יום הולדת בל"ג בעומר

יום הולדת בל"ג בעומר זו הזדמנות נהדרת לחגיגה סביב המדורה, שירים, ריקודים והפעלות מלהיבות ומרהיבות.

יום הולדת בל"ג בעומר                                  

חגנו ל"ג בעומר הוא חג גדול מכול, החג הכי מדליק שבו הילדים אוספים קרשים למדורה, מכניסים לגחלים תפוחי אדמה עטופים בנייר כסף ומשפדים מרשמלו. זהו חג האש, בכל ישראל מבעירים אש ומתכנסים כל הסובבים. יום הולדת בל"ג בעומר היא חגיגה גדולה שבה הפעלה מאוד מיוחדת מלאה באור.

יום הולדת מדליקה בל"ג בעומר

רעיונות לפי נושאים:​
סטנדאפיסטים | משחקים למבוגרים | משחקי חברה למבוגרים | סדנת צחוק | סדנאות למבוגרים | יום הולדת שנה | הפעלות לימי הולדת | לייזר טאג | חדר בריחה לילדים | רעיונות ליום הולדת 

הפעלות יום הולדת "מדליקות"

מדורה- יום הולדת סביב מדורה היא הפעלה בפני עצמה. הילדים אוספים קרשים ומדליקים את המדורה, שרים, אוכלים ומשחקים במשחקי חברה סביב המדורה. גם יצירות שונות ניתן להכין מראש ולחלק לילדים בזמן החגיגה, כמו: יצירת מדורה אישית מגפרורים ופלסטלינה, בובות ממרשמלו ושיפודים, כתר אש לראש הילדים, יצירת עששית, הכנת חץ וקשת מנייר, ציורי פחם ועוד.

מרד בר כוכבא- "איש היה בישראל בר כוכבא שמו...הוא היה גיבור"- גיבור היום הולדת ייהנה להיות הגיבור בהפעלת לחימה, מרד נגד הרומאים שהילדים נלחמים בעוז ובגבורה. חלוקת הילדים מתבצעת לפי רצונו של ילד היום הולדת ולבסוף כולם מתאחדים ביחד וחוגגים ניצחון. שרים שירי חג ושירי יום הולדת, אוכלים ונהנים.

מופע להטוטנים- מופע להטוטנים מרהיב ומרתק את הילדים. ילד היום הולדת במרכז החגיגה ומקבל את הפוקוס והוא העוזר הראשי של הלהטוטן המקצועי. מופע המשלב הומור, עניין וסקרנות בקרב הילדים. בדר כלל המופע כולל: להטוטי אש, לפידים, חרבות, בליעת ויריקת אש, חבל אש, שרשראות אש ועוד אטרקציות עוצרות נשימה וסוחפות. יום הולדת בלתי נשכחת לילדים וכולם הולכים שמחים ומולהבים.

חץ וקשת- הפעלה ויצירה של חץ וקשת מתבקשת בחג ל"ג בעומר, נוהגים לירות בחץ וקשת. ניתן להכין עם הילדים חץ וקשת: לאסוף ענפים יציבים שיוכלו לשמש כחיצים ולשייפם. לבניית הקשת צריך לחפש ענף ארוך וגמיש ולכופף אותו מבלי שישבר. יש להביא מהבית גומי לקשירה על הקשת. פעילות חץ וקשת היא מאתגרת עבור הילדים שיירו את החצים לעבר מטרות, לעשות תחרות בין הילדים מי מעיף את החץ שלו למרחק רב יותר. זהו ספורט מהנה ומאתגר עבורם. ירי בחץ וקשת מצריך יכולת ריכוז וסובלנות, דיוק ומשמעת עצמית. אפשר להפעיל את הילדים כעצמאיים או כקבוצות מתחרות.

חגיגה אינדיאנית- יום הולדת אינדיאנים היא חגיגה מושקעת ומיוחדת. ילדים בכול גיל אוהבים להתחפש בצבעים נועזים ולרקוד לצלילי מוסיקה קצבית. הילדים יכינו סרט לראש עם נוצות, יתאפרו בפסים, יכינו מרשרשים מפחיות, יערכו טקס אינדיאני וינגנו בדרבוקות או בכלי הקשה שונים.

משפט סיכום- אורה ושמחה בסביבת מדורה, עם סיפור הגבורה של בר כוכבא וכול מי שבא ברוך הבא. זו יום הולדת מיוחדת, מלאה אש בעלטה, שמחה והנאה רבה. לא לשכוח לשמור על כללי הבטיחות והזהירות סביב המדורה.                                                         

בהצלחה ביום הולדת המדליקה בכל מובן המילה! 



מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


יום הולדת קולנוע בתלת מימד
נבדק
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דרום

יום הולדת קולנוע בתלת מימד

קולנוע תלת מימד פרטי משלכם, בשילוב קריוקי. בואו להיות הכוכבים!

לא עודכן מחיר

116 המלצות

אייל רוזנברג
כל הארץ

אייל רוזנברג

איל רוזנברג תופר לכם מופע אישי הורס מצחוק. לכל אירוע ולכל שמחה אין כמו הופעה טובה.

לא עודכן מחיר

4 המלצות

משחקים בעץ
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דרום

משחקים בעץ

מגוון רחב של תחנות משחק צבעוניות ומגניבות שמתאימול לכל גיל ולכל אירוע מיוחד.

לא עודכן מחיר

1 המלצות

קידס ג'אמפ
כל הארץ

קידס ג'אמפ

מתנפחים, אטרקציות, דוכני מזון, שולחנות משחק, תותח קצץ ועוד. ניתן גם להשכרה בכל הארץ.

החל מ:₪400

0 המלצות