יום הולדת מזל קשת

לכל המזלות קיימות תכונות אופי שמייחדות אותם. התכנסנו לבדוק האם יש קשר בין תכונות של מזלות לבין אופן חגיגת יום ההולדת? והפעם: יום הולדת מזל קשת.

בני מזל קשת: 23 בנובמבר – 23 בדצמבר, שייכים לקבוצת המזלות המשתנים, בני יסוד האש, כוכב השולט – צדק.

בין אם מדובר בבן ובין אם בבת, כאשר אומרים יום הולדת מזל קשת - קודם כל מתכוונים לחגיגה בלתי נשכחת. למה? מפני שבני מזל קשת הם אנשי שיחה עם חוש הומור מעולה, יכולת מופלאה להתרומם ממצבים קשים, ספונטניים עם רוח ספורטיבית וחוש הרפתקנות, עצמאיים, שונאי שגרה ומאוד אוהבים לגוון ולשנות. מנגד מתמודדים הקשתים עם תכונות פחות חביבות כמו חוסר טאקט, חוסר מנוחה נפשית ופיזית, הם נרתעים ממסגרות, נוטים להגזים ובכלל לא אוהבים לקחת אחריות על מעשיהם. אבל זה קטן עליהם, כי מה שחשוב להם באמת זה לטייל, כמה שיותר, בכמה שיותר מקומות ובכל הזדמנות אפשרית.

יום הולדת מזל קשת

רעיונות לפי נושאים:​
סטנדאפיסטים | משחקים למבוגרים | משחקי חברה למבוגרים | סדנת צחוק | סדנאות למבוגרים | יום הולדת שנה | הפעלות לימי הולדת | לייזר טאג | חדר בריחה לילדים | רעיונות ליום הולדת 

מזל קשת – להרחיב אופקים

מה שבן מזל קשת כמו גם בת מזל קשת אוהבים יותר מכל בחיים זה להרחיב אופקים בכל הממדים: בלימודים, בטיולים, במקומות חדשים ובנדודים בארצות לא רחוקות. הם טיפוסים הרפתקנים מאוד הזקוקים לחופש מוחלט, מרחבים פתוחים וחוויות חדשות. והשאלה המרכזית כמובן, מה יכול להפוך כל יום הולדת להרפתקני? התשובה: רק ליצנים ליום הולדת. ואם כבר הזמנו ליצן בשנה שעברה אז כמובן שלא נשאיר אתכם ללא פתרון, ובמקרה זה אין כמו ללכת על קוסמים ליום הולדת. גם אלה וגם אלה, יהפכו כל יום הולדת לחוויית פעלולים, ג'אגלינג, מופעי אש והמון הפתעות נוספות אשר ישאירו את כל האורחים חסרי מילים, ויגרפו תגובות נלהבות.

מזל קשת – לא לחשוב על הטאקט

בנות מזל קשת ובני מזל קשת הם אנשים אימפולסיביים ולא פעם חסרי טאקט. הם לא חושבים פעמיים מה להגיד ולא מתחשבים במוסכמות המקובלות. מצד אחד קשתים מאוד אוהבים לתת עצות לאחרים ומצד שני הם אינם מסוגלים לשמוע ביקורת כלפיהם והכי הם אוהבים כשאחרים מסכימים עם נקודת המבט שלהם. גם עם הממסד הדתי לקשתים יש בעיה גדולה למרות שיש בהם ניצוץ תיאולוגי פילוסופי אך הוא אינו מסוגל לסבול את המסגרת הדתית המגבילה מכל הבחינות. הרי הקשתים, המסמלים חצי אדם חצי סוס, מאוד ספורטיביים ודינאמיים. הם חייבים לעבור ממקום למקום בתדירות גבוהה, גם כדי לא להשתעמם וגם כדי לראות, לשמוע, לטעום ולנסות דברים חדשים. לאור זאת, אם רוצים ללכת על בטוח ולא לקחת סיכונים מיותרים, חגיגה שתשלב מתנפחים ליום הולדת תבטיח מסיבה מקפיצה, סוחפת וצבעונית אשר ללא ספק תשמח את יקירכם ילידי מזל זה.

מזל קשת – תחומים בחייים

על אף המשיכה למרחב רעיוני פתוח ואין גבולי כמעט, קשתים מתגלים כעובדים מצוינים בעבודות הדורשות דייקנות. הם משתלבים היטב במשרות ניהול, תיירות, תקשורת, שפות, מקצועות טיפוליים ועוד מקצועות רבים אחרים המעניקים חופש ביטוי ובו זמנית דיוק. מה גם, לקשתים יש חוש מפותח בהימורים עסקיים לכן הוא מאוד יצליח בחו"ל. בזוגיות הקשתים משתעממים נורא מהר ותמיד שואפים לצאת לחופשי, בולטת אצלם נטייה לפלירטוטים תקפים וכיבושים מהירים, אף על פי שהביתה הם חוזרים עם מצפון נקי. בכל הקשור לפן הבריאותי, הרגישות של בני מזל קשת עלולה להתגלות בגב תחתון, אגן הירכיים, מחסור באבץ, עניים וגניקולוגיה.  

בנוסף, בני מזל קשת מאוד אוהבים לטייל ולהרחיב אופקים בכל הממדים: לימודים ונדודים במדינות רחוקות. קשה להם עם מסגרות ובמיוחד עם הממסד הדתי החונק. הם מאוד אוהבים לתת עצות אך מתקשים לקבל ביקורת כלפיהם.מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


עולם הסיפורים של הלן
צפון, מרכז, דרום

עולם הסיפורים של הלן

חגיגה קסומה ומופלאה בעולם של אגדות, סיפורים, תלבושות מדליקות,שירים וריקודים.

החל מ:₪699

10 המלצות

יוסי פנסו בא לעשות לכם שמח
כל הארץ

יוסי פנסו בא לעשות לכם שמח

חגיגה קורעת מצחוק עם יוסי פנסו. מופע מלא בחוש הומור, כריזמה וביטחון עצמי שיפיל אתכם מהכסאות.

לא עודכן מחיר

0 המלצות

דניאל כהן סטנדפיסט לא שגרתי
כל הארץ

דניאל כהן סטנדפיסט לא שגרתי

מופע לא שגרתי, שנון, מקורי שיקרע אתכם מצחוק, כתיבה מקורית והתאמה לסוג האירוע.

לא עודכן מחיר

7 המלצות

פיות ונסיכות מהאגדות
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דרום

פיות ונסיכות מהאגדות

מסיבליידי חוגגת איתך יום הולדת של נסיכות ופיות בעולם האגדות! חוויה קסומה ומיוחדת במינה!

לא עודכן מחיר

23 המלצות