יום הולדת לגו

אבני לגו מאפשרות לילדים לברוא עולמות ולזכות בשעות רבות של כיף אדיר - וגם יום הולדת לגו הוא פוטנציאל לשמחה, יצירתיות, דמיון, צילומים צבעוניים שתמיד יהיה כיף לחזור ולהתבונן בהם והרבה חוויות מרגשות. ימי הולדת לגו כוללים הפעלה ברוח המשחק הוותיק ששומר על פופולריות מזה עשרות שנים, עיצוב צבעוני ומלא חיים ותפריט שגם הוא מותאם לססגוניות של הלגו

מגוון הצעות של ימי הולדת לגו לבחירתכם

יום הולדת לגו

לגו הוא אחד המשחקים האהובים על ילדים (וגם מבוגרים) בכל העולם מזה עשרות שנים וליתר דיוק מאז 1932, כשאולה קירק כריסטיאנסן, נגר דני מוכשר ורב דמיון, הגה את הרעיון של שימוש באבנים בשלל צורות, גדלים וצבעים כדי ליצור עולמות שלמים. לאורך השנים צצו דגמים ייעודיים רבים שעזרו לילדים לברוא מציאות מרתקת ורבת אפשרויות - טירות, רובוטים, רכבי חלל, אבירים, רכבי כיבוי אש, בעלי חיים, ספינות ועוד ועוד, וגם דגמים בהשראת סרטים אהובים כמו הארי פוטר, נינג"גו, צעצוע של סיפור ונסיכות דיסני שונות. בשנים האחרונות יצאו גם 3 סרטי לגו, שיצרו עניין מחודש באבנים הקלאסיות וגילו את הקסם שלהן לדור חדש של ילדים - כך שבאופן טבעי גם יום הולדת לגו הוא להיט עכשווי מבוקש.

מה כולל יום הולדת לגו?
באופן טבעי ימי הולדת לגו מבוססים על הפעלה ברוח האבנים שמרכיבות דגמים ועולמות. אפשרות אחת היא הפעלות מקצועיות שכוללות משחקים כיפיים (למשל תחרות בניית מגדלי ענק שיעמדו יציבים), בניית דגמים ייחודיים (כשרמת הקושי מותאמת לגיל החוגגים וכך גם הנושאים של הדגמים), שימוש בלגו לטובת סיפורים מרתקים (בעיקר בימי הולדת של הקטנטנים יותר) ובאופן כללי חגיגה של צבע, דמיון ויצירה - שהרי מספיק לדמיין את המרחב שבו מתקיימת המסיבה כשהוא מרוצף בהמון המון חלקים של לגו בכל הגדלים, הצורות והצבעים כדי להבין עד כמה רב הפוטנציאל של יום הולדת שכזה.
עוד אפשרות היא ארגון הפעלת לגו בעצמכם. הורים בעלי תושייה ויכולות אלתור יכולים לבנות בעצמם תוכנית מהנה אבל כדאי לקחת בחשבון שלצורך יום הולדת מסוג זה נדרשת כמות גדולה מאוד של אבני לגו.

איך ליצור עיצוב מתאים למסיבת לגו?
על-מנת שהאירוע יהיה מושלם נדרשת לא רק פעילות מהנה אלא גם עיצוב ברוח האבנים הצבעוניות ורוח החופש והדמיון שמאפיינת את המשחק הוותיק והאהוב. עיצוב החלל שבו מתקיים יום הולדת לגו מבוסס על הצבעים הבסיסיים של האבנים - צהוב, כחול, אדום וירוק - וכולל גם מפיות ממותגות, וכן צלחות וכוסות שנראות כמו לגו. שילובי הצבעים יוצרים מראה מרשים מאוד שמכניס מיד לאווירה את כל מי שמגיע כדי לחגוג עם חתן/כלת יום ההולדת.
גם את ההזמנות לקראת יום הולדת לגו נעצב באופן טבעי ברוח המשחק - אפשר לצלם את הילד/ה עם דגם מעשה ידיהם ולבסס על התמונה הזו את ההזמנה, ואפשר גם פשוט לעצב רקע שנראה כמו אבני לגו ולהוסיף את כל הפרטים החיוניים.

תפריט לימי הולדת לגו
התפריט של ימי הולדת לגו יהיה גם הוא צבעוני ושמח, כשכמובן גולת הכותרת תהיה עוגת לגו - אופציה אחת היא עוגה "רגילה" ועליה הדפס של לגו, והמשקיענים יבחרו בעוגה שגם נראית כמו דגם של לגו. קאפקייקס ועליהם "חלקי לגו" מבצק סוכר יתקבלו גם הם בהתלהבות, ועוד כדאי לספק לחוגגים הצעירים מגשי פירות ובפרט כאלה אדומים, צהובים וירוקים (אפשר גם להשקיע וליצור את המילה "לגו" בענק מהפירות, אם כי סביר להניח שתוך זמן קצר הכל ייחטף…)

ימי הולדת לגו, יום הולדת לגו

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר