כינרת - מופע מוסיקלי

איזור פעילות: כל הארץ

הפרסום הוסר

כינרת - מופע מוסיקלי

חגיגה שלמה לאוהבי המוסיקה הקלאסית!
לפעמים כל מה שצריך זה לקחת נשימה, לעצום עיניים ופשוט לתת לעצמך להיסחף בעקבות הצלילים...

 

בטרם האירוע: כבר בשיחה נבנה בהתאמה אישית, ביחד אתכם את האירוע ואת המוסיקה.
ביום האירוע: נפגוש אתכם בין חצי שעה לשעה לאירוע שלכם לארגון הציוד והמקום.
לאורך האירוע: אתם והאורחים שלכם תהנו מחוויה מוזיקלית מעבר לתווים ולדמיון.


- ניתן להפתיע במופע מוסיקלי בשילוב שירים אהובים על החוגג/ת ולהפוך את זה לערב שירה ומנגינה.
- ניתן לעבד שירים אהובים על החוגג והאורחים ולהנות מהמקצב הקלאסי שהם מפיקים.
- לאירועים גדולים יותר אנו מציעים מופע שלם של רבעיית כלי קשת.
 

מתאים ל: ימי הולדת למבוגרים | ערבי גיבוש |  אירועי חברה | ועדי עובדים | חתונות ועוד..
 

קצת עלינו:
אנחנו הרכב כינרת נגני כלי קשת, אנו מופיעים ביחד כבר מעל 30 שנה.
בין הנסיון שלנו במגוון רחב של הופעות בארץ ובחו"ל, באירועים פרטיים, בערבי חברה ועוד.מחירים: לא עודכן.

תודה רבה, חוות הדעת נשלחה בהצלחה למערכת האתר ותפורסם בהקדם.


הוספת חוות דעת

מזיכרונותיי בברכה ותודה ד``ר על זטורנסקי
פורסם בתאריך 29/12/2019 - 16:02:59

ליפני זמן מה הזמנתי חברים אלי הביתה לערב אמנותי - מוזיקה וספרות. בכל החבורה יש אוהבי כתיבה ונגינה. התאספנו כעשרים איש. בתוכנית הייתה משוררת אחת, סופר אחד וכנרים ידועים מרביעיית כלי קשת "כנרת" מרים ומריאן רפפורט. התחלנו את הערב ממוזיקה, וכנרים, כמו שאומרים, גנבו את כל ההצגה! נגניתם כבשה את לבנו. נעימות של מוזיקה קלסית, ולא רק, היו כעונג מושלם! בסוף הערב אחרי הופעתם של המשוררת והסופר כול החברים ביקשו מזוג רפפורט לנגן עוד משהו קצר, לביס! דיברנו גם למחרת על הערב זה ועד היום בעצם כולם זוכרים איך הערב אמנותי הקטן הפך להערב אמנתי הגדול!


שטרנברג תרשיש יעל
פורסם בתאריך 24/12/2019 - 23:06:26

זוג הכנרים, מרים ומריאן רפפורט, הנעימו את זמננו בנגינתם, בבוקר חגיגי, שהוקדש כולו להשקת ספר ביוגרפי חדש, של יהודי ניצול שואה, שחגג באותו היום גם את יום הולדתו התשעים. אני חייבת לציין את נגינתם המקצועית ומלאת הרגש של הנגנים, שהתאימו את הרפרטואר לאירוע באופן יוצא מן הכלל והוו, לדעת כול המשתתפים, את "מסמר" הבוקר. אני ממליצה עליהם בחום.


