חגיגה מדעית - השוואה בין מפעילים וסוגי ההפעלות

הכניסו את ילדיכם לעולם המדע עם מגוון הפעלות מפתיעות, מצחיקות ומחכימות שהם לא ישכחו.

גלו את המפעילים המדעיים שיהפכו כל חגיגת יום הולדת של ילדיכם למהנה במיוחד בכל גיל! שלבו בין הכיף שבמדע ובין אוכל, ידע והמון הנאה במקום אחד שמרכז עבורכם מגוון הפעלות לימי הולדת מדעיות שחובה להכיר!

1. הפרופסור המפוזר – הפרופסור המפוזר יכניס מדע לחיים של ילדכם עם מגוון ניסויים מעניינים ומצחיקים כאחד שכל האורחים ייהנו מהם! הפרופסור המפוזר אולי יתבלבל קצת לפעמים, אך הילדים יעזרו לו בניסויים הכושלים ויהפכו את המדע לחגיגה. 

חגיגה מדעית - השוואה בין מפעילים וסוגי ההפעלות

2. נפלאות המדע – הפעלה מושקעת במיוחד שהפכה ללהיט מדיני! גל המדען יגיע ליום הולדת של ילדכם עם תיק מלא הפתעות וניסויים שרק מחכים שמישהו יבצע אותם. עם מופע להבות צבעוני, קרח יבש, מופע תלת מימד ושלל הפתעות והפעלות, אפילו אתם ההורים תרצו לתת יד ולהשתתף בניסויים של גל המדען!

3. שעשועון השוקולד העולמי – כשיש שוקולד בשטח, כולם מרוצים! בשעשועון השוקולד העולמי ילדכם יגלו פרטים על הממתק האהוב בעולם ויקחו חלק בשעשועון מתוק במיוחד שיותיר אותם עם חיוך על הפנים. 

4. טסים גבוה – חוויה מדליקה – הפעלה בנושא טיסנאות שכובשת ילדים מכל רחבי הארץ! בסדנאות הייחודיות של טסים גבוה ילדיכם יוכלו ללמוד על עקרונות מדעיים של תעופה, רובוטיקה ואפילו סועות סבון ענק עם הפעלות מיוחדות שיתפרו במיוחד עבורם.

5. דאבל באבל – הבועה של יוסי – יוסי המפעיל יגיע עם אביזרים וציוד מיוחד בעזרתם הוא ידגים את הקסם של בועות צבעוניות וירתק את ילדיכם וכל המשתתפים! במהלך החגיגה יהיו הפעלות מיוחדות והפתעות שילמדו את ילדיכם על בועות והמדע מאחוריהן.

6. יוצרים מדע – הפעלה עם מגוון תחנות מיוחדות ומשחקים מפתיעים עם הנאה מובטחת! "מקלחת" עדן, פיצוצי אש, משחקי קצף ועוד שלל הפעלות שבסופן המשתתפים יכינו פיניאטה צבעונית מלאה בכל טוב.

7. משחקי המדע – פעילות מסקרנת, מרתקת ומהנה שתפתח לילדיכם חלון לעולם המדע! המפעילים המקצועיים ילמדו את המשתתפים הצעירים להכין גלידה מולקולרית, הר געש ענק, לראות תגובה בין חומרים שונים – והכי חשוב – לראות עד כמה מדע יכול להיות מהנה!

8. גיא המדען – "המדען הראשי" (ילד או ילדת יום ההולדת) יבצעו עם גיא המדען ניסויים מלאי ידע וצחוק! המעבדה הניידת של גיא תגיע עד אליכם עם שלל ניסויים שחובה לנסות בבית ושיעשירו את היום המיוחד של ילדכם.

9. פרופס-אור קסמים מדעיים – מדע זה קסם ופרופס-אור תדגים לילדיכם את נפלאות המדעים. החל מאיפור לפני כניסה לחגיגה, דרך ניסויים, שיקויים וקסמים מדעיים, פרופס-אור תיצור חגיגה מהנה המשלבת משחקי קרנבל והפעלות מיוחדות לפי בחירתכם. 

הכניסו את ילדכם לעולם המדע המרתק עם שלל הפעלות מיוחדות שיותירו את כל האורחים שמחים ואפילו חכמים יותר!מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


פלג חיבה - סטנדאפ בהפתעה לכלה
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דרום

פלג חיבה - סטנדאפ בהפתעה לכלה

מופע סטנדאפ שנון ומצחיק בטירוף בשילוב משחקים קורעים לחגיגה שתעיף אתכם מצחוק!

החל מ:₪999

29 המלצות

הקרנבל של טל - גיבורות וגיבורי על
שרון, מרכז, ירושלים, דרום

הקרנבל של טל - גיבורות וגיבורי על

חגיגת גיבורי על! החבילה המושלמת ליומולדת גיבורים, משחקים, בועות ועוד הפתעות.

11 המלצות

מרסל ישראל סטנדאפ "יורדת בעלייה"
כל הארץ

מרסל ישראל סטנדאפ "יורדת בעלייה"

מרסל ישראל עושה עלייה ומדברת על הכל במופע אנרגטי, קומי ובעיקר מצחיק בטירוף.

14 המלצות

מסיבה לוהטת לרווקה הנחשקת
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דרום

מסיבה לוהטת לרווקה הנחשקת

מסיבה מטריפה, עם איבזרים, קרנבל של ריקודים, משחקים מצחיקים והנאה בלתי פוסקת.

6 המלצות