מסיבת יום הולדת מוזיקלית

חגיגת יום הולדת מוזיקלית ותחרותית ביותר לגילאי 10 ומעלה!

הילד שלכם הוא כישרון מטורף? הילדה אוהבת לשיר ולהופיע מול קהל? הגיע הזמן לארגן להם יום הולדת מוזיקלית במיוחד, ולארגן להם מסיבת קריוקי מהנה ומושקעת ביותר.

הבמה שלהם

כבר מגיל קטן אפשר לגלות עד כמה ילדכם מחוברים למוזיקה, כישרוניים ואוהבים לשיר. מה שקורה בדרך כלל זה שהם מסתובבים בבית ושרים בכל פינה, מנגנים על כלי נגינה, מופיעים בסלון מול כל המשפחה, ומזמרים במקלחת בכל רגע ושניה. גם אם לא נפתח עבורם את הכישרון הזה, לפחות נוכל להעניק להם מסיבת יום הולדת מוזיקלית עם קריוקי ליום הולדת שיהיה ברמה איכותית ומושקעת ושיטריף את כל אורחי המסיבה. ההתמקדות כאן היא בגילאי 10 ומעלה, כאשר הכישרון כבר פורץ, והגיל לעריכת מסיבות יום הולדת מהסוג הזה הוא הרבה יותר מתאים והגיוני. היתרון הוא שבמסיבת קריוקי כל המשתתפים נהנים, וגם המבוגרים יכולים לשיר ולשתף פעולה עם הילדים. אטרקציות ליום הולדת כמו ערכות קריוקי ואמני מוזיקה שונים, הפכו לחלק חשוב בהפקות ימי הולדת, כיוון שכשמזמינים אטרקציות ליום הולדת מוזיקלית, עושים את זה גם בשביל מסיבות קונספט אחרות שבהן צריך מוזיקה, או להוסיף קריוקי בשביל למלא את החגיגה ולא רק בשביל מסיבת יום הולדת מוזיקלית.

מי יהיה הכוכב הבא?

לה לה לה בכל מסיבה

קריוקי ליום הולדת שכזו ניתן לשלב בצורה של הפעלה. ראשית, לא חשוב באילו מקומות לימי הולדת מדובר, בין אם המקום הוא חיצוני או פנימי, מסיבת קריוקי כזו מתאימה לכל מקום וניתן להפיקה בבית או בחוץ כיוון שרוב גדול מתוך מפעילים ליום הולדת שעורכים מסיבות קריוקי בתוך מקומות לימי הולדת מגיעים עם ציוד מוגבר ואיכותי הפועל עם גנרטור וחשמל גם מחוץ לבית. מפעילים ליום הולדת מגיעים עם מחשב, ערכות שירים, מערכת הגברה וסאונד, אורות, מיקרופונים וכל מה שצריך מעבר כדי לערוך תחרות קריוקי נפלאה. ההשתדלות היא שכל הילדים ישתתפו, וכל אחד יזכה לשיר לפחות שני שירים.

טברנה חגיגית

אפשר לסדר את מקום החגיגה בצורה מאובזרת ומוזיקלית, כך שכוכב/ת המסיבה ירגישו את יום ההולדת כמו שצריך ולא רק ערב קריוקי שגרתי. אתם ההורים תוכלו לאבזר את המקום בצבעים שהילד או הילדה אוהבים, להזמין אמני ילדים ליום הולדת אשר עוסקים בהכנת בלונים איכותיים וצבעוניים, ולהזמין בלונים בצורות של כלי נגינה ומיקרופונים מדליקים, ובכך להגביר את תחושת האווירה המוזיקלית במקום. בנוסף ,אמני ילדים ליום הולדת מכינים קבלת פנים ססגונית ומצחיקה במיוחד, ומקלילה את האווירה כך שכולם ירגישו בנוח לשיר ולהיפתח. החל מאיפורי פנים לכל הילדים, מוזיקה מקפיצה, הנחיית הערב וכל מה שצריך כדי לארגן מסיבת קריוקי וחגיגת יום הולדת מוזיקלית נפלאה. ניתן לארגן תחרות בסגנון התכנית האהובה הכוכב הבא, ולקרוא לתחרות "מי יהיה הכוכב הבא" תוך כדי שכולם נהנים מהנחייה סוחפת ומצחיקה. מה עוד שאפשר לקחת את כל הקונספט, ולשים שופטים במסיבה, כך שכל פעם חבורה של 4 ילדים יהוו שופטים לשאר, וכן הלאה.

הילד והילדה במרכז

במסיבת יום הולדת קריוקי, אפשר כמו שאמרנו לערוך תחרות מדליקה נושאת פרסים עם כל הילדים, ולתת לכולם לבטא את כישרונם. ההפעלה צריכה להיות חמה ושמחה, כך שהביטחון של כולם, גם של מי ששר פחות טוב, יהיה גבוה, כדי שירגישו בנוח להשתתף לאורך כל ההפעלה. חשוב מכל הוא לא לשכוח לשים את ילד או ילדת המסיבה תמיד במרכז ההפעלה, ולתת להם ביטחון רב מתחילת ההפעלה ועד סופה. גם על טקס יום ההולדת אסור לוותר, כאשר אתם ההורים תוכלו להכין או להזמין עוגות יום הולדת שהילד או הילדה נורא אוהבים. מומלץ ללכת עם הקונספט עד הסוף, ולהזמין עוגות יום הולדת מוזיקליות למשל בצורת תו, מיקרופון, עם תמונה של הילד/ה שרים וכדומה. טקס יום ההולדת יכול להיות מלווה בשיר של הילד או הילדה, שירה של כל החברים אליהם, וכדומה.

אז כדי להתחיל יום הולדת מוזיקלית שכולה חגיגה, הכינו את הרמקולים, הזמינו את כולם, ובסוף נכריז על הכוכב הבא! מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


גל מרון סקסולוגית לרווקות
צפון, שרון, מרכז, ירושלים

גל מרון סקסולוגית לרווקות

חגיגה אקסקלוסיבית ומטריפה ביותר עם משחקים, טיפים, אביזרים שובבים ועוד.

סיפור באוכל - סיורים בשוק הכרמל
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דרום

סיפור באוכל - סיורים בשוק הכרמל

מסע מרתק גדוש בזיכרונות ובתשוקות בין הבאסטות בשוק הכרמל או אצלכם בבית.

צמות בסטייל
שרון, מרכז

צמות בסטייל

בואו להכיר את עמדת הצמות של עינת - אטרקציה מדליקה וגדושה בסטייל ליום ההולדת.

החל מ:₪400
פודל בפריז - מסיבת בנות בניחוח צרפתי
כל הארץ

פודל בפריז - מסיבת בנות בניחוח צרפתי

חגיגה קסומה בסטייל פריז! פודל חמוד, מגדל אייפל, איפור מדליק, יצירה מיוחדת ועוד הפתעות.

13 המלצות