טיפים ליום הולדת שלא תרצו לפספס

יום ההולדת הגיע? מזל טוב! הפקת אירוע יום ההולדת עבור הורים רבים נתפסת כרגע מאיים מאחר ולא תמיד יודעים מה ואיך לעשות. התכנסנו למצוא את התשובה לשאלת מיליון הדולר.

לשמחתנו, אנחנו נמצאים בתקופה שבה יש כל כך הרבה שפע בתחום הפקות ימי ההולדת שכל אשר נותר לנו הוא לבחור מבין שלל האפשרויות המוצעות לנו. קוסמים, ליצנים, פעילות עם בעלי חיים ומה לא. אטרקציות ליום ההולדת הפכו לאביזר חובה באירועים אלו וכיום כל יום הולדת מלווה בהפעלה שונה אשר מעניקה לילדים ערך מוסף לאירוע.

יום הולדת מתקרב? טיפים שלא תרצו לפספס!

רעיונות לפי נושאים:​
סטנדאפיסטים | משחקים למבוגרים | משחקי חברה למבוגרים | סדנת צחוק | סדנאות למבוגרים | יום הולדת שנה | הפעלות לימי הולדת | לייזר טאג | חדר בריחה לילדים | רעיונות ליום הולדת 

קלאסיקה בטוחה – ליצן

בעוד שרובנו מחפשים אחר אטרקציה מיוחדת ויוצאת דופן, אנחנו שוכחים שלעתים הפעלת יום הולדת פשוטה ביותר יכולה לספק את התוצאה הטובה ביותר. כשמדברים על הפעלות בימי הולדת הרי שהקלאסיקה הנצחית שמלווה אותנו מאז ועד היום היא יום הולדת עם ליצן. הילדים מראים לליצנים אהבה דרך קבע ונדמה שהפעלה שכזו חביבה על בנים ועל בנות גם יחד, כך שמדובר כאן על ללכת על בטוח. בהפעלה שכזו הליצן מבדר את הילדים, מפעיל אותם במשחקים שונים ומעביר את יום ההולדת בפורמט של צחוק גדול, בלבול והשתטות.

לבשל כמו גדולים

תרבות תכניות הריאליטי חשפה אותנו ואת הילדים כאחד לעולמות תוכן רבים. אם ישנו תחום אשר התחבב במהרה על המבוגרים והקטנים גם יחד הוא תחום הבישול והאפייה אשר הפך תוך זמן קצר לאחד הטרנדים המובילים בתחום. פעילויות ביום הולדת יכולות להיות מגוונות ומקוריות והנה ההוכחה לכך: יום הולדת בסימן שף. ביום הולדת שכזה מקבלים הילדים הדרכה משף אשר מחלק להם ציוד לשפים הכולל סינר, כובע וכלי עבודה. במהלך הפעילות הילדים יכינו מטעמים שונים כדוגמת פיצות וכדורי שוקולד. מדובר באטרקציה מבדרת וטעימה אשר חביבה על הילדים ויוצרת להם חוויה משגעת.

חגיגה עם חבר אחר

מה לא נאמר על הכלבים? הם החברים הכי טובים שלנו, האם אנושיים והם נאמנים. ילדים רבים מוצאים בכלב כחברם הטוב ביותר וגם ביום ההולדת שלהם הם רוצים לחגוג איתו. מדובר בטרנד שונה ולא שגרתי אשר מרגש את הילדים בכל פעם מחדש. טרנד מסוג זה, מציג לילדים מופע של אילוף כלבים תוך כבוד מלא לכלב והקשבה מלאה לצרכיו ורצונותיו. בהפעלה יסופרו סיפורים על כלבים ועל תרומתם לאדם וגם מופע של הכלב אשר יכלול בין היתר מעבר בין חישוקים, תרגילי חיפוש וזריקת חפצים והבאתם על ידו.

צחוק מתגלגל

ילדים אוהבים מאד לצחוק, ואם יש משהו שגורם סיפוק גדול הוא לגרום להם לצחוק. בין שלל ההפעלות המוצעות בימי ההולדת, גם יש הפעלות המבוססות על צחוק ובידור לילדים. הפעלות סטנד אפ שכלו מנגישות לילדים מופע בידורי הכולל פרצופים מצחיקים, בדיחות המתאימות לילדים, עיוותי קול ותחפושות משעשעות והכל כאמור על מנת לבדרם ולגרום להם להתגלגל מצחוק. אירוע שכזה המגלם בתוכו צחוק מעלה את המורל ביום ההולדת ומעניק חוויה בידורית ונעימה. מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


ספא - נשים קטנות
מרכז

ספא - נשים קטנות

אף בת לא תתנגד, ליום הולדת רגוע בספא יוקרתי ומפנק!

החל מ:₪600

4 המלצות

בית הקווסט
מרכז

בית הקווסט

חווית יום הולדת מיוחדת בתוך חדרי בריחה מדהימים ומיוחדים מהם תצטרכו לנסות להימלט.

11 המלצות

דידי הליצן שיקרע אתכם מצחוק
נבדק
שרון, מרכז

דידי הליצן שיקרע אתכם מצחוק

ליצן קלאסי מצחיק במיוחד! שנון ומקורי. הפעלה משלבת קסמים ומשחקים עם כל הילדים.

החל מ:₪750

8 המלצות

לאהוב עם מור תמיר קידר
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דרום

לאהוב עם מור תמיר קידר

חוויה נשית מעצימה משולבת בהומור, תחרויות ומשחקים קלילים ומצחיקים, סדנה ייחודית ועוד

7 המלצות