יוגה צחוק

האם יש דבר כייף יותר מלצחוק? אם אתם מחפשים פעילות מנצחת לכל אירוע, לכל הגילאים ולכל מטרה: יוגה צחוק היא התשובה בשבילכם. הצחוק משחרר מתחים, משכיח לחצים והופך אתכם למאושרים. תנו לעצמכם להתגלגל מצחוק עם הפעלה שלא תשאיר אף עין יבשה. אם חשבתם שכדי לצחוק אתם צריכים לשמוע בדיחות, כנראה שעוד לא עשיתם יוגה שכזו...

מגוון הצעות של יוגה צחוק לבחירתכם

מרדכי שרם פלאי הגרפולוגיה

כל הארץ
הקונספט החם הבא - סטנדאפ גרפולוגי. משימות בשיתוף הקהל ובעיקר המון הומור.
10 המלצות

דניאל מסיבות מהנות למבוגרים

כל הארץ
חגיגה שלא נגמרת הכוללת משחקים מדליקים, תחרויות מצחיקות, מוזיקה עכשווית ועוד!
החל מ: ₪990
5 המלצות

סיוויק הפעלות ובידור

צפון
חוויה מטריפה בממלכת התעלולים עם משחקים, אביזרים והומור בסטייל פולמון, חד קרן ועוד.
החל מ: ₪600
18 המלצות

הפעלת יוגה צחוק

היוגה נפלאה לבריאות וגם הצחוק. השלוב בין שניהם יחד יוצר פצצת אנרגיה אמתית הגורמת לאלי אנשים מדי שנה להיפתח, ליהנות ולהתרגש יחד. בשנים האחרונות הפכו סדנאות יוגה צחוק ללהיט. מדריכות ומדריכי יוגה בכל רחבי העולם התמחו בתת הז"אנר יוגה צחוק ובחרו להעביר את משנתם לקבוצות גדולות וקטנות במגוון אירועים.

יתרונותיו של הצחוק
במידה ואינכם מכירים את יתרונותיו של הצחוק כדאי לכם להמשיך ולקרוא. כי סדנת יוגה צחוק כאמור משלבת בין היוגה לבין צחוק פעיל ויזום. לכאורה אי אפשר להזמין צחוק בלי סיבה, אך מדריכי היוגה המקצועיים טוענים אחרת, כפי שתיווכחו בעצמכם, הם יצליחו בעזרת שיטות מיוחדות לגרום לכם לצחקק או פשוט להתגלגל מצחוק, הצחוק שיגיע ממעמקי הבטן ויתפרץ מהפה יגרום לתחושה נפלאה. הסיבה לתחושה הזו היא סיבה משולשת, לפני הכל צחוק מסב לנו אושר, כייף לנו לראות אדם אחר צוחק וזה אפילו "מדביק" אותנו לצחוק איתו.

מלבד זאת צחוק גורם לנו לטלטל את גופנו ולהזרים אנרגיה חיובית אל כל איבר בגוף. הסיבה האחרונה והמדעית היא שהצחוק משחרר במוח חומר כימי שנקרא סרטונין. הסרטונין הוא האחראי למידת האושר שלנו ולתחושת ההתעלות שאנו חשים כאשר אנחנו נהנים ומתפוצצים מצחוק למשל. גירוי הצחוק מביא להפרשת סרטונין, הגורמת לנו תחושה טובה ונעימה במיוחד. הרי לכם מספיק סיבות בכדי להשתתף בסדנת יוגה צחוק או להזמין אותה כאטרקציה מרכזית לאירוע שלכם.

אטרקציה נפלאה ומרעננת לכל אירוע
אז לאן תתאים סדנת יוגה צחוק? לכל אירוע שתבחרו ובו יש צורך באטרקציה מגבשת ומרעננת. למשל, יום גיבוש לעובדים שלכם, מפגש משפחתי גדול ומרגש, יום הולדת לילדים ואפילו ביום הולדת לנוער. חוגגות לחברה מסיבת רווקות? יוגה צחוק! אחלה רעיון.

בקיצור, סדנה שכזו יכולה להיות יתרון ענק ואטרקציה נפלאה כמעט בכל אירוע. חשוב לזכור שכלל שהקבוצה תהיה בגודל הנכון, כעשרה עד שלושים משתתפים, כך תוכל להיווצר האינטימיות הדרושה. לכן כדאי לתאם מול המדריכה או המדריך מראש את מספר המשתתפים בכדי שיוכל לבצע התאמה של התוכן ושל האינטראקציה עם הקבוצה עוד בטרם תתחיל.

מה חשוב לזכור?
סדנאות יוגה צחוק הן סדנאות מוצלחות מאד, הן ידועות כ"שוברות קרח" בכנסים ובאירועי עובדים בהם חשוב להביא את הקבוצה לדינמיקה משותפת. לכן, כדאי תמיד לבחור בהנחיה מקצועית בלבד ולא להתפשר על איכות המנחה. ככל שהוא או היא יהיו מוצלחים ומקצועיים יותר כך חווית הקהל תהיה טובה ועוצמתית.

יוגה צחוק, הפעלת יוגה צחוק

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר