מופעי חנוכה

חג חנוכה בפתח ואיתו עונת המופעים. זה הזמן הטוב ביותר להתרגש ולשמוח והכי חשוב: לפגוש את הכוכבים האהובים.

חג החנוכה כבר מזמן הפך מחג האורות והסופגניות לחג הפסטיגלים, הפסטיבלים וכל מופעי הילדים האחרים. ואין מה לעשות, מדובר בחוויה סוחפת שלא משאירה את הילדים אדישים. הם פשוט לא יכולים לוותר עליה, גם אם הדבר כרוך בנטל רב על התקציב המשפחתי. זה כיף גדול להגיע לכזה מופע, לקנות מתנות למזכרת, לראות את הכוכבים האהובים וללמוד דברים חדשים. זו החוויה שהילדים מדברים עליה כל השנה ולא כדאי לקחת מהם את התענוג הזה. צריך רק למצוא את המופע המתאים להם ביותר, הן מבחינת התוכן והן מבחינת התקציב. זה בהחלט אפשרי כי בשנים האחרונות כל הבמות ברחבי הארץ במהלך החג מתמלאות באומנים מוכשרים, ולא כולם דורשים תשלום עתק על עמלם.

רעיונות לפי גילאים:​
יום הולדת 2 | יום הולדת 3 | יום הולדת 4 | יום הולדת 5 | יום הולדת 6 | יום הולדת 7 | יום הולדת 8 | יום הולדת 9 | יום הולדת 10 | יום הולדת 11 | יום הולדת 16 | יום הולדת 40 | יום הולדת 50 | יום הולדת 60   

מופעי חנוכה

מופעי כוכבים

כשמדברים על מופעי חנוכה דבר ראשון מה שכולם חושבים עליו אלה הם הפסטיגלים והפסטיבלים הגרנדיוזיים תוצרת הארץ, עתירי כוכבי טלוויזיה מוכרים ואהובים, גדושים בחוויה מוזיקאלית ומלאים באדרנלין מהצגה ויזואלית מרהיבה. מדובר במופעים בהשתתפותם של עשרות כוכבים כמו יובל המבולבל, מיכל הקטנה, אורנה דץ, מריאנו אידלמן, יובל סמו, מרינה מקסימיליאן, שלומי שבת, עדי הימלבלוי, עוז זהבי, תובל שפיר, לינה מח'ול, דניאל מורשת, יעל בר זוהר, רינת גבאי, מירי בוהדנה, טוביה צפיר, שירי מימון, הראל סקעת, אלי יצפאן והרשימה עוד ארוכה. כל מופע הוא ייחודי במינו ומספק לילדים ריגוש אדיר.

מופעים מחו"ל

לצד מופעי חנוכה תוצרת הארץ, שלמעשה משתלטים על שוק המופעים באופן כמעט טוטאלי, אפשר למצוא גם מופעים המגיעים אלינו מחו"ל או מופעים בהשתתפותם של אומנים בינלאומיים. רוצים דוגמאות? קרקס האש והמים HINOMIZU עם אומני קרקס בינלאומיים ואמנים ישראלים מקרקס פלורנטין. להקת מיומנה שבכל שנה מעלה מופע לילדים שהוא למעשה מסע המשלב מוזיקליות, מופע, המון יצירתיות ושימוש בטכנולוגיות ייחודיות. Crazy Bubble Show – מופע קסום המשלב אורות, מוזיקה, תלבושות, ססגוניות והמון בועות סבון. להקת הפלמנקו הישראלית שהעלתה לא מזמן את ההצגה שלגיה ושבעת הגמדים במסגרת תיאטרון-מחול. מופע בובות של S.V.Obraztsov ממוסקבה, בשפה רוסית עם תרגום לעברית.

הצגות תיאטרון

למופעי החנוכה, בנוסף לאלמנט הבידורי ישנו גם אלמנט חינוכי, או לפחות – רצוי שהוא יהיה. ואיפה אם לא בתיאטרון אפשר לקבל אותו ולקחת את הילדים למסע היסטורי קסום, הגדוש בידע ובחוכמה. תיאטרון גשר, בית לסין, תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער, תיאטרון נדנדה, תיאטרון גבעתיים, מדיטק חולון ועוד הרבה מרכזי תרבות אחרים פותחים את שעריהם בפני ילדים ומזמינים אותם להצגות כמו בגדי המלך החדשים, תירס חם, דוקטור דוליטל, הנסיכה והצפרדע, הקוסם מארץ עוץ, סבא אליעזר והגזר ועוד.

מופעי חנוכה – זו התרגשות גדולה וחוויה שנשארת לעד. הילדים מצפים לה כל השנה - אז אל תאכזבו אותם ותעשו כל המאמצים כדי למצוא עבורם מופע מרגש ומרתק. וזו, אגב, בכלל לא בעיה כי המבחר הוא עצום.מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


לאהוב עם מור תמיר קידר
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דרום

לאהוב עם מור תמיר קידר

חוויה נשית מעצימה משולבת בהומור, תחרויות ומשחקים קלילים ומצחיקים, סדנה ייחודית ועוד

7 המלצות

עולם הסיפורים של הלן
צפון, מרכז, דרום

עולם הסיפורים של הלן

חגיגה קסומה ומופלאה בעולם של אגדות, סיפורים, תלבושות מדליקות,שירים וריקודים.

החל מ:₪699

10 המלצות

ערן מיינדר - אמן חושים
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דרום

ערן מיינדר - אמן חושים

בואו לכופף את המציאות עם מופע על חושי ולתת לאורחים שלכם לחוות את הבלתי אפשרי

9 המלצות

מועדון הפאזל
מרכז

מועדון הפאזל

ארוע מושלם שבו הכל כלול: המקום, האוכל, המוסיקה, ההפעלה, המתנות ועוד.