יום הולדת בשבועות

יום הולדת בחג השבועות חג לבן של טוהר עם המון זוהר. חגיגה מיוחדת לילד או לילדת היום הולדת.

לרגל יום ההולדת לילד, נלבש לבן, נאכל מעדן, נשזור זר בפרחים לבנים לראשו וסלסלת ביכורים בידו. נקשט את הבית בפרחים ובלונים ואת כל הילדים נזמין לבפנים, נמלא את הבית בשירה ובצחוק וגם בטנא ירוק. יום הולדת כזו עוד לא הייתה, והילדים יבואו בשמחה, יטעמו מטעמי גבינה, יאכלו את פירות העונה והירקות החתוכים והילדים עם חיוך על הפנים.
יום הולדת בשבועות
רעיונות ליום הולדת

הכנת זר וטנא
שיר חג השבועות: "סלינו על כתפינו ראשינו עטורים, מקצות הארץ באנו הבאנו ביכורים", מלמד על מנהגי החג: לראשם של הילדים עטור זר יפה שניתן ליצור בקלות, בריסטול חתוך לרצועה שהילדים ייהנו לקשט בפרחים מנייר סול, נייר צלופן, מדבקות, ציורים, חרוזים מושחלים ופרחים אמיתיים. מנהג נוסף הוא הבאת ביכורים, טנא מלא בכל טוב הארץ. הכנת טנא חביב על הילדים וניתן ליצור בקלות טנא מקרטון, ניירות מעוצבים, בריסטול, מחזור של בקבוקי שתייה חתוכים, ליצור ידית אחיזה מסרטים מיוחדים שאפשר להשחיל חרוזים, לקשט בפרחים ומדבקות. לאחר מכן, לתת לילדים למלא את הטנא בפירות, ירקות, מעדנים ושיבולים. זו יום הולדת יצירתית באווירת החג.

חגיגה בלבן
יום הולדת חגיגי בצבע לבן ונקי, ייחד את המסיבה לחג השבועות הבא. רצוי לקשט את הבית בבלונים לבנים וכדאי גם דגלונים ופרחים. על השולחן לפרוס מפה לבנה וכל הצלחות, הכוסות והמפיות בלבן. הילדים יתבקשו להגיע ליום הולדת בבגדים לבנים ויקבלו או יכינו זר עטור לראשם עם פרחים, הילדים ישירו את שירי חג השבועות ושירי יום הולדת, ירקדו ויהנו, השמלות הלבנות של הבנות יתנופפו וכולם יתאספו ויברכו את ילד היום הולדת. במסיבה לבנה כדאי להביא מנורה אולטרה סגולה שתאיר באור זוהר את הצבע הלבן. ובסופה של המסיבה תישאר טעמה המתוק של עוגה מתוקה ומסיבה מדליקה.

מסיבת מים
חג השבועות הוא גם חג המים שהילדים מאושרים עד השמיים. בארצנו החמה והקטנה המים הם אטרקציה נחמדה, בדרך כלל כבר הימים חמים, והילדים משתוללים ומשפריצים עם אקדחי מים, דליים, כפות, בועות סבון ומשחקים נוספים ומגניבים. משחקי מים מגוונים, כמו: לעשות בועות סבון בגדלים שונים, להשיט סירות מנייר, לשחק בבלונים מלאים במים, לעשות קצף עם קשים, להתגלש במגלשה רטובה, לחקור חומרים במשחק מה יצוף ומה ישקע?, למלא גיגיות במים ולהתחרות בהוצאת גולות עם הרגליים. משחקי מים ישמחו מאוד את הילדים וגם חלק מהמבוגרים, מסיבה מרעננת, שמחה, מלאה מרץ וחוויה.

הפקת יום הולדת חגיגית בלבן, שמלך היום הולדת מתרגש, מצפה ושמח, חוגג עם חבריו אירוע בלתי נשכח ויתגשמו כל משאלותיו. לא לשכוח לצלם את ילדכם, ולהסתובב במסיבה עם מצלמה בידכם. יום הולדת חגיגי, מוצלח ושמח!!!מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

יום הולדת בחג,יום הולדת בראש השנה

יום הולדת בראש השנה

01/09/2013 14:03:43

הולדת בראש השנה הוא זמן מיוחד לחגיגת ראש שנה פרטי של הילד. יום הולדת מתוקה מדבש!

הקלטת שיר ליום הולדת, הקלטת שיר לימי הולדת

הקלטת שיר ליום הולדת

30/12/2013 09:26:53

כולנו זוכרים איך כאשר היינו ילדים קטנים וקיבלנו מתנה ליום הולדת, חיוך רחב התפשט על פנינו ושמחה רבה הייתה בלבנו.

יום הולדת מזל קשת

יום הולדת מזל קשת

13/04/2017 14:46:39

לכל המזלות קיימות תכונות אופי שמייחדות אותם. התכנסנו לבדוק האם יש קשר בין תכונות של מזלות לבין אופן חגיגת יום ההולדת? והפעם: יום הולדת מזל קשת.

מתנה לחברה הכי טובה, מתנה לחברה טובה, מתנה ליום הולדת

איך לבחור מתנה לחברה טובה?

14/03/2017 09:40:07

מתלבטת לגבי מתנה ליום הולדת לחברה ולא יודעת מה לעשות? בדקנו עבורך את הטרנדים החמים בתחום.

טבעונים,יום הולדת טבעוני,תפריט טבעוני ליום הולדת

תפריט יום הולדת טבעוני

21/02/2016 15:50:09

טבעונים? תפריט יום הולדת במיוחד בשבילכם

הזמנות ליום הולדת,הזמנות מקוריות,הזמנה ליום הולדת

הזמנות מקוריות

27/10/2013 16:30:02

ההתרגשות האמיתית לקראת יום ההולדת מתחילה עם חלוקת ההזמנות. רוצים לדעת איך ליצור בעצמכם הזמנות ייחודיות ומקוריות

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר