הפתעות מקוריות לימי הולדת

"מי שטוב לו ושמח, כף ימחא". אין יותר כיף מלעשות לילדים טוב על הלב ולשמחם בהפתעות ליום הולדת. סורפרייז!

המאמר הבא יהיה מעט הפתעתי ברשותכם. למה? כי מדובר בדבר שהילדים הכי אוהבים, ובייחוד הקטנים יותר – הפתעה ליום הולדת. לטובת ההורים הטריים שאינם זוכרים במה מדובר, הפתעות ליום הולדת הם הפרסים שמחלקים לאחר כל משחק או בסופה של החגיגה. כמובן, מאז שהיינו ילדים, עברו הפרסים שדרוגים רציניים. אנו מזמינים אתכם להתעדכן בכל ההפתעות העדכניות, לקבל את כל הפרטים החשובים: דוגמאות לפרסים, עלויות ומקומות שבהם תוכלו לרכוש.

הפתעה ליום הולדת – שפע שלא נגמר


הפתעות לפעוטות:
בדרך כלל הרגע שבו אתם ההורים מתחילים לחשוב על הפתעות לימי הולדת הוא כאשר ילדיכם חוגגים שנתיים והופכים בן רגע מתינוקות לפעוטות קטנים בעלי דעה משלהם. מכיוון שמדובר בילדים קטנים וחלקם עדיין סקרנים לגבי כל דבר ומכניסים אותו לפה, על הפתעה ליום הולדת להיות גדולה יחסית וכמה שפחות שבירה. אתם יכולים למשל לקנות משרוקיות גדולות, רעשנים למיניהם, חוברות צביעה וצבעי פנדה, לוחות מחיקים או חיות זוהרות קשיחות מפלסטיק.

ביצת ההפתעה של קרמל: הפתעות ליום הולדת

הפתעות ילדים קטנים:
ילדיכם חוגגים את יום הולדתם הרביעי, החמישי או השישי? זהו בהחלט מאורע חשוב מאוד. אתם הרי יודעים כי הם הופכים מילדים קטנים לילדים מעט בוגרים שניתן לסמוך עליהם, וכך גם חבריהם. מלבד חלק מהפרסים שציינו מעלה, שיהיו נהדרים גם לגילאים הגדולים יותר, תוכלו לקנות את בועות הסבון המסורתיות, אקדח בועות סבון, טושים, קעקועים נשטפים במים וה-להיטים החמים – עפיפונים ושעונים.

הפתעות לילדים גדולים:
כאשר מדובר בהפתעות לילדים גדולים הכוונה היא להפתעות לגילאי בית הספר. על אף שהילדים נחשבים בוגרים וגדולים, בייחוד אלו בכיתות הגבוהות של בית הספר היסודי, גם הם ישמחו לפינוקים בנוסח הפתעה ליום הודלת. אלו הפתעות לימי הולדת תוכלו לקנות ועדיין לחדש ולהפתיע? יש שני פרסים מלהיבים מהקטגוריה הקודמת – עפיפונים ושעונים, ובנוסף סרגלים זוהרים ומתקפלים שהפכו ללהיט, קלפי "סופרגול" לבנים, מדבקות, קעקועים נשטפים במים ומר גמיש.הפתעה ליום הולדת: זה גדול!


רעיונות להפתעות יש. כעת נותר רק למצוא היכן לקנות את ההפתעה ומהי העלות. החנויות המוכרות והגדולות ביותר הן "שיקשוק", "במבי", "מקס סטוק" ושאר חנויות צעצועים ברחבי הארץ. אנו שמחים לבשר כי הפתעות ליום הולדת ניתן לרכוש בעלות מינימאלית לחלוטין, בין חצי שקל לשלושה שקלים להפתעה. בהחלט מחיר זול שווה לכל כיס, גם אם בחגיגה נוכחים 40 ילדים. לפני רכישת הפרסים, ודאו שאתם קונים כאלו המתאימים גם לבנים וגם לבנות, או פרסים לבנים בלבד או לבנות בלבד, אם החגיגה מיועדת רק לאחד משני המינים. אם באירוע ישנו מגוון גילאים רחב, רכשו הפתעה ליום הולדת לכל גיל על פי כמות הילדים. מתי לחלק? ישנן שתי אפשרויות: האחת היא לחלק את ההפתעות הקטנות למנצחים בכל משחק, ולאחר מכן לחלק פרס גדול לכל אחד בתום החגיגה. האפשרות השנייה היא לחלק פרסים לאורך כל האירוע. הבחירה בידכם.זיכרו! הפתעות הן דבר חשוב בהחלט. למה? בייחוד בגילאים הקטנים חשים הילדים כי יצאו מן המסיבה כשבידיהם שלל ויש להם מזכרת מאירוע מתוק וכיפי.מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


לאלילנד בת הים - יומולדת מתחת למים
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דרום

לאלילנד בת הים - יומולדת מתחת למים

המסיבה המושלמת בסגנון בת הים הקטנה, עם תפאורה מהממת, תלבושות מקוריות ומשחקים.

19 המלצות

יהודית לוטואק - אוכל גורמה צרפתי
שרון, מרכז

יהודית לוטואק - אוכל גורמה צרפתי

סדנה קולינרית, מרתקת ומעוררת חושים! נכיר את מאכלי הגורמה של צרפת, נטעם ונבשל.

13 המלצות

NewEra VR - ניו ארה
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דרום

NewEra VR - ניו ארה

חגיגת יום הולדת בלתי נשכחת המשלבת משחקי מציאות מדומה כיפיים במיוחד.

החל מ:₪350

7 המלצות

אדם שרון בסטנדאפ מפיל
כל הארץ

אדם שרון בסטנדאפ מפיל

עם שפע של כריזמה וקסם אישי אדם שרון מגיע לכבוש לכם את האירוע ולהפיל אתכם מצחוק.

4 המלצות