רעינות, ברכות ופעילות ליום המשפחה

יום המשפחה בפתח ולפורטל "קרמל" יש את הרעיונות הטובים ביותר לבילוי משותף. אתם הולכים להתאהב במשפחה שלכם מחדש!

יום משפחתי ושמח לכולכם! אנו יודעים כי רובכם לא זקוקים ליום אחד בשנה כדי לעצור לרגע ולחבק את בני המשפחה האהובים עליכם. אך אין ספק כי היום יותר מאי פעם אתם ההורים עובדים שעות רבות, ואתם הילדים הופכים לילדי מפתח או נמצאים בצהרונים או במסגרת אחרת לאחר סיום הילמודים. לכן, מקבל יום המשפחה משמעות מיוחדת. מכיוון שפורטל "קרמל" הוא פורטל שכולו האהבה, לרגל היום המשפחתי מתמיד הכנו להורים וגם לילדים רעיונות ליום המשפחה הכוללים: יצירות, ברכות ליום המשפחה שונות ומגוונות, וגם פעילות ליום המשפחה שתמיד כיף לעשות יחד. אנו מזמינים אתכם ליצור, להיות מקוריים ולהעניק לאנשים הסובבים אתכם בכל יום המון אהבה.

יש לנו רעיון גאוני!


רעיונות לילדים – בבית הספר אתם מכינים המון עבודות יצירה ועבודות יד הקשורות ליום המשפחה שאותם אתם מעניקים להורים. לכן, אני מציעים שני רעיונות ליום המשפחה שונים מאוד. הרעיון הראשון הוא חילופי תפקידים. לערב אחד ההורים יזכו למעט חופש ואתם תפנקו אותם בארוחת ערב משפחתית וטעימה כולל עריכת שולחן ושטיפת כלים לאחר מכן. רעיון שני: ההורים לא תמיד זוכרים כיצד להיות ילדים. אתם, מלכי הטכנטלוגיה, יכולים להקליט את סבא וסבתא בוידאו ולערוך במחשב סרטון מרגש שכולו ברכות מרגשות להורים. רק לא לשכוח את שני הצדדים, כן?
רעיונות להורים – אין זמן טוב יותר להשקיע במשפחתיות ולמצוא פעילות ליום המשפחה המשותפת לכולם. איזו? אירזו סלסלת פיקניק עמוסה בכל טוב וצאו לפיקניק משפחתי באחד הפארקים העירוניים. רעיון שני: ברכות ליום המשפחה, מושקעות ומקוריות, מעשה ידיכם, הפונות באופן אישי לכל אחד מילדיכם.

זה התחיל בשני הורים: יום המשפחה

מברכים אתכם:


הילדים – אין כמו להעניק ברכות ליום המשפחה שאתם הכנתם מכל הלב והנשמה. זכיתם! יש לנו רעיונות ליום המשפחה לעיצוב ברכות מושקעות ומקוריות. הרעיון הראשון הוא ברכה בכתב יד על דף קלף כולל קישוטים או ציור. השני הוא ציור משותף. חברו את הבריסטולים שלכם יחד בדבק ´סלוטייפ´, בחרו נושא לציור וציירו ציור משותף. הנה מצאנו לכם גם פעילות ליום המשפחה משותפת.
ההורים – מחפשים ברכות עבור האוצרות שלכם? חשבנו להעניק לכם מספר דוגמאות, אך אתם אלו המכירים את ילדיכם באופן הכי קרוב. בנוסף, על ברכות לבוא ישירות מהלב. מה שכן חשוב הוא לעורר השראה, להחמיא, להוקיר את הטוב שבנסיכים ובנסיכות שלכם ולתת להם את התחושה כי גם אם אתם עובדים קשה, אתם תמיד כאן עבורם.פעילות משותפת ליום המשפחה


אז ברכות ליום המשפחה יש! מעולה. כעת אתם יודעים כמונו כי פעילות ליום המשפחה היא בדרך כלל כיף לא נורמלי. לכן בקטגוריה הזו לא נעשה הפרדה בין ההורים ובין הילדים, אלא נציע שני רעיונות ליום המשפחה הקשורים לפעילות משותפת של כולם יחד. אם באפשרותכם לקחת יום חופש מהעבודה, הודיעו לילדים כי זהו היום שלכם ותכננו אטרקציה שכולם אוהבים. סרט וארוחת צהריים משותפת, יום כיף בירושלים, תל אביב או כל מקום אחר שילדיכם ואתם רציתם לבקר בו מזמן, באולינג ועוד. אופציה נוספת לחובבי האקסטרים והטבע היאלקבוע מסלול ולטייל. אם אין באפשרותכם לקחת יום חופש, תכננו אחר הצהריים וערב של בילוי משפחתי: פיקניק בפארק העירוני, ארוחת ערב במסעדה, לונה פארק וכדומה.

אתם מוזמנים להגיב הנאמר בתגובות, בפורום או בפייסבוק, ולספר לנו על הפעילות המשפחתית שלכם. יום המשפחה שמח לכולם!מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


לאלילנד זומבה והיפ הופ
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דרום

לאלילנד זומבה והיפ הופ

משחקים, הפתעות, שירים והמון המון שמח בחגיגה של הנאה ומלא FUN!

14 המלצות

לאלילנד מסיבת פיג'מות
כל הארץ

לאלילנד מסיבת פיג'מות

מסיבה מפנקת באוהלים מהממים. בשילוב עמדות טיפוח, הכנת לוכד חלומות וכו'

20 המלצות

מכשפת הילדים זרובבלה
כל הארץ

מכשפת הילדים זרובבלה

חגיגה מסתורית, מקורית, מלאת הומור ומיסטיקה עם מגדת עתידות ומכשפה!

21 המלצות

משחקים בעץ
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דרום

משחקים בעץ

מגוון רחב של תחנות משחק צבעוניות ומגניבות שמתאימול לכל גיל ולכל אירוע מיוחד.

1 המלצות