סוגים של הפעלות לגיל הרך

כל גיל והחוויה שלו! איך לחגוג גם לקטנים? רעיונות לפעילות גם לגיל הרך!

יום ההולדת הוא יום נפלא לצאת מהשגרה. למרות שאנחנו, ההורים, מפנקים את ילדנו לכל אורך השנה ומזינים אותם בכייף ובאהבה, ביום כמו יום הולדת שהינו יום יוצא דופן לכל הדעות, כדאי לעשות עבורם משהו כייפי ומרגש. נשאלת השאלה: מאיזה גיל כדאי להשקיע בימי הולדת? והתשובה היא שלחוויה טובה אין גיל וכבר מהגיל הרך אפשר להפגיש את היקרים לנו מכל עם חבריהם ולערוך עבור כולם יום הולדת מרנין וצבעוני. הפעלות לגיל הרך עוברים הילדים לרוב במסגרות החינוכיות, שם חושפים אותם להפעלות עם מוסיקה, בעלי חיים וקריאת סיפורים, אך ביום ההולדת אפשר לקחת את הכל צעד קדימה ולהנגיש להם יום מיוחד ומשמח שכולו נחגג אך ורק במיוחד בשבילם.

רעיונות לפי נושאים:​
סטנדאפיסטים | משחקים למבוגרים | משחקי חברה למבוגרים | סדנת צחוק | סדנאות למבוגרים | יום הולדת שנה | הפעלות לימי הולדת | לייזר טאג | חדר בריחה לילדים | רעיונות ליום הולדת 

חוגגים יום הולדת גם לקטנטנים

מה מוגדר הגיל הרך?

הגיל הרך מוגדר מגיל שנה ועד גיל ארבע. בגילאים האלו הילדים כבר צוברים זכרונות ומאחר וזכרונות אלו נחקקים בהם לאורך חייהם, נרצה לייצר עבורם זכרונות משמחים ונעימים. חגיגת יום הולדת כבר בגילאים כאלו מעלה את תחושת הביטחון בקרב הילדים שכן כל חבריהם הגיעו לחגוג איתם, מעצימה את הקשרים החברתיים ומעניקה לילדים כלים של שיתוף פעולה וליכוד שכן עליהם ליצור אינטראקציה עם חבריהם שלא במסגרת החינוכית. הפעלות יום הולדת לגיל הרך הינן עשירות ומגוונות וכל שנותר לעשות הוא לבחור את הפעילות המתאימה ביותר, חוגגים גם לקטנטנים? התאימו לאופי של ילדכם ולהעניק לו חוויית יום הולדת מרגשת ובלתי נשכחת.

פעילויות מוסיקליות

הילדים בגילאים האלו מתגלים כילדים אשר מרבים לשתף פעולה בהפעלות שכאלו ונדמה כי הם מחכים כל השבוע בגן לרגע שבו תגיע ההפעלה. דמיינו לכם איזה אפקט זה יכול ליצור בחגיגת יום הולדת שכן מדובר בפעילות ארוכה יותר, ממוקדת יותר, משמחת יותר ומשוחררת יותר. הפעלות לגיל הרך כדוגמת מפגש של פעילות מוסיקלית, מכילות בתוכן אביזרים רבים כדוגמת דרבוקות, תופים, תלבושות ואפילו איפור לילדים על מנת לשמח אותם ולצאת מהשגרה. בפעילות שכזו לרוב משלבים גם את המצנח אשר אהוב מאד על הילדים וכך מנגישים לקטנטנים הפעלת יום הולדת לגיל הרך אשר מקשטת את יום ההולדת והופכת אותו ליום שמח אפילו יותר.

אפשרויות רבות ומגוונות

ביום ההולדת נדמה שהשמיים הם הגבול ואכן כך הדבר. גם כאשר מדובר בגיל הרך וביצירת הפעלה לגיל הרך, הרי שיש מגוון אפשרויות לא מבוטל על מנת להעניק לילדכם יום הולדת משגע. תוכלו למצוא מופע קסמים לגיל הרך אשר יפתיע אותם בפעלולים שונים, תוכלו לארח מופע של תיאטרון בובות או הצגה מהאגדות ואפילו גם להזמין דוכני מזון ולעשות ביום ההולדת הפנינג שלם שיהיה עבור הילדים קרנבל של ממש. מה שחשוב בבחירת הפעלה לגיל הרך הוא לוודא שהפעילות אכן מתאימה לגילאים האלו ושיש למפעילים ניסיון בעריכת מפגש עם גילאים אלו. יום הולדת יש רק פעם בשנה, ומאחר ומדובר באירוע של פעם בשנה נחגוג אותו כראוי.

לסיכום: ילדים שלנו אוהבים לשמוח ואוהבים שמפתיעים אותם האם כדאי או חשוב לחגוג גם לקטנים? לשיקולכם!מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


מועדון הפאזל
מרכז

מועדון הפאזל

ארוע מושלם שבו הכל כלול: המקום, האוכל, המוסיקה, ההפעלה, המתנות ועוד.

שרון בגדדי - אמן חושים ובידור
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דרום

שרון בגדדי - אמן חושים ובידור

מופע בידור וטלפתיה אינטראקטיבי שישאיר אתכם פעורי פה, חוויה של אשליות והומור.

41 המלצות

Sherlocked חדרי בריחה
מרכז

Sherlocked חדרי בריחה

חדרי בריחה בקונספטים מיוחדים, כולל חדר יום הולדת מקושט, אוכל ושתייה עלינו.

6 המלצות

משחקים בעץ
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דרום

משחקים בעץ

מגוון רחב של תחנות משחק צבעוניות ומגניבות שמתאימול לכל גיל ולכל אירוע מיוחד.

1 המלצות