יום הולדת בשבועות

יום הולדת בחג השבועות חג לבן של טוהר עם המון זוהר. חגיגה מיוחדת לילד או לילדת היום הולדת.

לרגל יום ההולדת לילד, נלבש לבן, נאכל מעדן, נשזור זר בפרחים לבנים לראשו וסלסלת ביכורים בידו. נקשט את הבית בפרחים ובלונים ואת כל הילדים נזמין לבפנים, נמלא את הבית בשירה ובצחוק וגם בטנא ירוק. יום הולדת כזו עוד לא הייתה, והילדים יבואו בשמחה, יטעמו מטעמי גבינה, יאכלו את פירות העונה והירקות החתוכים והילדים עם חיוך על הפנים.
יום הולדת בשבועות
רעיונות ליום הולדת

הכנת זר וטנא
שיר חג השבועות: "סלינו על כתפינו ראשינו עטורים, מקצות הארץ באנו הבאנו ביכורים", מלמד על מנהגי החג: לראשם של הילדים עטור זר יפה שניתן ליצור בקלות, בריסטול חתוך לרצועה שהילדים ייהנו לקשט בפרחים מנייר סול, נייר צלופן, מדבקות, ציורים, חרוזים מושחלים ופרחים אמיתיים. מנהג נוסף הוא הבאת ביכורים, טנא מלא בכל טוב הארץ. הכנת טנא חביב על הילדים וניתן ליצור בקלות טנא מקרטון, ניירות מעוצבים, בריסטול, מחזור של בקבוקי שתייה חתוכים, ליצור ידית אחיזה מסרטים מיוחדים שאפשר להשחיל חרוזים, לקשט בפרחים ומדבקות. לאחר מכן, לתת לילדים למלא את הטנא בפירות, ירקות, מעדנים ושיבולים. זו יום הולדת יצירתית באווירת החג.

חגיגה בלבן
יום הולדת חגיגי בצבע לבן ונקי, ייחד את המסיבה לחג השבועות הבא. רצוי לקשט את הבית בבלונים לבנים וכדאי גם דגלונים ופרחים. על השולחן לפרוס מפה לבנה וכל הצלחות, הכוסות והמפיות בלבן. הילדים יתבקשו להגיע ליום הולדת בבגדים לבנים ויקבלו או יכינו זר עטור לראשם עם פרחים, הילדים ישירו את שירי חג השבועות ושירי יום הולדת, ירקדו ויהנו, השמלות הלבנות של הבנות יתנופפו וכולם יתאספו ויברכו את ילד היום הולדת. במסיבה לבנה כדאי להביא מנורה אולטרה סגולה שתאיר באור זוהר את הצבע הלבן. ובסופה של המסיבה תישאר טעמה המתוק של עוגה מתוקה ומסיבה מדליקה.

מסיבת מים
חג השבועות הוא גם חג המים שהילדים מאושרים עד השמיים. בארצנו החמה והקטנה המים הם אטרקציה נחמדה, בדרך כלל כבר הימים חמים, והילדים משתוללים ומשפריצים עם אקדחי מים, דליים, כפות, בועות סבון ומשחקים נוספים ומגניבים. משחקי מים מגוונים, כמו: לעשות בועות סבון בגדלים שונים, להשיט סירות מנייר, לשחק בבלונים מלאים במים, לעשות קצף עם קשים, להתגלש במגלשה רטובה, לחקור חומרים במשחק מה יצוף ומה ישקע?, למלא גיגיות במים ולהתחרות בהוצאת גולות עם הרגליים. משחקי מים ישמחו מאוד את הילדים וגם חלק מהמבוגרים, מסיבה מרעננת, שמחה, מלאה מרץ וחוויה.

הפקת יום הולדת חגיגית בלבן, שמלך היום הולדת מתרגש, מצפה ושמח, חוגג עם חבריו אירוע בלתי נשכח ויתגשמו כל משאלותיו. לא לשכוח לצלם את ילדכם, ולהסתובב במסיבה עם מצלמה בידכם. יום הולדת חגיגי, מוצלח ושמח!!!מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

 • אטרקציות לחופש הגדול
  החופש הגדול, זה משהו שהילדים מחכים לו כל השנה, בעיקר בזכות האטרקציות המרתקות הממתינות לקחת אותם למסע מרתק.
 • יום הולדת מונדיאל
  יום הולדת מונדיאל צבעוני ומדליק עם הקבוצות המובילות הכי טובות בעולם. איך? כל הפרטים כאן!
 • חוויה מדעית
  יום הולדת הוא אירוע חשוב, אם לא החשוב ביותר עבור ילדכם. על כן, לנו כהורים האחריות לתכנן אירוע שיהיה מהנה, חוויתי ובלתי נשכח עבור ילדינו.
 • ילדים מזל אריה
  בני מזל אריה: 23 ביולי ועד 21 באוגוסט, שייכים לקבוצת המזלות הקבועים, בני יסוד האש, כוכב השולט שמש.
 • יום הולדת בטוב טעם
  דוכן פיצות או המבורגרים בשפע, מפל שוקולד או מתקן צמר גפן מתוק: כל אלה יכולים להיות גם במסיבה שלכם!
 • יום העצמאות ביום הולדת
  מה יכול להיות כיף יותר מאשר לחגוג יום הולדת ביום העצמאות? פטישי אוויר, ספריי קצף והמון צעצועים זוהרים בכחול-לבן...

סדנת סושי וחיתוך פירות של פריתוקים
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דרום

סדנת סושי וחיתוך פירות של פריתוקים

חגיגת יום הולדת שונה ומדליקה במיוחד. סדנת סושי וחיתוך פירות שילובי טעמים מתוקים ועוד.

5 המלצות

נולי יום הולדת מהחלומות
כל הארץ

נולי יום הולדת מהחלומות

שירים, משחקים, תלבושות ומסע מרתק בקונספטים אהובים: חד קרן, FROZEN ועוד.

בסלון עם ג'וזי דיויין
כל הארץ

בסלון עם ג'וזי דיויין

חוגגים אירוע עם הכוכבת ג'וזי דיווין לחוויה צבעונית מרתקת ומצחיקה אצלכם בסלון!

5 המלצות

באולינג 7
דרום

באולינג 7

מתחם האקשן הכי חם בדרום מזמין אתכם למשחק באולינג חוייתי לכל המשפחה!