חוויה מדעית

יום הולדת הוא אירוע חשוב, אם לא החשוב ביותר עבור ילדכם. על כן, לנו כהורים האחריות לתכנן אירוע שיהיה מהנה, חוויתי ובלתי נשכח עבור ילדינו.

ימי הולדת מדעיים הם אירועים חגיגיים מיוחדים ואותנטיים, המביאים עד אליכם את שמחת המסיבות כפי שאתם מכירים – רק בתוספת תכנים מעניינים ומרתקים מתחומי המדע. ארגון מסיבת יום הולדת מסוג זה לילדים שלכם תיצור עבורם חוויה מיוחדת, חיובית ומעניינת, אשר תיזכר לעד.
חוויה מדעית
יום ההולדת המדעי – מהו בדיוק?

זאת מסיבת יום הולדת, המשלבת אינספור פעילויות מהנות, המאפשרות לילדכם לחוות דברים חדשים בדרך מהנה ויוצאת דופן. מסיבת יום הולדת כזו, מעוררת ומפתחת את הדמיון ואת יצר הסקרנות.
יום הולדת מדעי, משחקים במדע וכך ביולוגיה, כימיה ופיזיקה הופכים לחגיגה של ממש המערבת הצגה מהנה ומרתקת. הילדים משתתפים בהרפתקה, המשלבת תעלולי אש מרהיבים, מים צבעוניים מבעבעים, הרי געש מתפרצים, עננים בתוך בועות סבון, הכנת גלידה במקום ועוד ניסויים מדליקים. המפעילים דואגים להשאיר את המסיבה תוססת וצבעונית! מסיבה שמשלבת מדע, סקרנות, עניין ודמיון הופכת את האירוע לחוויה חד פעמית שתיזכר לתמיד.

לאלו ילדים נועד יום ההולדת המדעי?

ילדכם יוכלו להפיק הנאה רבה מיום הולדת מדעי, במיוחד אם הם מגלים עניין רב וסקרנות בנושאים רבים ומגוונים ובכללם תהליכים המתרחשים בטבע. ימי הולדת מדעיים יוצרים עניין ומפתחים באופן חווייתי את תבונתם הטבעית ומספקים את סקרנותם של ילדכם. ימי הולדת מדעיים מתאימים לילדים חוקרים ונבונים, שרוצים לחוות כיף והרפתקה בחגיגה צבעונית של ניסויים מרהיבים. ימי הולדת מדעיים מביאים את המעבדה לביתכם, יוצרים חוויה מעשירה ומפתחים את היוזמה והיצירתיות בקרב הילדים.

על המפעיל יקום או ייפול יום הולדת מדעי

למפעילים בימי הולדת מדעיים צריכה להיות יכולת לתקשר, לעניין ולשלהב את ילד/ת יום ההולדת וחבריהם בשילוב הומור וידע. האם ילדכם "כוכב האירוע" המשיך לדבר על האירוע גם לאחר שהמפעילים עזבו? האם חבריו הילדים נהנו ושיתפו פעולה במהלך האירוע? שאלות אלו צריכות להישאל על ידי כל בעל מקצוע השואף להיות מפעיל ילדים ועל ידי כל הורה אשר מזמין אותם. יתרה מכך, אירוע יום הולדת מדעי מכניס את העולם המדעי גם לבית שלכם, ובכך הוא מהווה חוויה ייחודית ומרתקת (וראוי שגם בטיחותית). הידע והניסיון של צוות המפעילים חשובים על מנת שיוכלו לספק לילדכם אירוע בלתי נשכח עם ערך מוסף בו הם יעזרו לילדים להבין את העולם המדעי המופלא העומד מאחורי הניסויים. ניסיון עבודה עם ציוד מעבדה וידע מדעי הינם כישורים ייחודיים ולכן לא כל אחד יכול להפעיל יום הולדת מדעי.

המאמר נכתב על ידי ד"ר יניב חכים וגלית ויס, צוות "משחקי המדע", ימי הולדת מדעיים באווירה אחרתמאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

 • ילדים מזל בתולה
  בני מזל בתולה: 24 באוגוסט ועד 22 בספטמבר, שייכים לקבוצת המזלות המשתנים, בני יסוד האדמה, כוכב השולט מרקורי.
 • אטרקציות לחופש הגדול
  החופש הגדול, זה משהו שהילדים מחכים לו כל השנה, בעיקר בזכות האטרקציות המרתקות הממתינות לקחת אותם למסע מרתק.
 • יום הולדת מונדיאל
  יום הולדת מונדיאל צבעוני ומדליק עם הקבוצות המובילות הכי טובות בעולם. איך? כל הפרטים כאן!
 • יום הולדת בשבועות
  יום הולדת בחג השבועות חג לבן של טוהר עם המון זוהר. חגיגה מיוחדת לילד או לילדת היום הולדת.
 • ילדים מזל אריה
  בני מזל אריה: 23 ביולי ועד 21 באוגוסט, שייכים לקבוצת המזלות הקבועים, בני יסוד האש, כוכב השולט שמש.
 • יום הולדת בטוב טעם
  דוכן פיצות או המבורגרים בשפע, מפל שוקולד או מתקן צמר גפן מתוק: כל אלה יכולים להיות גם במסיבה שלכם!

יוהן במופע מנטליזם חדשני
כל הארץ

יוהן במופע מנטליזם חדשני

חוויה ממכרת ומדהימה שתשנה לכם את התפיסה על אומנות חושים ומנטליזם.

2 המלצות

הפולמון המושלם
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דרום

הפולמון המושלם

הפעלת הפולמון הכי יפה בארץ! תפאורה, איפור, משחקים, אביזרים ובלוני ענק, וכיף!

33 המלצות

הפיראטים האמיצים ובת הים הקטנה
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דרום

הפיראטים האמיצים ובת הים הקטנה

חגיגה קסומה לבנים ולבנות עם הדמויות האהובות: כבאים, אבירים, בת הים הקטנה ועוד.

48 המלצות

ספא נשים קטנות
שרון, מרכז

ספא נשים קטנות

ספא בסטייל מושקע עם עמדות מפנקות לכל הבנות! מסלול דוגמנות עם שלל אביזרים.

30 המלצות