יום הולדת בטו בשבט

אם חשבת שיום הולדת בט"ו בשבט הוא סתם יום הולדת מעפן... תחשבו שוב!! אנחנו נעזור לכם לארגן יום הולדת ייחודי לחג.

"השקדייה פורחת ושמש פז זורחת...ט"ו בשבט הגיע חג לאילנות" השיר המפורסם לכבוד החג, חג המסמל את הטבע הנטיעה והצמיחה. יום הולדת ט"ו בשבט היא חגיגה של התחדשות וצמיחה. טו בשבט חג של טבע עם אויר צח ויום ההולדת לילד יהיה ממש מוצלח. יום הולדת טו בשבט מקושטת עם פרחים ליום הולדת, עלים ופירות יבשים ומתוקים שיראה פורח, שופע ומלבלב. חשובה במיוחד העוגה, עוגת יום הולדת חגיגית מקושטת בפרחים, עצים קטנים ופירות החג שתיראה טעימה במיוחד.

יום הולדת בטו בשבט - לא עוד חגיגה סתמית.

רעיונות לפי נושאים:​
סטנדאפיסטים | משחקים למבוגרים | משחקי חברה למבוגרים | סדנת צחוק | סדנאות למבוגרים | יום הולדת שנה | הפעלות לימי הולדת | לייזר טאג | חדר בריחה לילדים | רעיונות ליום הולדת 

רעיונות הפעלה ליום הולדת

טיול ונטיעות- מסיבת יום הולדת בטבע, אם מזג האוויר מאפשר זאת, טיול בסביבה ירוקה במיוחד כדי לראות את השקדיות והאילנות, העצים הצומחים והפרחים הפורחים. אפשר לשלב בטיול, בחיק הטבע, נטיעות עצים. כל ילד יקבל שתיל והסבר קצר על הנטיעה ויצאו לפעילות של נטיעות. חג ירוק ופורח ולילדים תהיה מודעות לחי ולצומח.

יצירה עם פירות- פירות יבשים הם מתוקים ובריאים שהילדים אוהבים. ניתן להכין סלט מפירות יבשים, עוגיות תמרים פריכות, שייקים מפירות העץ, ריבות וסוכריות מפירות הדר, שיפודי פירות יבשים, שרשראות עם פירות יבשים שמושחלים לחוט דייג, או סתם צלחת יפה ומקושטת. קיים מגוון גדול של פירות יבשים: תמרים, צימוקים, מנגו יבש, בננה מיובשות, קווי מיובש, משמשים, תאנים,פפאיה, קליפות הדרים מסוכרות, דובדבנים וכל סוגי האגוזים (תלוי בגיל הילדים). הפירות הצבעוניים יפים למראה, טעימים לחיך ובריאים לגוף.

עציץ שוקולד- ילדים אוהבים שוקולד וכמה שיותר יותר טוב. רעיון מקורי במיוחד להפעלה מתוקה היא אפיה של עוגת שוקולד, לאחר מכן כל ילד יקבל עציץ קטן מחרס ויכניס בתוכו פירורי עוגת שוקולד, שידמו לחול לח. בינתיים, מבצק סוכר בשלל צבעים, ניתן ללוש וליצור פרחים ועצים שישתלו בתוך עציץ עוגת השוקולד. זהו רעיון מתוק ומיוחד להפעלת יום הולדת טו בשבט.

יצירות אהובות- יום הולדת בט"ו בשבט שמזג האוויר סגרירי וגשום אפשר לחגוג בבית עם סדנאות ליום הולדת ויצירות אהובות באווירת החג. כמו הסדנאות, יצירות ליום הולדת גם הן מועדפות על הילדים, והם מרותקים ויוצרים. צביעת עלים בזהב וכסף, יצירות עם אצטרובלים, בלוטים וחרובים, יצירת עץ מחמר, מקרטון או מפלסטלינה ולקשט אותו בממתקים, שוקולדים, חרוזים, מדבקות ובכל מה שרוצים כדי שהילדים יצאו מרוצים. ניתן להכין אדנית עם פרחים ולקשט את האדנית בפסיפס, מדבקות ועוד. אפשרות נוספת, היא שזירת פרחים וכל הילדים שמחים ומאושרים.

משפט סיכום- יום הולדת בט"ו בשבט מעלה חיוך עם שיוך לטבע, ניצנים מעטרים ופרחים שזורים, רון פורח, הילד מתרגש ומתחדש בשמחה ואהבה לכל הסביבה.. יום הולדת פורח ושמח! בהצלחה!מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


יוצרים עם קפסול ארט
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דרום

יוצרים עם קפסול ארט

סדנא ייחודית ומדליקה שבה ניצור מוצרים מקוריים כמו שרשראות, עציצים, צמידים מקפסולות.

לא עודכן מחיר

4 המלצות

חדר בריחה פסיכודלי
צפון

חדר בריחה פסיכודלי

התגלתה הנוסחה לגלולה שמעבירה למימד אחר, אף אחד עוד לא הצליח לחזור, האם אתם תצליחו?

לא עודכן מחיר

4 המלצות

הבובות של סיון
צפון, שרון, מרכז

הבובות של סיון

בואו ליצור וליהנות מבובה של מסיבת יום הולדת. חוויה צבעונית, יצירתית ומעצימה.

לא עודכן מחיר

8 המלצות

פיירפליי קידס - מסיבת פולמון
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דרום

פיירפליי קידס - מסיבת פולמון

מסיבת פולמון מטריפה במיוחד. זוהרים, משחקים מקוריים, מוזיקה מקפיצה ועוד הפתעות.

לא עודכן מחיר

7 המלצות