בני מזל מאזניים

ילדים במזל מאזניים

בני מזל מאזניים: 23 ספטמבר ועד 22 באוקטובר, שייכים לקבוצת המזלות הקרדינליים, בני יסוד האוויר, כוכב השולט ונוס.

שלווה, אהבה לזולת, אובייקטיביות, נימוסים, מוכנות תמידית לפשרה, חוש אומנותי מפותח, משפחתיות ויכולת מופלאה של עבודה בצוות - זה מה שמונח על צד אחד של המאזניים. על צדו השני תכונות כמו חוסר ביטחון עצמי, נטייה לשינויי רוח ודעות תקפים, תלות, חוסר יכולת לקבל החלטות, ניצול וקרירות רגשית לסביבה.
בני מזל מאזניים
מזל מאזניים – רק לא להיות לבד

בנות מזל מאזניים ובני מזל מאזניים שייכם לקבוצת המזלות המתמקדים בקשר של האינדיבידואל עם האחר ועם העולם החיצון. כתוצאה מכך, בני מאזניים הם תמיד מודאגים מאחרים – ממה האחרים חושבים עליהם אך לא רק. הם גם תמיד מוכנים לשותפות ולפשרה ולעולם לא רוצים להרגיש לבד. הם העובדים הטובים ביותר בצוות ומאמינים שהכל בעולם הזה טוב יותר אם הוא נעשה בזוג או בקבוצה. הם האיזון הטוב ביותר, ההרמוניה המופלאה ביותר והחוש למשחק ההוגן מכולם. עם זאת, התכונות המופלאות הללו מתנגשות לא פעם עם אופייהם הווכחני והצודק מדיי של מאזניים, מה שגורם להם לאבד את יקיריהם. אבל מבחינתם זה לא סוף העולם כי מהר מאוד הם שוב יהיו בזוג או בצוות.

מזל מאזניים – הגנים של אפרודיטה

בן מזל מאזניים בדיוק כמו בת מזל מאזניים הם האנשים המבססים את חייהם על יופי, אהבה, הרמוניה, שלום ואסתטיקה. הופעתם החיצונית מאוד חשובה להם לכן הם תמיד ימצאו זמן כדי לטפח את עצמם מכף רגל על הראש. וזה ברור, כי המזל נשלט על ידי ונוס המייצגת את האלה היוונית אפרודיטה. את בני מאזניים תמיד תפגשו עם חיוך זוהר וכובש, לבושים בבגדים אופנתיים ואלגנטיים, עם האביזרים הנכונים והמון טעם טוב. אומנם מעבר לתכונות היופי והאסתטיקה, דגש גדול בחייהם מונח על השלום וההרמוניה בביתם ובסביבה החיצונית שלהם. שתי כפות המאזניים תמיד ינסו ללמוד את כל הזוויות של הנושא, הכל בנועם ועם חיוך, כדי להשיג את השלום המיוחל.

מזל מאזניים – תחומים בחיים

הקריירה של בני מאזניים לא תמיד מסתדרת כפי שהיו רוצים. לא פעם הם חשים ריקנות, חוסר מטרה ואפילו חווים הסתבכויות. מומלץ שהם יפנו לתחום הרפואי או טיפול הפסיכולוגי, לתיירות, לעריכת דין, לאופנה, לקוסמטיקה, ביטוח, אוכל ובכלל, כל המקצועות בהם אפשר לקשור שותפויות וצריך להיות אובייקטיבי. בזוגיות בני מאזניים לא תמיד יכולים להבטיח קביעות למרות שאהבה ורומנטיקה מאוד חשובים להם. הם אוהבים פרידות פתאומיות ומתגלים לעיתים כבוגדניים ומצד שני הם זקוקים לתקופת חיזור ממושכת. שגרה עלולה לשעמם אותם לכן הם תמיד יחפשו להתקדם הלאה, למשהו חדש, מרגש ומפתיע.


בני מזל מאזניים הם הסמל להרמונה, לשלום, לאהבה, לאסתטיקה וליופי. אך מתחת למעטפת הנוצצת הזו, לא פעם, מסתתרים אנשים חלשי אופי, נצלנים וקרים לסביבה.מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

מקום לחגוג בו: לוקיישנים

מקום לחגוג בו: לוקיישנים

11/12/2014 16:18:55

מחפשת מקום לחגוג בו את יום ההולדת של ילדיכם. יש לנו כמה לוקיישנים איכותיים ומיוחדים עבורכם. כנסו, מחכים לכם!
יום הולדת מזל עקרב

יום הולדת מזל עקרב

21/12/2014 15:58:47

24 באוקטובר ועד 22 בנובמבר, שייכים לקבוצת המזלות הקבועים, בני יסוד המים, כוכב השולט פלוטו.
2015: הילדים חוגגים בשנה חדשה

2015: הילדים חוגגים בשנה חדשה

28/12/2014 11:02:35

שנה אזרחית חדשה ואיתה טרנדים מפתיעים בתחום ההפעלות לילדים. עדיין לא מעודכנים? קראו והפתיעו את ילדיכם במסיבה שלא יישכחו בחיים.
בלי כיבודים! כיבוד לימי הולדת

בלי כיבודים! כיבוד לימי הולדת

12/01/2015 11:26:23

מתלבטים איזה כיבוד להגיש ביום ההולדת של ילדיכם והאם לטרוח? קרמל מציע הצעת הגשה שלא תוכלו לסרב לה.

"שמש במרום זורחת": טו בשבט הגיע

22/01/2015 12:56:28

לא עוד קניונים, משחקיות או פעילות ביתית. בחג טו בשבט הקרוב אנו מזמינים אתכם לצאת לטייל. כל הפעילויות בכתבה שלפניכם.
הזמנה אישית מאיתנו אליכם

הזמנה אישית מאיתנו אליכם

02/02/2015 15:33:04

כשהיינו ילדים חילקנו הזמנות לכל ילדי הכיתה ואפילו השכבה. האם ילדיכם עושים זאת גם כיום? קרמל בהזמנה מרגשת במיוחד!
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר