יום הולדת בל"ג בעומר

יום הולדת בל"ג בעומר זו הזדמנות נהדרת לחגיגה סביב המדורה, שירים, ריקודים והפעלות מלהיבות ומרהיבות.

יום הולדת בל"ג בעומר                                  

חגנו ל"ג בעומר הוא חג גדול מכול, החג הכי מדליק שבו הילדים אוספים קרשים למדורה, מכניסים לגחלים תפוחי אדמה עטופים בנייר כסף ומשפדים מרשמלו. זהו חג האש, בכל ישראל מבעירים אש ומתכנסים כל הסובבים. יום הולדת בל"ג בעומר היא חגיגה גדולה שבה הפעלה מאוד מיוחדת מלאה באור.

יום הולדת מדליקה בל"ג בעומר

רעיונות לפי נושאים:​
סטנדאפיסטים | משחקים למבוגרים | משחקי חברה למבוגרים | סדנת צחוק | סדנאות למבוגרים | יום הולדת שנה | הפעלות לימי הולדת | לייזר טאג | חדר בריחה לילדים | רעיונות ליום הולדת 

הפעלות יום הולדת "מדליקות"

מדורה- יום הולדת סביב מדורה היא הפעלה בפני עצמה. הילדים אוספים קרשים ומדליקים את המדורה, שרים, אוכלים ומשחקים במשחקי חברה סביב המדורה. גם יצירות שונות ניתן להכין מראש ולחלק לילדים בזמן החגיגה, כמו: יצירת מדורה אישית מגפרורים ופלסטלינה, בובות ממרשמלו ושיפודים, כתר אש לראש הילדים, יצירת עששית, הכנת חץ וקשת מנייר, ציורי פחם ועוד.

מרד בר כוכבא- "איש היה בישראל בר כוכבא שמו...הוא היה גיבור"- גיבור היום הולדת ייהנה להיות הגיבור בהפעלת לחימה, מרד נגד הרומאים שהילדים נלחמים בעוז ובגבורה. חלוקת הילדים מתבצעת לפי רצונו של ילד היום הולדת ולבסוף כולם מתאחדים ביחד וחוגגים ניצחון. שרים שירי חג ושירי יום הולדת, אוכלים ונהנים.

מופע להטוטנים- מופע להטוטנים מרהיב ומרתק את הילדים. ילד היום הולדת במרכז החגיגה ומקבל את הפוקוס והוא העוזר הראשי של הלהטוטן המקצועי. מופע המשלב הומור, עניין וסקרנות בקרב הילדים. בדר כלל המופע כולל: להטוטי אש, לפידים, חרבות, בליעת ויריקת אש, חבל אש, שרשראות אש ועוד אטרקציות עוצרות נשימה וסוחפות. יום הולדת בלתי נשכחת לילדים וכולם הולכים שמחים ומולהבים.

חץ וקשת- הפעלה ויצירה של חץ וקשת מתבקשת בחג ל"ג בעומר, נוהגים לירות בחץ וקשת. ניתן להכין עם הילדים חץ וקשת: לאסוף ענפים יציבים שיוכלו לשמש כחיצים ולשייפם. לבניית הקשת צריך לחפש ענף ארוך וגמיש ולכופף אותו מבלי שישבר. יש להביא מהבית גומי לקשירה על הקשת. פעילות חץ וקשת היא מאתגרת עבור הילדים שיירו את החצים לעבר מטרות, לעשות תחרות בין הילדים מי מעיף את החץ שלו למרחק רב יותר. זהו ספורט מהנה ומאתגר עבורם. ירי בחץ וקשת מצריך יכולת ריכוז וסובלנות, דיוק ומשמעת עצמית. אפשר להפעיל את הילדים כעצמאיים או כקבוצות מתחרות.

חגיגה אינדיאנית- יום הולדת אינדיאנים היא חגיגה מושקעת ומיוחדת. ילדים בכול גיל אוהבים להתחפש בצבעים נועזים ולרקוד לצלילי מוסיקה קצבית. הילדים יכינו סרט לראש עם נוצות, יתאפרו בפסים, יכינו מרשרשים מפחיות, יערכו טקס אינדיאני וינגנו בדרבוקות או בכלי הקשה שונים.

משפט סיכום- אורה ושמחה בסביבת מדורה, עם סיפור הגבורה של בר כוכבא וכול מי שבא ברוך הבא. זו יום הולדת מיוחדת, מלאה אש בעלטה, שמחה והנאה רבה. לא לשכוח לשמור על כללי הבטיחות והזהירות סביב המדורה.                                                         

בהצלחה ביום הולדת המדליקה בכל מובן המילה! מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


חוות נחשונים
כל הארץ

חוות נחשונים

חגיגה בחווה! יום הולדת מקורי בחיק הטבע עם סוסים, משחקים, חץ וקשת ועוד הפתעות

גל מרון סקסולוגית
כל הארץ

גל מרון סקסולוגית

חוויה מעוררת חושים, מלאה באנרגיות מדהימות ומטריפות. עם אביזרים, משחקים מדליקים ועוד

איפור סיפור - הפעלה לילדים
נבדק
שרון, מרכז, ירושלים, דרום

איפור סיפור - הפעלה לילדים

הסיפור האהוב על החוגג/ת מתעורר לחיים וביחד נצא למסע קסום! איפור, אביזרים, משחקים ועוד.

החל מ:₪900

8 המלצות

קנדיל'ה לשבור את הקרח
כל הארץ

קנדיל'ה לשבור את הקרח

אנה ואלזה יוצאות מהסרט, ובאות לחגוג איתך! הפקת מסיבה ייחודית מהסרטים!

71 המלצות