מאזינים של חוג למוסיקה קלאסית בית אלדן קרית מוצקין
פורסם בתאריך 22/12/2019 - 17:46:30

כל חברי החוג מצפים בקוצר רוח לימי רביעי בהם אנו פוגשים בך במסגרת החוג, מאזינים לדברי ההסבר ושומעים קטעי מוסיקה קלאסית בביצועים שונים ומעניינים ובמיוחד הקטעים שאת משמיעה לנו עם הכינור. את מצליחה לרגש אותנו מחדש כל פעם עם תכנים שונים ביין בנושאים מוסיקליים, מבנים של יצירות או בקשרים של חגים, מאורעות או מבצעים וירטואוזים. בזכות הפגישות במסגרת החוג אנו נחשפים גם ליצירות לא מוכרות, למלחינים אשר בקושי שמענו את שמם ואף להרכבים מעניינים ולא שגרתיים. כל זאת זה גם לימוד של חומרים חדשים וגם הנאה צרופה משלל יצירות המוכרות לנו.


משפחת יוספוביץ
פורסם בתאריך 19/12/2019 - 10:32:04

מרים שלום רב , רציתי להודות לך על קבלת הפנים בבר המצווה של הבן שלי. היה מרשים ביותר נגינה ברמה מקצועית ומדויקת האורחים מאוד נהנו. קבלתי המון מחמאות ואפילו ביקשו טלפון שלך לארועים שלהם. התרשמתי מאוד מהיכולת שלך לנגן סגנונות מוזיקליים שונים ובכך לקלוע לטעם הקהל וליצור קבלת פנים מיוחדת ובלתי נשכחת. אז שוב תודה


אולגה מרקוס
פורסם בתאריך 11/12/2019 - 18:50:39

היה לי תענוג לשמוע את רביעיית כלי קשת כנרת בקונצרט של סידרת מוסיקה קלאסית בקרית טבעון. התרשמתי מאוד מתוכנית מגוונת וביצוע מרגש ברמה גבוהה ביותר. הייתי נוכחת גם בקונצרט בית של הכנרית הראשונה של הרביעייה מרים רפפורט. הנגינה היפה שלה וההסברים המעניינים נוגעים לליבם של כל המאזינים.


מרינה שורט
פורסם בתאריך 08/01/2019 - 14:09:12

קונצרטים ביתיים פופולאריים מאוד בארץ. אומנים ברמה גבוה ביותר אוהבים להופיע בם. פעמיים היינו בקונצרט בית של מרים רפפורט. בפעם השנייה כבר לא היה מספיק מקום לכל המעוניינים. וזה לא פלא: כנרית נפלאה, בוגרת אקדמיה למוסיקה במוסקבה, מרים מנגנת ומספרת על מוסיקה בצורה מרגשת ומיוחדת. מעניינים מאוד גם קטעים מוסיקליים שמרים הלחינה בעצמה. כל המאזינים נהינו מאוד הביעו התעניינות בקונצרטים הבאים.


מרים ראוך
פורסם בתאריך 08/01/2019 - 13:50:56

במפגש השבועי של חוג האזנה למוזיקה, זכינו הערב להנות מנגינתה המרשימה של הכנרית מרים רפפורט בליווי הפסנתרנית סבטלנה אלקון השתיים הרימו ערב שרצינו ממנו עוד ועוד. אכן, בחירה מוצלחת לפרידה משנת 2018.


רינת רוזן
פורסם בתאריך 07/01/2019 - 21:44:53

אני רוצה להמליץ על כנרית ומוזיקאית בחסד שיצא לי להכיר ולהיחשף למוסיקה שהיא מבצעת, הכנרית מרים רפפורט. יצא לי לחוות הכישורים של מרים מספר פעמים באירועים שונים שבהם השתתפתי. הדיוק של מרים בנגינה, הרגש השופע מהכינורבעת הנגינה, הוא נדיר ביופיו. מרים נוהגת גם לספר מה עונד מאחורי היצירה, למה התכוון המלחין ומה הרגש הספציפי שהוא רצה להביע. מרים מתאימה את ההדרכה שלה לכלל קהל המאזינים והמשתתפים באירוע שהיא מעבירה. אני ממליצה בחום על שירותיה של מרים!