אטרקציות לפורים שמחות ומהנות במיוחד

מה עושים עם הילדים בפורים? כל התשובות, הפעילויות והאטרקציות מחכות לכם ממש כאן.

פורים בפתח וכולנו במתח. תחפושות לנו ולילדים, משלוחי מנות ועוד פעילויות לפורים כאלו ואחרות. כיף גדול! כל יהודי טוב שלא נתלה בידי המן יודע כי "מצווה גדולה להיות בשמחה". אז אם אנחנו כבר בענייני שמחה וניבים שונים מן התורה והמגילה, קדימה! "משנכנס אדר מרבין בשמחה". טוב, רגע; הרשנו לנו רגע אחד של רצינות. לאחר שהסתובבתם בכל החנויות האפשרויות ובחרתם לילדיכם ולכם תחפושות, המשיכו לקרוא וקבלו את כל המידע הרלוונטי על אטרקציות לפורים בכל אזורי הארץ – מהצפון ועד הדרום.

פורים בצפון – חגיגה שמחה במיוחד:


חיפה – העיר התחתית מתחפשת:
בעיר התחתית בחיפה יחגגו השנה תוך הליכה על קביים, סדנאות יצירה וקיפולי בלונים וההפנינג פורימי עם שלל פעילויות לפורים נוספות לכל המשפחה. מתי? ה-6.9.15, בין השעות 10:00-15:00. איפה? בעיר התחתית בחיפה לאורך רחוב הנמל.

חגיגה אוסטרלית – פורים בגן גורו
תושבי העמקים, הצפון ובכלל יוכלו ליהנות מקרנבל ססגוני במיוחד שכולו אטרקציה בטבע. מה בקרנבל? שפע אטרקציות לפורים. סדנת איפור פנים אבורג´יני, שבה זוכים הילדים להיות חלק מחברי השבט האבורג´ני, הלא הם הילידים האוסטרליים. בשעה 12:00 בדיוק יצא סיור מודרך בין שלל החיות האוסטרליות ובכל תחנה שבה תעברו יספר המדריך מעשיות בדויות וסיפורים משעשעים. עליכם המשפחות לזהות מהו הסיפור הנכון, להרעיש ברעשנים לתקן את המדריך. מתי? 7.3.15 בין השעות 10:00- 15.

שמח ומבדח: כל הפעילויות לפורים

פורים במרכז– ממשיכים בחגיגה:


שומרים על המסורת – העדלאידע בחולון:
הילדים בחופשה קצרה מהגנים ומבתי הספר? תושבי המרכז והארץ כולה יודעים כי אחת מתוך כמה פעילויות פורים המזוהות ביותר עם החג היא העדלאידע המסורתית בעיר חולון. השנה העדלאידע אטרקטיבית מתמיד מכיוון שהיא עומדת בסימן 75 שנה לעיר. התהלוכה אמנם תחל בשעה 12:00 מרחוב סוקולוב ופינת שדרות קוגל, אך בשעה 11:00 יתקיימו לכל אורך המסלול מופעים של הרכבים מוסיקליים שונים ואף תיאטרליים. מתי? 5.3.15.

נשארים בחולון – פעילות במוזיאון הילדים:
כנראה שחולון היא פשוט עיר של משפחות וילדים ובשל כך מציעה שלל אטרקציות לפורים לכל המשפחה. הפעילות השניה במרכז המיועדת לכל המשפחה היא ההצגה הפעילה "איפה מיש?" ב"מוזיאון הילדים הישראלי" הנמצא כמובן בחולון. ההצגה תתקיים במתחם "צעצוע של גלריה" במוזיאון בשעות בתארכים: 4-7.3.15 בשעות 11:15 ו-13:15. במהלכה יהיה לילדים חלק פעיל והם יתחפשו לדמויות שונות מעולם הצעצועים שאותם הם מכירים . יהפעלה המיועדת לגילאי 2.5-5.הכוכבים מדרימים – חוגגים פורים בדרום:


התהלוכה הדרומית – העדלאידע באשקלון:
לרגל חג הפורים החליטה העיר אשקלון ללבוש חג ולהפגיש את כל המשפחה ובעיקר את הילדים עם הדמויות האהובות עליהם. כל הדמויות האהובות על הילדים מערוץ "הופ" ומסיפורי האגדות נוחתים בעדלאידע ססגונית במיוד שכולה אטרקציה לפורים מרהיבה. במהלך התהלוכה יתקיים ריקוד גם רחוב המוני שאותו יוביל הכוריאוגרף קלוד דדיה. מתי? ה-5.3.15 בשעה 12:00.

על אחת כמה וכמה – "אדרבא" של מיומנה:
מעוניינים להעניק לילדיכם חוויה מלהיבה שהיא פעילות לפורים מיוחדת במינה? חיפשנו ומצאנו עבורכם את השילוב המנצח. להקת מיומנה הוותיקה והאגדית חוזרת בחג פורים הקרוב אל הבימות ובגדול, במפוע חדש – "אדרבא 2015". המופע מותאם לכל המשפחה ומשלב אלמנטים שונים של הנאה – ייחודיות הלהקה, תיאטרון, מוסיקה, קצב והמון הומור. מתי? 4.3.15 בשעות 16:00 ו-18:30.

כעת, כשרשימת הפעילויות הכי אטרקטיביות מצויה בידכם, נותר לכם רק ליהנות. חג פורים שמח ומבדל לכולם! שתפו אותנו בתחפושות המקוריות שלכםמאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


אסקייפלנד
צפון

אסקייפלנד

חגיגה מדליקה של חדרי בריחה, מציאות מדומה, מבוך אתגרי עצום, משחקי פלסטיישן ועוד.

5 המלצות

מופע הבידור של רועי וצפריר
כל הארץ

מופע הבידור של רועי וצפריר

צמד קומי שמגיע לכבוש את הבמה שלכם עם מגוון דמויות צבעוניות ומטורפות.

12 המלצות

חיים פרץ אמן על חושי
כל הארץ

חיים פרץ אמן על חושי

מופע על חושי מדהים עם אמן החושים חיים פרץ. כישרון, אנרגיות והומור.

14 המלצות

אייל רוזנברג
כל הארץ

אייל רוזנברג

איל רוזנברג תופר לכם מופע אישי הורס מצחוק. לכל אירוע ולכל שמחה אין כמו הופעה טובה.

4 המלצות