חוגגים מחוץ לבית יתרונות וחסרונות

חגיגת יום ההולדת שנערכת מחוץ לבית יכולה להיעשות במקומות מגוונים ומעניינים שיותירו רושם על האורחים.

היום, יותר ויותר הורים מעדיפים לארגן חגיגת יום הולדת לילדיהם מחוץ לבית.
חוגגים מחוץ לבית יתרונות וחסרונות
" ילדים ילדים בואו הביתה- לא רוצים, בואו לאכול- לא רוצים..." ילדים אוהבים להיות בחוץ, לכייף, להשתולל, להשתעשע ולהיות תחת כיפת השמיים. במקום שהכול פתוח אין גבולות והשפע הטבעי שוטף את העיניים.
ימי הולדת מחוץ לבית הם אופציה מעולה כאשר רוצים לגוון ולחגוג במקום מיוחד וכיפי מחוץ לכותלי ביתכם. לא חייבים להגזים ולשכור מקום לאירוע ניתן לחגוג גם בגינה הציבורית, בפארק, בחוף הים או אפילו בשטח ירוק סמוך למקום מגוריכם.

רעיונות

יומי הולדת מחוץ לבית יכולים להתקיים במקום פתוח תחת כיפת השמיים כגון: חוף הים, בריכה, ספארי, פארקים ציבוריים, מגרשים פתוחים, חורשות, סיור באוטובוס פתוח ועוד.
ימי הולדת מחוץ לבית יכולים להתקיים גם במקומות סגורים שמותאמים לחגיגות ואירועים בדיוק מהסוג הזה, כמו: גימבורי, משחקיות, בית קולנוע, קרטינג, באולינג, פיינטבול, באולם במתנ"ס ועוד שפע של מקומות העונים לדרישות של ימי הולדת.

יתרונות

בחגיגת יום הולדת בחוץ נחסכים סידור וניקיון הבית לפני המסיבה וגם לאחריה. אחד השיקולים לערוך את חגיגת היום הולדת מחוץ לבית כדי לחסוך את כל הבלגאן בבית. אם החגיגה נערכת במקום עם מפעיל ההורים משוחררים מהצורך בלהפיק את החגיגה, לארגן , לקנות, לסדר, והם משתתפים בחווית החגיגה יחד עם ילדם. הרווח כולו של הילד ושל הוריו שנהנים ביחד. יום הולדת בחוץ מזמנת אתגרים ומקום רב להפעלה שמצריכה מקום גדול ופתוח. ילדים נהנים מאוד בחוץ, תחת כיפת השמיים או במקום סגור אחר אשר מפעיל אותם ומגרה את החושים שלהם.זה שונה מחגיגה בתוך הבית אשר מוגבלת ביכולות ההפקה הקיימות בחוץ. יום הולדת מחוץ לבית יכולה להיות מאוד מאתגרת ומעניינת עבור הילד החוגג ועבור המוזמנים, יש בכך שינוי שיגרה, הרגשת חופש ושחרור אשר מעלה את הסיפוק, ההתפרקות ורמת השמחה של הילדים. הילדים מצידם לא ישכחו את החגיגה.

חסרונות

חגיגת יום ההולדת מחוץ לבית גורמת לילדים להתפזר ולעיתים קשה לקבץ אותם יחדיו. האווירה הנוצרת בעקבות זה היא לא כל כך מלוכדת ופחות אינטימית מאשר בבית. יש לקחת בחשבון את הצורך בסחיבת הדברים כמו: שולחנות, מחצלות, כיבוד, בלונים, שתייה, פרסים וכל האביזרים הנלווים שצריכים להפעלת החגיגה. לעיתים מקום החנייה הוא לא בקרבת מקום ויש צורך בעזרה בלקיחת הדברים, דבר המכביד ומסרבל את ההתארגנות במקום האירוע. בימי הולדת שחוגגים מחוץ לבית נשארים הורים ובני משפחה של המוזמנים וצריך לדאוג גם להם לכיבוד ושתייה, דבר המגדיל את ההוצאות ואת הסחיבה של הדברים.

חגיגת יום הולדת מחוץ לבית הינה הנאה צרופה של מקום מיוחד, משוחרר וחופשי עם הפעלה מאתגרת ומהנה. מקלה על מארגני החגיגה בניקיונות והכנה וכן הילדים לא ישכחו את המסיבה.
יום הולדת שמח ומהנה!מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

 • יום הולדת חסכוני
  הוצאת יום ההולדת יכולה להגיע לאלפי שקלים. למה לא מומלץ להרגיל ילדים לחגיגה יקרה ואיך תיצרו חוויה חסכונית וקסומה
 • יום הולדת לתאומים
  יום הולדת לתאומים זו חגיגה כפולה. כך גם העלות, הכיבוד והמוזמנים. איך תחגגו ותשרדו את האירוע בחיוכים
 • הפעלות מגוונות
  מגוון אפשרויות ההפעלות לימי הולדת הוא אין סופי. ככל שרמת היצירתיות גבוה כך תצליחו לרתק ולעניין את הילדים.
 • נצמדים לנושא מיוחד שהילד אוהב
  יום הולדת בנושא אישי ששמים בו דגש על אהבותיו, תחביביו, עיסוקיו או כישרונותיו של הבן או הבת החוגגים.

לופט מפנק עם סאונה, גקוזי ואוכל טוב
מרכז

לופט מפנק עם סאונה, גקוזי ואוכל טוב

מתחם לופט מפנק עם סאונה, ג'קוזי, אוכל טוב, שף פרטי, פרטיות ושפע של הנאה.

לא עודכן מחיר

18 המלצות

קנדי אבלסון - סטנדאפ
שרון, מרכז

קנדי אבלסון - סטנדאפ

קנדי נוחתת אלינו היישר מקנדה הקרה עם סטנדאפ חם ובועט שיפיל אתכם מצחוק.

לא עודכן מחיר

7 המלצות

לופט סנטוריני - חגיגת הכל כלול
מרכז

לופט סנטוריני - חגיגת הכל כלול

לופט סנטוריני המקום המושלם ליום ההולדת שלך! חבילת הכל כלול במחיר הכי משתלם.

לא עודכן מחיר

4 המלצות

מופע הצחוקייה
נבדק
כל הארץ

מופע הצחוקייה

ליעוז שם טוב כוכב הצחוקייה בחגיגת סטנד אפ לילדים קורעת מצחוק

לא עודכן מחיר

17 המלצות