יום הולדת DIY השכרת ציוד, טיפים ועוד

אם אתם רוצים לתכנן יום הולדת לילדיכם שיהיה מוצלח ומהנה, יש כמה דברים חשובים שעליכם לתכנן מראש ולזכור לפני החגיגה.

ימי הולדת של ילדים מהווה חגיגה מיוחדת במינה בה אנו רואים כיצד ילדינו התבגרו וגדלו. לכן, זה לא פלא שכל הורה רוצה להפוך את חגיגת יום ההולדת של ילדיו לבלתי נשכחת ומהנה במיוחד. אם אתם רוצים לתכנן יום הולדת לילדיכם שיהיה מוצלח ומהנה, יש כמה דברים חשובים שעליכם לתכנן מראש ולזכור לפני החגיגה.

אז לפני שאתם עושים יום הולדת DIY, אלה הטיפים שאתם צריכים ליישם:

1. רשימת מוזמנים – אף יום הולדת אינו שלם ללא אורחים קטנים שיבואו לחגוג עם ילדיכם ולשמוח יחד איתם. לפני שאתם קונים את כל הדברים שאתם צריכים לחגיגה, מתחילים לבשל ולהכין עוגות ומתוקים לעשרות ילדים, עצרו והכינו רשימת אורחים. חלקו הזמנות כשבועיים לפני יום ההולדת על מנת שתוכלו לדעת מראש כמה ילדים וכמה הורים יבואו להשתתף בחגיגה, ולאחר שיהיה לכם מספר, תוכלו לתכנן את שאר הדברים.

2. מקום האירוע – לאחר שתדעו כמה אנשים יהיו בחגיגת יום ההולדת של ילדיכם, תוכלו לבחור מקום שיכיל את כולם. אם אתם רוצים לעשות יום הולדת בביתכם, חשבו תחילה אם יש מספיק מקום לכל האורחים. אם לא, חפשו מקום, כמו מתנ"ס או אולם ספורט, אשר מאשרים לערוך בהם אירועים לילדים.

3. תכנון תפריט – ישנם ילדים רבים עם רגישויות ואלרגיות שונות למזון, וחשוב לדעת מבעוד מועד האם לחברים של ילדיכם יש איסורים תזונתיים מיוחדים. לאחר שתבררו את הנושא, תוכלו לתכנן תפריט עבור הילדים. שמרו על תפריט עם פריטים פשוטים ואהובים, כמו פיצות, המבורגרים, נקניקיות ומאכלים אחרים שתוכלו להכין או לקנות מוכנים. הוסיפו כמה צלחות עם נשנושים שהילדים יוכלו ליהנות מהם, ודאגו שיהיו שולחנות עבור הכיבוד.

4. ציוד ובידור – קישוט עבור ימי הולדת מהווה חלק מהנה במיוחד, אבל לעתים מתסכל ולא צפוי. ישנם הורים שמתחילים עם רשימה קצרה של קישוטים עבור יום ההולדת של ילדם והיא מתרחבת עם כל יום שעובר. כדי להקל על עצמכם, עדיף שתחשבו על נושא מסוים שיום ההולדת יהיה סביבו ותשכרו ציוד במקום לרכוש אותו. אם תקנו ציוד, סביר להניח שלא תשתמשו בו שוב, ולכן תוכלו לחסוך לא מעט כסף על קישוטים הודות להשכרת ציוד.

5. בידור – ילדים הם אנשים קטנים ואנרגטיים, ולכן חשוב שתהיה עבורם הפעלה מהנה שתזיז אותם במהלך יום ההולדת ותאפשר להם ליהנות מחוויה פעילה. כיום אתם יכולים לבחור בין שלל מפעילים עבור כל יום הולדת, הלך מיום הולדת פורטנייט, דרך יום הולדת בועות ועד לימי הולדת קלאסיים עם קוסמים וליצנים. בפורטל קרמל מחכים לכם מפעילים ומפעילות מכל הסוגים שיכולים להפוך כל יום הולדת לחגיגה בלתי נשכחת.

תכנון של יום הולדת לילדכם יכול להיות מהנה במיוחד עבורכם אם תכננו אותו נכון, ועם הטיפים מעלה, אתם ההורים וגם כל הילדים שישתתפו בחגיגה של ילדכם ייהנו בצורה בלתי רגילה.מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


בית הקווסט
מרכז

בית הקווסט

חווית יום הולדת מיוחדת בתוך חדרי בריחה מדהימים ומיוחדים מהם תצטרכו לנסות להימלט.

11 המלצות

חגיגת חד קרן במוזיקלדת
שרון, מרכז, ירושלים

חגיגת חד קרן במוזיקלדת

מוזיקלדת מביאים לכם את הקסם ליומולדת. חגיגת חד קרן עם משימות, בועות ועוד.

12 המלצות

ניסים ונפלאות - דוכני מזון אטרקטיביים
נבדק
כל הארץ

ניסים ונפלאות - דוכני מזון אטרקטיביים

חוויה בלתי נשכחת של טעמים: פיצות, בשרים, פוקאצ'ות, סלטים, טורטיות ומגוון קינוחים!

28 המלצות

רוברט פעילויות אתגר
נבדק
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דרום

רוברט פעילויות אתגר

משחקי הישרדות וגיבוש, רובי צבע, פארק חבלים, קיר טיפוס לאוהבי האתגר.

1 המלצות