ילדים מזל סרטן

בני מזל סרטן: ביוני ועד 22 ביולי, שייכים לקבוצת המזלות הקרדינליים, בני יסוד המים, כוכב השולט הירח.

חמימות, שנינות, אמפטיה לזולת, יכולת לטפל ורצון עז לגונן, רגישות ורגשנות, אינטואיציה חזקה וביתיות. מנגד, עומדות התכונות כמו רגשנות יתרה ודאגנות מוגזמת, סובייקטיביות, רגזנות ושמירת טינה, רכושנות וחסכונות מוגזמת, תלותיות ומצבי רוח משתנים. אבל ככה זה עם המזל שאוהב לשנות, לחנך, לאהוב ולגרום אושר לאחרים. כן, כן, למרות שהרגש של סרטן הוא חסר היגיון או מחשבה וקשור בעיקר לאינטואיציה, הוא מסוגל לחוש ברגשות עזים, כבר בפעם הראשונה בה פוגש אדם לא מוכר.ילדים מזל סרטןמזל סרטן – בית ומשפחה בן מזל סרטן וגם בת מזל סרטן הם האנשים המשפחתיים ביותר בכל גלגל המזלות, שמאוד אוהבים להיכנס לתוך הקליפה שלהם ומאוד אוהבים להיצמד לשורשים. הבית והמשפחה מאוד חשובים להם, הם אוהבים את חיי הבית על כל ממדיו: את האוכל הביתי, את החוויות המשותפות, את הדאגה ליקירים והחינוך שלהם. זו הסיבה שסרטנים, גם כשהם מתחתנים הם חוזרים לבית הוריהם בתכיפות רבה. הם פשוט אוהבים להיות מוקפים בחום ובאהבה, מה שמשפיע גם על קשריהם עם החברים. סרטנים תמיד יבחרו את חבריהם בקפידה ויסמכו בעיקר על הרגש מאשר על אינטרסים אחרים.מזל סרטן – דאגנות ורגזנותבנות מזל סרטן ובני מזל סרטן, על אף היתרונות שיש להם באופי הביתי והמשפחתי, הם אנשים שלא קל איתם בפן החברתי והתקשורתי. הנטייה שלהם להתכנס פנימה לתוך החיק המשפחתי החם והבטוח, מתבטאת לעיתים בחוסר ביטחון, דאגנות, רכושנות, חסכונות, תלותיות ורגזנות. סרטנים נוטים לשינויי מצבי רוח קיצונים ואם וכאשר נפגעו מהסביבה, קשה מאוד יהיה עבורם לחלוק עם יקיריהם את הרגשות העמוקים ביותר, כמו גם יהיה מאוד קשה להוציא אותם ממקום המחבוא המוגן שלהם. הפתרון הטוב יותר זה לתת להם זמן להירגע ולאזן את הרגש. מזל סרטן – תחומים בחייםלסרטנים, מצד אחד, יש נטייה גדולה וחזקה למקצועות הארכאולוגיה, אספנות וצילום. מצד שני, הרצון העז שלהם לגונן על המשפחה ולהקים בית לתפארת, בטוח ומוגן, הם נוטים למצוא את עצמם במקצועות הקשורות לכספים, מלונאות, תיירות, ביטוח, אדריכלות, צבא וספורט. אך מה שחשוב להם זה הממד האסתטי בעבודה, אם אין כזה – הם לא שם. בזוגיות, הסרטנים הם כאמור אנשים מאוד ביתיים ומשפחתיים, שדואגים לטפח את שורשיהם, לחנך את ילדיהם ולגונן על הקן החמים שלהם. הם מעדיפים לעולם לא להיפרד בעיקר כי קשה להם להסתגל לסיטואציה חדשה. בפן הבריאותי, נקודות התורפה של הסרטנים הן בדרכי העיכול, בוושט, בחזה, ברמת הסוכרים, במערכת מחזור הדם, בשוקיים, בכיס המרה ובבטן.בני מזל סרטן הם האנשים המשפחתיים ביותר מכל בני המזלות, אך תכונה זו שגורמת להם לאהוב את הקונכייה החמה והבטוחה שלהם, הופכת אותם לא פעם לאנשים תלותיים ופגיעים.מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

יום כיפור

מה עושים עם הילדים ביום כיפור?

18/09/2017 14:33:15

יום כיפור הינו יום קדוש לכל עם ישראל אם זאת כל משפחה מעבירה באופן שונה מעט את החג, אז איך הילדים שלכם מעבירים את יום כיפור?

מסיבה, מסיבה לילדים, מסיבה מוצלחת לילדים

7 עצות מצוינות להצלחה של מסיבה לילדים

11/06/2017 17:37:41

חגיגה היא תמיד אירוע שזוכרים אותו זמן רב: בדרך כלל לטובה, אבל לפעמים גם לא. כדי להבטיח מסיבה מוצלחת לילדים מומלץ ליישם את 7 העצות הבאות...

מתנות מקוריות ליום הולדת

מתנות מקוריות ליום הולדת

23/07/2013 11:12:36

מתנות מקוריות ליום הולדת? כל ההמלצות, הרעיונות והטיפים הכי מעודכנים לקניית מתנה מוצלחת ונכונה.

פעילות ליום המשפחה, ברכות ליום המשפחה, רעיונות ליום המשפחה

זה התחיל בשני הורים: יום המשפחה

12/02/2015 11:43:05

יום המשפחה בפתח ולפורטל "קרמל" יש את הרעיונות הטובים ביותר לבילוי משותף. אתם הולכים להתאהב במשפחה שלכם מחדש!

יצירות לילדים, יצירה לילדים

יצירות לילדים

11/04/2018 14:57:40

כולנו מכירים ואוהבים את תקופת הקיץ- ים, שמש, בריכה, שקיעה מאוחרת. אך מה עושים הורים לילדים בתקופה זו של השנה?

לארגן מקום ליום הולדת,לארגן מקום לימי הולדת

לארגן מקום ליום הולדת

20/03/2016 16:08:15

לא פשוט לארגן מסיבת יום הולדת בעצמכם, יש הרבה פרטים לסגור, ולכן החלטנו לעזור!

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר