יום הולדת מקפיץ - פעילות מושלמת לקיץ!

יום הולדת מתנפחים מהווה הזדמנות לפעילות כיפית ולא שגרתית. איך להפוך יום הולדת אקסטרימי שכזה לחגיגה שלא תסתכם רק בקפיצה בין מתקן למתקן?

עולם הילדים הוא עולם כה עשיר, נטול דאגות ומלא בשמחה עד שאנחנו לעתים מסתכלים בילדים שלנו בקנאה. למרות שגם בכל אחד ואחת מאיתנו עדיין חי הילד שבתוכו, הרי שישנם דברים שלא הולמים אותנו כמבוגרים, בעוד שאת הילדים הם הולמים ויש להם את הפריבילגיה לעשות. יום ההולדת שלנו, בתור מבוגרים, נחגג לרוב במסעדה טובה, פאב עם חברים או סוף שבוע במלון מפנק, בעוד שהילדים שלנו מוכנים לזנוח את כל אלו ולהתמקד בדבר אחד: יום הולדת מקפיץ שכולו כייף והוצאת אנרגיה. ילדים רבים מבקשים מהוריהם ליצור יום הולדת פחות שגרתי ויותר אקסטרימי ולהזמין את כלל החברים לחוויית יום הולדת מקפיץ במהלכו יוכלו ליהנות מפורקן אנרגיה, מתקנים מתנחפים ובעיקר המון המון כייף.

מחפשים יום הולדת מקפיץ ? יש לנו רעיון לפעילות מושלמת לקיץ!

רעיונות לפי נושאים:​
סטנדאפיסטים | משחקים למבוגרים | משחקי חברה למבוגרים | סדנת צחוק | סדנאות למבוגרים | יום הולדת שנה | הפעלות לימי הולדת | לייזר טאג | חדר בריחה לילדים | רעיונות ליום הולדת 

איך בונים אירוע שכזה?

אם קשה לנו להגיד "לא" לילדים שלנו על דברים שהם מבקשים לאורך כל ימות השנה, הרי שביום הולדתם בעת שהם באים אלינו עם דרישות, על אחת כמה וכמה קשה לנו להשיב להם "לא". הילדים שלנו הם עולמנו ועל כן ניתן לה בחזרה את כל העולם. מתקנים מתנפחים מהווים פעילות מושלמת לקיץ עבור הילדים ובמשך השנה אנחנו לוקחים אותם מעת לעת להנות ממתקנים שכאלו. הילדים כל כך אוהבים מתקנים מתנפחים עד שהם רוצים לחגוג את יום הולדתם בקרב המתקנים האלו וליצור מסיבת מתנפחים יחד עם חבריהם לכיתה.

אירוע שכזה אפשר לחגוג בקונספט של "מסיבת מתנפחים" ולהזמין את הילדים להגיע בלבוש קליל ונעים ולבשר להם שהם הולכים לצאת לחגיגה כייפית ולא שיגרתית. הורים רבים מעודדים ימי הולדת מסוג שכזה מאחר ומדובר בפורקן אנרגיה ופעילות חברתית הדורשת שיתוף פעולה, התחשבות באחר וליכוד חברתי, כך שבתוך יום ההולדת ישנו ערך מוסף התורם לתחושת הגיבוש הכיתתי וחיזוק הקשרים החברתיים של כלל הילדים. ישנם מתנחפחים שונים בצורתם ובגודלם כך שתוכלו לבחור מתקן מתנפח מההיצע העשיר שיש לחברות אלו להציע. כל שעליכם לעשות הוא לבחור בין מתקן מתנפח בצורת משאית, אונייה, מגלשות ואפילו בצורת בריכה. שתפו את ילדכם בבחירה וכך תגרמו להם לשמוח אפילו יותר ולא פחות חשוב לשתף אותם בתהליך בניית האירוע והפקת פעילות מושלמת לקיץ שיקירכם כל כך רצה.

ולא רק מתנפחים מגיעים לחגוג איתנו

בשביל שיום ההולדת לא יסתכם רק בקפיצה בין מתקן מתנפח למתקן אחר, חברות רבות מציעות חבילת יום הולדת הנלווית אל המתנפחים. חברות אלו מציעות להביא עמן ולשלב בחגיגה מגוון נוסף של אטרקציות ליום הולדת, כגון: דוכני מזון ליום הולדת אשר מציעים מבחר מאכלים, למשל שיערות סבתא, שתייה קלה, קלחי תירס ועוד. בנוסף, אפשר לבחור יותר ממתקן מתנפח אחד ליום ההולדת וכך ליצור לילדים מעבר בין תחנות וכך להקל את העומס בין מתקן למתקן ולאפשר לילדים להנות בצורה מיטבית. יום הולדת מתנפחים נותן לילדים תחושה של חופש, שיחרור ופורקן של אנרגיות המזכיר להם שהם ילדים וכל אשר הם צריכים לעשות כילדים הוא לשמוח ולהנות. 



מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


יוצרים חוויות
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דרום

יוצרים חוויות

חגיגה בה נעצב יצירה קסומה מבין מבחר יצירות שתבחר החוגגת. קופסא מתפוצצת, יומן ועוד.

לא עודכן מחיר

0 המלצות

מערכונים ביוגרפים ומופעי אימפרוביזציה
כל הארץ

מערכונים ביוגרפים ומופעי אימפרוביזציה

מופעים שנתפרים אישית לאירוע שלכם. חוויה מעצימה, מרגשת, מצחיקה וייחודית במינה.

לא עודכן מחיר

15 המלצות

ערן מיינדר - אמן חושים
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דרום

ערן מיינדר - אמן חושים

בואו לכופף את המציאות עם מופע בני מצווה על חושי ולתת לאורחים שלכם לחוות את הבלתי אפשרי

לא עודכן מחיר

9 המלצות

הפיה איילת - לבנות ובנים!
נבדק
צפון, שרון, מרכז, דרום

הפיה איילת - לבנות ובנים!

מבחר ימי הולדת לבנים ולבנות! עם כל הדמויות האהובות, משחקים,ריקודים והמון הפתעות

לא עודכן מחיר

23 המלצות