרויות בלתי נגמר

אירועי קונספט הפכו לשם דבר בכל הקשור לימי הולדת, המצב לא שונה גם כאשר מדובר בהפקת אירוע לבנים. מגוון האפשרויות בלתי נגמר - וכל שנותר הוא לבחור את הקונספט המועדף.

יום הולדת יש רק פעם בשנה, ובדיוק בגלל זה נעשה הכל על מנת להגשים את משאלת לבם של ילדנו. ענף ימי ההולדת כל כך צמח עד שישנה תחימה מוחלטת בין הפקת יום הולדת לבנים והפקת יום הולדת לבנות. בעוד שישנם ילדים שמעדיפים פעולה כיתתית אשר כוללת את כלל ילדי הכיתה, ילדים רבים מעדיפים לחגוג בחוג מצוצמם עם מספר חברים קרובים תוך שישנה הפעלה אשר מלכדת אתת כולם ויוצרת מפגש חברתי מעשיר בחסות יום ההולדת. כאשר מדברים על הפקת אירוע לבנים מדובר בחגיגת יום הולדת אשר הקונספט שלה הוא תחביב מרכזי של הילד החוגג שסביבו יוצקים את כל האירוע לו ולחבריו.

מסיבת בנים ביום הולדת: קונספטים נבחרים

רעיונות לפי נושאים:​
סטנדאפיסטים | משחקים למבוגרים | משחקי חברה למבוגרים | סדנת צחוק | סדנאות למבוגרים | יום הולדת שנה | הפעלות לימי הולדת | לייזר טאג | חדר בריחה לילדים | רעיונות ליום הולדת 

מגוון אפשרויות בלתי נגמר

אירועי הקונספט הפכו שם דבר בכל הקשור לימי הולדת וכל שנותר הוא לבחור את הקונספט המועדף. כאשר מדובר באירוע לבנים, לרוב מדובר ביום הולדת אשר הנושא שלו הוא הספורט אשר כל כך חביב על הבנים. אירוע קונספט עבור יום הולדת לבנים יכול לכלול יום הולדת כדורגל ליגת האלופות. כאשר חוגגים הפקת אירוע לבנים שכזה מחלקים את חבריו המוזמנים של ילד יום ההולדת לקבוצות ויוצרים משחק כדורגל מלא אדרנלין וכייף עם אלמנט של תחרות וחתירה לניצחון. ילד יום ההולדת מקבל מעמד מיוחד של כוכב בהפעלה שכזו כאשר אור הזרקורים מופנה אליו.

מדע ויום הולדת הולכים טוב ביחד

לצד אירועי כדורגל, יום הולדת יכול להיות גם אירוע  לבנים אשר נוגע בתחומי עניין אחרים. ילדים רבים מביעים עניין גם בתחומי המדע, אך אין זה אומר שעליהם להסתפק בחוג השבועי כאשר אפשר להעניק להם חוויית יום הולדת נפלא בתחום העניין שלהם. בפורמט יום הולדת מדעי מבדרים את הילדים בפעלולי אש מיוחדים תוך שמירה על בטיחותם, מים אשר מחליפים צבעים, עננים בשלל צבעים ובלונים שלא מתפוצצים. באירוע שכזה נותנים לילדים נגיעה מעולם המדע תוך שהם זוכים להפעלה ממפעיל אשר מחופש למדען ותוך כדי הצגת הניסויים גם מבדר אותם ויוצק אל כל ההפעלה את ערכי יום ההולדת והענקת תשומת לב לילד החוגג.

הוליווד כן מחכה לי

תחומי העניין של בנים רבים מאד וחלקם גם מתעניינים בסרטים. נדמה כי יום הולדת בנים יכול להיות גם כזה שבעל זיקה לעולם התרבות. בפורמט של יום הולדת סרט זוכים הילדים להיות במאים או שחקנים ולצלם סרט קצר בהשתתפות החברים הקרובים. המפעיל מגיע עם התלבושות, שלל האביזרים, הציוד לצילום הסרט וכמובן תסריט. הפעלה שכזו תורמת בשיתוף הפעולה בין החברים ויצירת יצירה משותפת אשר נשארת ממנה גם מזכרת עליה יוכלו להתרפק בחיוך עוד שנים רבות. נדמה כי יום הולדת בנים הינו יום אשר יכול להיות יום צבעוני ומעניין שבבסיסו תחום העניין העיקרי של ילדכם. לרשותכם מניפה עשירה של הפעלות – בחרו עם ילדכם את זו המתאימה לו ביותר. מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


ד"ר רפי קישון הופעות והרצאות
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דרום

ד"ר רפי קישון הופעות והרצאות

מופע הומוריסטי שנון ואינטליגנטי – כולל קטעי סרטים מצחיקים של אפרים קישון היישר אליכם לסלון.

לא עודכן מחיר

13 המלצות

מסי-בא - יומולדת כדורי בועה
כל הארץ

מסי-בא - יומולדת כדורי בועה

חווית ספורט סוחפת בשילוב כדורי הבועה הפעלה של גיבוש, משימות, כיף, ובעיקר הנאה.

לא עודכן מחיר

0 המלצות

אוהד מימרן - במופע סטנדאפ פרטי
כל הארץ

אוהד מימרן - במופע סטנדאפ פרטי

מופע מושלם לאירוע מושלם. אוהד בסטנדאפ בועט וציני על הזוגיות, החיים בארץ וכל מה שבוער.

לא עודכן מחיר

5 המלצות

מירי תשירי - כוכבת הילדים
נבדק
שרון, מרכז, ירושלים, דרום

מירי תשירי - כוכבת הילדים

כוכבת הילדים מירי תשירי מגיעה אליכם עם צוות רקדניות להפעלה מוזיקלית מרהיבה ומיוחדת!

לא עודכן מחיר

46 המלצות